Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   intalnire pasionati car audio (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/110694-intalnire-pasionati-car-audio.html)

zeusrazvy 21-02-09 20:52

intalnire pasionati car audio
 
cand facem o intalnire cei pasionati de car audio sa mai auzim sisteme schimbam pareri una alta?care va bagati?la oras scrie baia mare dar sunt student in cluj.. deci merge:D:D

Detman 23-02-09 01:45

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu ma bag, intr-o sambata-duminica ... daca se poate :).

zeusrazvy 23-02-09 08:57

Re: intalnire pasionati car audio
 
ar trebui sa ne intelegem.. o zi la 2 saptamani de exemplu doar sa ne strangem mai multi...

mafiozzo 26-02-09 19:30

Re: intalnire pasionati car audio
 
nai cu cine domnule !

Detman 26-02-09 21:28

Re: intalnire pasionati car audio
 
ai cu cine... dar nu cred ca stau toti pe forumul acesta...

zeusrazvy 27-02-09 00:39

Re: intalnire pasionati car audio
 
pai hai sa vedem cati ne adunam care doriti datimi add pe mess : zeusrazvy si precizati acolo intalnire pasionati car audio ca sa stiu sa va bag in lista respectiva..:D

gabi_ford 27-02-09 12:16

Re: intalnire pasionati car audio
 
hai ca ma bag mic_gaby :rolleyes2

zeusrazvy 27-02-09 14:48

Re: intalnire pasionati car audio
 
suntem 2 deja..:))macar vreo 10 sa fim acolo sa avem niste pareri de schimbat..

cj-86-pit 28-02-09 11:03

Re: intalnire pasionati car audio
 
va ajut si eu cu pareri si chiar mai mult

zeusrazvy 28-02-09 12:32

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 2107108)
va ajut si eu cu pareri si chiar mai mult

pai lasane un id de mess sa mai schimbam pareri si sa vedem pe cand o intalnire mai multi:)

zeusrazvy 28-02-09 13:24

Re: intalnire pasionati car audio
 
9 Attachment(s)
momentan am jucaria de sony ca nam incinta la hertz :))

RA_2fast4u 01-03-09 16:35

Re: intalnire pasionati car audio
 
Ma bag si eu la o intalnire daca e vobra :D Mai invatam si noi una alta, mai schimbam pareri.. :) So count me in !

zeusrazvy 02-03-09 00:33

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 2109924)
Ma bag si eu la o intalnire daca e vobra :D Mai invatam si noi una alta, mai schimbam pareri.. :) So count me in !

lasa un id de mes sa va bag pe mai multi in lista sa vedem cati ne adunam..

alexufo 02-03-09 23:01

Re: intalnire pasionati car audio
 
ma inscriu si eu..poate va ajut si eu cu ceva la sistemele personale:D

zeusrazvy 02-03-09 23:45

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 2114021)
ma inscriu si eu..poate va ajut si eu cu ceva la sistemele personale:D

lasane un id de mes:D


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2026 4Tuning