Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Lorinser va participa la Tuner Grand Prix (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/127284-lorinser-participa-tuner-grand-prix.html)

boy_wonder 05-06-09 10:28

Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
2 Attachment(s)
Lorinser va participa la Tuner Grand Prix

Lorinser, tunerul german specialist īn modelele Mercedes-Benz, a anunţat că va participa īn competiţia Tuner Grand Prix 2009, ce se desfăşoară la Hockenheimring pe 26 şi 27 iunie.

Maşina cu care vor participa germanii este un C-Class modificat, denumit LV8. Deşi tunerul nu a dezvăluit nici un fel de detaliu despre modelul īn cauză, din denumire bănuim că acesta ar beneficia de un motor V8. Īn plus, Lorinser LV8 va fi echipat cu pneuri de stradă Continental şi este 100% street legal.

EdyXLL 05-06-09 11:08

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
frumos

matiz87 05-06-09 11:46

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
wow ce bine arata demential.! bravo

Viper007 05-06-09 12:01

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
ce frumos e :cool:

molady11 05-06-09 13:55

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Prea frumos,Buna lucrare :X

18_NYK 05-06-09 14:24

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Evacuarea si jantele(din a doua poza) sunt...Dumnezeu.

lucian1985 05-06-09 17:48

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
bestial :yikes:

ROBERT_88ROB 05-06-09 17:58

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Quote:

Originally Posted by 18_NYK (Post 2383700)
Evacuarea si jantele(din a doua poza) sunt...Dumnezeu.

jantele din a 2 poza sunt de SLR....frumoasa masina :D

Cobra2007 05-06-09 18:59

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
superb, dar gentile cu toate ca sunt diferite, nu-i stau bine

18_NYK 05-06-09 19:13

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Quote:

Originally Posted by ROBERT_88ROB (Post 2384154)
jantele din a 2 poza sunt de SLR....frumoasa masina :D

Ai dreptate.;)

alinush27 05-06-09 22:27

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Quote:

Originally Posted by 18_NYK (Post 2384308)
Ai dreptate.;)

Seamana perfect cu cele de SLR , dar sunt tot marca Lorinser , mai exact Lorinser RS8 .

allexutzzu 05-06-09 22:50

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
frumoasa...mai putin farurile care seamana cu alea turcesti la 200 RON... :lol:

yonutz85 07-06-09 16:24

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Frumoasa masina cu exceptia grilei,mai exact a locului unde era stema de Merc,mai bine o anulau de tot.
P.s : Jantele alea le are cineva pe un S model nou in Craiova,arata intr-un mare fel!

alex22das 07-06-09 20:04

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
arata bine , dar cum a spus cineva mai sus grila trebuie schimbata

UNLORD 09-06-09 18:04

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Uratica a mai iesit...prefer stock!


All times are GMT +2. The time now is 22:14.

- Copyright 2026 4Tuning