Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   caut firma tuning (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/127767-caut-firma-tuning.html)

adem.sergiu 08-06-09 22:21

caut firma tuning
 
caut o fifra sau cineva sa modifice un a8 din 2000 .se incumeta cineva??

brownshark 08-06-09 22:26

Re: caut firma tuning
 
ce vrei sa-i faci ?

adem.sergiu 08-06-09 22:41

Re: caut firma tuning
 
sa schimb spatele.stopuri etc.eventual sa pun stopuri de a8 din 2004 sau mai noi.ai vro idee?

brownshark 08-06-09 22:56

Re: caut firma tuning
 
sincer te scarpini in fund cu furculita...
de ce sa strici masina ?
se poate face, trb sa ma uit la niste repere d caroserie.
dar , daca masina e ok , eu nu as mutila-o...
ce culoare e masina ?
ce buget estimezi pt asa o interventie ?

PS; calitativ sa stii ca stopurile de 2000 sant mai bune decat cele de 2004 , si mult mai elegante.

brownshark 08-06-09 23:07

Re: caut firma tuning
 
astept raspunsuri la ce te-am intrebat.

adem.sergiu 09-06-09 17:11

Re: caut firma tuning
 
masina este ok..argintie la culoare..si la bani nu stiu.cat zici?

adem.sergiu 09-06-09 17:19

Re: caut firma tuning
 
nu am nimic cu ia dar nu ma pre impac cu stopuri.daca ai un nr de tel sau o adresa de email .sa discutam mai pe larg despre ce este vb

NONE 12-06-09 20:19

Re: caut firma tuning
 
Tuning ? :rolleyes2 putin personalizatä si e gata masina ;) câteva idei.

-Vopsesti fustele
-Jante
-Foliate geamurile
-Stopuri schimbate
-Grilä färä semn


La jante, eu as opta pe cele de mai jos
http://www.kentcustoms.co.uk/acatalog/Yamato.jpg
Wolfrace Yamato, asa se numesc

Grilä...
http://www.fkautomotive.ro/photos/pr...gine1-6144.jpg
Produsul îl gäsesti aici

Si cam atât :rolleyes2 pune niste poze cu masina, ca sä ne putem da cu pärerea mai bine ;)

protuning 12-06-09 22:07

Re: caut firma tuning
 
9 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by adem.sergiu (Post 2391491)
caut o fifra sau cineva sa modifice un a8 din 2000 .se incumeta cineva??

la SIAB 2005 am facut pozele la acest audi ,mie personal mi se pare cel mai reusit a8 tunat.daca vrei si crrezi ne putem apuca de un bodykit eventual vb pe mess. protunning2003.ca referinta intra pe topicul de la semnatura mea si vezi lucrarile mele.cu respect Robert

adem.sergiu 14-06-09 00:46

Re: caut firma tuning
 
stopurile vreau sa le schimb da nu am gasit nimic..si grila sa fie cromata...si spoiler pe spate....m iar place niste stopuri de audi a8 din 2004 ,dar cred ca modificarile ar fi prea drastice.

adem.sergiu 14-06-09 00:57

Re: caut firma tuning
 
deci spatele a s vrea sa il schimb,,adica stopuri spoiler,si toba sa fie ca la s8

Alex_cristocea 14-06-09 00:58

Re: caut firma tuning
 
ce culoare e masina ta?

adem.sergiu 14-06-09 19:41

Re: caut firma tuning
 
gri metalizat.

Alex_cristocea 15-06-09 10:34

Re: caut firma tuning
 
Iti merg jante inchise la culoare si mai bine mate decat lucioase

nescar 18-06-09 12:00

Re: caut firma tuning
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by adem.sergiu (Post 2391491)
caut o fifra sau cineva sa modifice un a8 din 2000 .se incumeta cineva??

Am pus cateva poze cu ceva elemente care as putea sa le aduc
Pentru preturi si alte informatii iti pot raspunde pe mail: [email protected] sau pe PM
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1245319062https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1245319062https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1245319062


All times are GMT +2. The time now is 23:26.

- Copyright 2026 4Tuning