![]() |
15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Duminica 15 martie 2009 la Craiova va avea loc prima cursa legala din acest an.
Vor veni masini de peste tot. Ne prezentam si noi? Cine crede ca poate sa mearga si sa participe? Ar fi frumos sa avem si noi cateva masini la start! |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
modifica te rog e vba de ***--- 15 MARTIE 2009---*** asta seara am fost informat de aceasta schimbare odata cu schimbarea datei concursul se va desfasura in alta locatie... sa eliminat grupa A1.... si se va modifica tabela grupelor :P
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
in mare parte baietzii au anuntat participarea azi la garaj! :P
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Nu vad inca nimic oficial, desi presupun ca ai dreptate.
Modificam dupa ce suntem siguri de schimbarea datei. Cam ce masini avem la start? |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
nu vreau s avbesc in numele altora.. ne vomintilni si vom vbi :) noi sa fim sanatosi
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Eu unul clar merg!
Nush exact cu care din bestii :))))) |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
S-ar putea sa merg si eu. Insa doar sa privesc :shock: (cred)
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
M C V TEAM ready to action!!;)
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
ruta?
Ploiesti targoviste pitesti sau ploiesti bucuresti pitesti? |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Stie droopy ce stie...intr-adevar s-a mutat pe 15 martie...grupele probabil o sa fie cele care s-au propus aici pe forum...adica ex 101-130 de cai aspirat si pana in 115 turbo...ceva de genu`. Locatia este in apropiere de Bucovatz...la finish-ul vtm-uli este o linie dreapta.
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
daca nu vrei sa vii cu masina itzi pastrez un loc din cele 7 disponibile;).doar sa ma anuntzi din timp |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
am si io un loc la unu din voi ? ca vreau si eu sa vin.
Se poate? |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
particip si eu :))
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Vine si eu cu masina.
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Foarte bine baieti!
Reprezentati Ploiestiul cat de mult posibil! Sa aratati acolo ca nu degeaba v-ati luat masinile astea si ati bagat bani in ele! O sa fim cu voi acolo! Multa bafta! M C V Team "Ready 4 Action" :peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:59. |
- Copyright 2026 4Tuning