![]() |
auto lovite / fara acte
Cumpar auto avariate sau fara acte(asigur platforma) masinile trebe sa fie intre anii 1990 si 1997,VW-uri ,opel-uri,bmw-uri si alte marci,daca aveti cv sunati si ne lamurim.
tel:0730.681.814 valabil si cu volan pe dreapta,astept oferte de orice gen. |
Re: auto lovite / fara acte
Quote:
up up up up up |
Re: auto lovite / fara acte
up...
|
Re: auto lovite / fara acte
cat oferi pe un fiat stilo coupe 2005 fara acte...completa..porneste si merge
|
Re: auto lovite / fara acte
salut daca ai nevoie sa inchiriezi platforma auto te pot ajuta la id mes v_a_n_a_t_o_r_u
sau 0721410402 asta in cazul in care potentialii clienti au nevoie de platforma |
Re: auto lovite / fara acte
salutare te intereseaza asa ceva https://forum.4tuning.ro/502-anunturi...cort-95-a.html
|
Re: auto lovite / fara acte
un vito 2001 a ars sub capota, se poate repara,interesat?
|
Re: auto lovite / fara acte
un cielo din 96 inm ro, 600 eur, te intereseaza?
|
Re: auto lovite / fara acte
un fiat din 2000 pe italia, merge foarte bine, cutia e exceptionala. clima, mai multe. detalii pe privat. eu vreau 1500, spune tu cat oferi. astept raspuns.https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...2000-euro.html si asta e masina
|
Re: auto lovite / fara acte
Am un Citreon Xsara 2002, 2000HDi, 90CP, avariat spate (aripa stanga, bara, haion, plafon indoit, bara fata dislocata, far fisurat, capota dislocata). Motor in stare f buna, interior intretinut. Te intereseaza?
Horatiu - Baia Mare 0755.36.01.03 |
Re: auto lovite / fara acte
Am un Citreon Xsara 2002, 2000HDi, 90CP, avariat spate (aripa stanga, bara, haion, plafon indoit, bara fata dislocata, far fisurat, capota dislocata). Motor in stare f buna, interior intretinut. Te intereseaza?
Horatiu - Baia Mare 0755.36.01.03 |
Re: auto lovite / fara acte
Poate te intereseaza asta, : https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...6v/page-3.html Nu e avariata, dar nu e inmatriculata. Are actele in regula si cred ca e bine pt. tine fiind in Giurgiu.
|
Re: auto lovite / fara acte
cel mai bine e sa il sunati ca intra foarte rar pe forum...
0730.681.814 |
Re: auto lovite / fara acte
|
Re: auto lovite / fara acte
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:45. |
- Copyright 2026 4Tuning