![]() |
Intalniri Oltcit Ploiesti
Maine seara incepand cu orele 22 toata lumea care doreste/pofteste este invitata in parcare la interex ploiesti ;)
de preferat ar fi cu oltcitul,dar acceptam si pietoni,biciclisti etc ;) |
Re: Intanliri oltcit ploiesti
Frumos si educativ!Sper sa repetam experienta cat de curand!
|
Re: Intanliri oltcit ploiesti
bravo,e bine ca organizati si voi intalniri...la mai multe...puneti si niste poze de la intalniri daca e...:D
|
Re: Intanliri oltcit ploiesti
pai,cine a avut aseara aparatul sa le puna :D
acum ca am vazut ca se anunta 2-3 si vin 7-8-9 spre 10 :D imi pare rau ca n-am mai putut sta,data aviatoare vin singur(fara pretena adica) :D si poate ma laud cu rabla putin :d |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
se mai tin intalniri oltcit in ploiesti ?
|
propun una pentru vineri seara,pe la orele 22....
ca si locatie ramane tot parcarea de la interex ;) |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
buuun te sustin:D acum sigur nimerim:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Gata ,sunam adunarea!:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
acum,fiindca e inca devreme,daca sunt mai multi care nu pot vineri,o putem amana de comun acord sa fim cat mai multi :D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
ce se mai aude pentru maine seara?:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
ne vedem acolo...ce sa se auda? :P
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
perfect:D maine seara la 10 sunt acolo:D interex:D de data asta sper cu oltcituri:P:P:P
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
baieti,cam ploaie...din partea mea ramane in picioare intalnirea!
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
si din partea mea..noi suntem prezenti oricum !
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
nu va suparati da pe unde gasesc si eu un magazin cu piese oltcit prin ploiesti sau pe langa?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:51. |
- Copyright 2026 4Tuning