Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPL (Presiune Sonora) (https://forum.4tuning.ro/371-spl-presiune-sonora.html)
-   -   dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/371-spl-presiune-sonora/123116-db-contest-cadrul-2faster-more-show-31mai-baia.html)

SpeeDBreaker 11-05-09 22:48

dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
1 Attachment(s)
Taxa participare:30ron

Inscrierile se pot face atat la fata locului, cat si online prin trimiterea unui mail(as dori ca inscrierile sa se faca din timp) la [email protected], care sa contina:

1) Numele complet
2) Date de contact: numar de telefon + adresa de mail
3) Tipul (modelul) autoturismului si nr. de inmatriculare al acestuia
4) Scurta descriere a sistemului (componentele principale)


Regulament:http://www.easca.eu/web/Challenge/in...L_Rulebook.htm
In functie de numarul de masini inscrise, o sa hotaram cate masuratori facem, 1 sau 2, daca vor fi 2, rezultatul final va fi media lor.

raidaru 11-05-09 22:52

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Team Dragster v-a fi prezent deci va asteptam in numar cat mai mare. Promit personal ca o sa aveti ce vedea !!!!:-):-) si auzi bineinteles.....:lol::lol:

TRX 12-05-09 09:25

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by raidaru (Post 2309890)
Team Dragster v-a fi prezent deci va asteptam in numar cat mai mare. Promit personal ca o sa aveti ce vedea !!!!:-):-) si auzi bineinteles.....:lol::lol:

^^ Nici nu stiti ce va asteapta

SpeeDBreaker 12-05-09 14:43

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Va asteptam in numar cat mai mare!:D

ugod 12-05-09 22:52

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
ce ne asteapta ?

SpeeDBreaker 13-05-09 13:10

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Un show pe cinste:-).

SoundIdentity 17-05-09 21:45

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
doamne ajuta :) amu promit putin mai mult de 132 ca atata dadeam amu 6 ani :):):):):):)doar ca daca nu suntem competenti la acest tip de concurs ne conformam :)
ugode ce zici :) mergem la prajeala iar ca la arad? ne ascundem sub ceva umbra :)

ugod 18-05-09 00:46

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by SoundIdentity (Post 2327610)
doamne ajuta :) amu promit putin mai mult de 132 ca atata dadeam amu 6 ani :):):):):):)doar ca daca nu suntem competenti la acest tip de concurs ne conformam :)
ugode ce zici :) mergem la prajeala iar ca la arad? ne ascundem sub ceva umbra :)

mergem ...
macar de s-ar schimba si regulamentul sau clasele alea sa dam tot ce se poate din difuri

raidaru 18-05-09 10:43

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Cortu cred ca v-a fi si de data asta:lol: cat despre regulament v-a fi acelasi. Las ca poate pica o melodie mai buna de data asta:???:

razvan1515 18-05-09 12:28

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
mah raidaru..nai venit la sv :( sa iti ascult si eu masina :-)

raidaru 18-05-09 12:33

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
probleme financiare...........km multi.............las ca ne vedem cu urmatoarea ocazie:-)

cj-86-pit 19-05-09 19:55

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by SpeeDBreaker (Post 2309875)
Taxa participare:30ron

Inscrierile se pot face atat la fata locului, cat si online prin trimiterea unui mail(as dori ca inscrierile sa se faca din timp) la [email protected], care sa contina:

1) Numele complet
2) Date de contact: numar de telefon + adresa de mail
3) Tipul (modelul) autoturismului si nr. de inmatriculare al acestuia
4) Scurta descriere a sistemului (componentele principale)


Regulament:http://www.easca.eu/web/Challenge/in...L_Rulebook.htm
In functie de numarul de masini inscrise, o sa hotaram cate masuratori facem, 1 sau 2, daca vor fi 2, rezultatul final va fi media lor.

scuza ma dar nu ti se pare absurd ca noi sa platim o taxa?noi facem totul noi ar trebui sa cerem o taxa pt investitiile pe care le facem in masini si aducem publicul la evenimente....nu crezi ca asa ar fii corect?

ugod 19-05-09 20:47

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 2334086)
scuza ma dar nu ti se pare absurd ca noi sa platim o taxa?noi facem totul noi ar trebui sa cerem o taxa pt investitiile pe care le facem in masini si aducem publicul la evenimente....nu crezi ca asa ar fii corect?

LA TOATE CONCURSURILE SE PLATESTE TAXA DE PARTICIPARE
pana acum asa a fost
cat timp intrarea e moka , se dau niste premii fie ele mici sau doar niste simple cupe dar si alea costa pe langa multe alte cheltuieli de organizare.

IonutzMFF 19-05-09 20:51

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
EU SUNT ORGANIZATORUL PRINCIPAL , DIN CAUZA COSTURILOR MARI DE ORGANIZARE SI A TAXEI DE AEROPORT DE 10.000 EURO !!! , DA A'TI CITIT BINE , SUNTEM NEVOITI SA AVEM TAXA , CHIAR DACA VROIAM ANUL ACESTA FARA TAXA

raidaru 19-05-09 21:48

Re: dB contest in cadrul "2Faster More Show"31MAI, Baia Mare
 
Avand in vedere ca este pe aeroport taxa e f mare, 30 lei nu ar trebui sa fie asa mare efort...............sa speram ca vom fi cat mai multi!!!


All times are GMT +2. The time now is 22:14.

- Copyright 2026 4Tuning