![]() |
BMW
[U]Dezmembrez BMW e36 cupe, cabrio, golf 3[/U]
motoare complete 2000 benzina 24v vanos 150 cai frumosi 400e 1800 benzina IS 140 cai m-ai frumosi 350e scaune electrice si incal recaro necesit retapitare 300e scaune + banchiete de m3 pt cupe impecabile 400e soft top full electric pt cabrio impecabil la exterior 400e -usi,geamuri,macarale, ornamente, interioare, jante pe 17, capota, porbagaj, ,evacuare,amortizoare arcuri reglabile, senzori abs, discuri, saboti, radiator, termocupla, trapa electrica, spoilar spate, etc SI MULTE ALTELE... NU EZITATI SA MA CONTACTATI 0763795100 |
Re: BMW
NR DE TEL 0763795100
|
Re: BMW
POTI PUNE O POZA CU INTERIORUL DE M? MS
|
Re: BMW
fete de usi?
|
Re: BMW
Quote:
:rolleyes2la 80e |
Re: BMW
Quote:
|
Re: BMW
si poti sa pui o poza cu ele?
|
Re: BMW
1 Attachment(s)
dak sunt modelul asta de scaune ma intereseaza VADARE nu cele sport gen recaro ms
|
Re: BMW
preturiii de criza!!!!!!!!!!!
|
Re: BMW
UPPPPPPPPs
|
Re: BMW
sussssssssss
|
Re: BMW
suspesia e sport?reglabila?
|
Re: BMW
mai am decat arcuri pt spate reglabile! la 300 ron
|
Re: BMW
oglinzi de m3 e36 cupe,cabrio originale cu incalzire 150e
|
Re: BMW
uppppp
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:36. |
- Copyright 2026 4Tuning