![]() |
4Tuning vs. Chuck Norris
:twisted: Nu exista lesbiene. Doar femei care nu au cunoscut inca 4Tuning.
:twisted: 4Tuning e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii. :twisted: Daca se intampla ca 4Tuning sa intarzie vreodata, timpul ar face bine sa mearga mai incet si el. :twisted: Superman are o pereche de pijamale cu 4Tuning. :twisted: 4Tuning este IN SPATELE TAU!!! :twisted: 4Tuning este divizibil cu 0. :twisted: 4Tuning nu se roaga la Dumnezeu, Dumnezeu se roaga la 4Tuning. :twisted: De ce este asa popular 4Tuning? Pentru ca poate. :twisted: Chuck Norris nu stie despre acest site, daca ar stii ar sterge internetul. :lol: :twisted: 4Tuning nu are ceas. El decide cât e ceasul. :twisted: Dacă tu ai 5$, iar 4Tuning are tot 5$, 4Tuning are mai multi bani decat tine. |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Faza era in popcorn :)) oricum a iesit tare si asa :)) good job
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
:twisted: 4Tuning nu este “dotat” ca un cal, ci caii sunt dotaţi ca 4Tuning.
Daca mai gasiti glume care sa se potriveasca cu 4t, va rog postati! :D |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Prea tare:twisted:
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Inafara de faza cu 4tuning restu sunt copiate ...le-am vazut in revista popcorn acum 1 saptamana , sunt identice :-P
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Haideti si voi cu adaptari 4t :D
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Quote:
Cum zice si titlul, 4t vs. Chuck Norris, sunt glume cu Chuck care se potrivesc cu 4t. E 4fun :P |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Quote:
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Caterinca maxima:lol:
Felicitari pt initiativa! |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Thanks :-P Haideti si voi!
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Doar punctul de la “i” are voie sa stea deasupra lui 4Tuning
4Tuning are puterea financiara necesara de a-l plati pe Chuck Norris sa-si dea o palma. 4Tuning poate filma HD cu Nokia 3310. Adresa de mail a 4Tuning este [email protected] 4Tuning face ceapa sa planga. Exista patru stari ale materiei: gazos, lichid, solid si 4Tuning. 4Tuning a castigat deja o partida de sah, cu un careu de asi. |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Foarte foarte tari! Bravo! :lol:
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4Tuning vs. Femei vs . Etc ... -4Tuning nu te face sa plangi -4Tuning nu te inshala -4Tuning nu oboseste -4Tuning nu se imbata -4Tuning nu se drogheaza -4Tuning nu se grabeste sa vada meciul cu GoogLe si Yahoo -4Tuning nu doarme toata ziua , el mediteaza ^^ -4Tuning nu se panicheaza cand vine Trojan si il cauta pentru battle ...el are deja meseriasii lui care se ocupa de tot ^^ Cam asta mi-a venit pe moment in cap ...plictiseala zice tot :lol: |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Ai ceva imaginatie 8-)
Tare, imi place, BRAVO! :lol: (P.S. Adevarat ce zici pe acolo, mai ales pt cei care vin dupa o experienta nefasta :x) |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
hai ca incerc si eu :oops:
Ştii de ce plâng copiii la naştere? Pentru că ştiu că vor trăi într-o lume cu 4tuning Când 4tuning îţi arată degetul, nu o face ca să te înjure... doar îţi arată câte secunde mai ai de trait Mai eşti... sau ai dat ochii cu 4tuning? :-ss Un jurnalist a fost ucis azi de 4tuning. Nimeni nu îi ia nimic lui 4tuning, nici măcar un interviu 4tuning a lovit odată un cal în barbă - descendenţii acelui cal se numesc acum girafe Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo 4tuning Tu traiesti pentru ca te-a lasat 4tuning in viata Pamantul nu va disparea pe 10 septembrie 2010 deoarece 4tuning va acoperi gaura neagra,cu un singur deget Ce se vede de pe luna? Marele zid chinezesc si 4tuning |
| All times are GMT +2. The time now is 21:19. |
- Copyright 2026 4Tuning