Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe ///M packet (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/147063-e36-coupe-packet.html)

Gti_edition 08-10-09 20:40

E36 - coupe ///M packet
 
13 Attachment(s)
am achizitionat aceasta masina in urma cu o luna dintr-o intamplare...Eram chitit pe un cabrio tot e36 dar nu a fost sa fie si am plecat acasa cu red cat.
Masina nu arata asa iar in decurs de o luna am investit sute bune.
Este un 2,0 24v si full option va fii la sfarsitul saptamanii cand voi monta si clima...in rest are de toate;). jantele le voi schimba tot saptamana asta cu unele de m5 e34

e36adigolan 08-10-09 20:47

Re: e36 coupe ///M packet
 
frumos frumos ce bord ai... ai grija de ea ar fri frumos niste jante bbs cum ai in avatar...

Gti_edition 08-10-09 20:48

Re: e36 coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by e36adigolan (Post 2704043)
frumos frumos ce bord ai... ai grija de ea ar fri frumos niste jante bbs cum ai in avatar...

ma straduiesc sa fac rost de bani sa le cumpar....momentan ma rezum la cele de m5

Bmwaldo 08-10-09 20:55

Re: e36 coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 2704053)
ma straduiesc sa fac rost de bani sa le cumpar....momentan ma rezum la cele de m5

U're car = SEX :D, foarte misto masina ;)

e36adigolan 08-10-09 21:04

Re: e36 coupe ///M packet
 
dar aripile spate sunt evazate ai avut ceva roti late presupun ?

Gti_edition 08-10-09 21:17

Re: e36 coupe ///M packet
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by e36adigolan (Post 2704096)
dar aripile spate sunt evazate ai avut ceva roti late presupun ?

da...10j

Cataaa_ 08-10-09 21:36

Re: e36 coupe ///M packet
 
dude wtfffffff ? cum ai putut sa renunti la jantele alea ???? serios ... sunt prea ***** !!!!!!

Marian_nebunu 08-10-09 21:38

Re: e36 coupe ///M packet
 
sunt roluite,se vede din poze ca au fost umflate:D

arata super masina sa o stapanesti sanatos

Gti_edition 08-10-09 21:40

Re: e36 coupe ///M packet
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Cataaa_ (Post 2704200)
dude wtfffffff ? cum ai putut sa renunti la jantele alea ???? serios ... sunt prea ***** !!!!!!

intr-o luna am schimbat mai multe modele de jante pentru ca ma pictisesc repede de ele...pur si simplu consider ca trebuie sa-i schimb incaltarile:D
cele de m5 sunt 8JX17 ET:20 si 9JX17 ET:22....vor sta bine

Marian_nebunu 08-10-09 21:42

Re: e36 coupe ///M packet
 
1 Attachment(s)
eu spun ca mai bine pui cu buza,parerea mea :D,arata mult mai bine,decat de m5

Champion 08-10-09 22:01

Re: e36 coupe ///M packet
 
Foarte frumoasa pisica, se vede ca e intretinuta bine..sa o folosesti sanatos..din ce an e?

Gti_edition 08-10-09 22:18

Re: e36 coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Champion (Post 2704274)
Foarte frumoasa pisica, se vede ca e intretinuta bine..sa o folosesti sanatos..din ce an e?

12.1992

Florinike 09-10-09 02:43

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Foarte tare masinuta, sa o stapanesti cu placere. Personal imi plac jantele de M si cele din primele poze....dar depinde doar de gusturi ;)

e36adigolan 09-10-09 03:01

Re: E36 - coupe ///M packet
 
pune barosane tot 10j sau macar 9j tu sti ce e mai bine dar oricum da bine ceva lat ai si evazarea.. e pacat sa nu pui

sprinter 09-10-09 15:19

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Cateva intrebari, evazarile le ai facut pe la noi ?
Ceasul de temperatura uleiului chiar iti indica temp uleiului? sau are functia celui de consum.. cum e pe ceasurile non M? Daca iti indica temp uleiului ai facut vre o modificare sau e doar "plug & play"?
Ce suspensie/arcuri folosesti? marca & cat o coboara daca ai idee... astept rasp... ms
Si nu in ultimu rand, felicitari pt masina!
P.S: Cred ca o sa te plictisesti repede de jantele de M5 e34... arata intr un stil dar ai avut jante mai grave pana acum ...


All times are GMT +2. The time now is 19:25.

- Copyright 2026 4Tuning