Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar telefoane stricate ( defecte ) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/107663-cumpar-telefoane-stricate-defecte.html)

razvanik_89 04-02-09 09:49

Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Cumpar telefoane defecte . Nu ofer mai mult de 50 lei ! Va rog sa precizati modelul , defectul si pretul aferent . Tel 0748076513

pyttbull 04-02-09 11:37

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am eu ...un nokia 6100 ( se aprinde...si atat ...nu se mai vede nimic ) si un sony ericsson t230 ( se vede doar jumate de ecran ) panasonic x60 ( e cu clapita si sa rupt folia aia dintre ecran si taste )

Daniel_Toa 04-02-09 14:36

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am asa :
- nokia 3310, fara baterie si fara display
- nokia 2300 nu are baterie si display
- simens a50, porneste dar nu se aprinde ecranul
- Motorola T190 - nu se incarca

si mai am cateva dar nu mi le aduc aminte, revin mai pe seara cu ce mai am.

razvanik_89 11-02-09 14:15

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
up! puneti si preturile la ele !! ma intereseaza modele cat de cat mai noi , exclus nokia 3310 , motorola t190 sau altele de genul asta.

SAX1987 11-02-09 15:18

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
un Motorola k1 care a fost trantit, nu merge difuzorul si nici nu vibreaza. Fara zgarieturi

uncazan 11-02-09 15:30

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut...am si eu un samsung E350! are mici probleme cu folia...se aprinde jumate de ecran...pret...nu stiu cat sa cer....

darius.speed 21-02-09 23:04

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am un samsung d500 merge dar nu mai are ecranul de protectie ..fa-mi un pret la el

razvanik_89 27-02-09 08:01

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
sus!!

coconr9 27-02-09 18:54

Re: telefoane stricate
 
detin si eu 3 tel stricate.un samsung d900i arata f bine dar nu mai vad nik p ecran,am toate accesoriile la el bateria tine cam 2 zile si putin,un sony-ericsson K700i are ecranu spart,in rest merge tot si am incarcator la el si cablu de date si un k300i merge tot la el numai k are carcasa varza si bateriile la amandoua sunt varza...am nevoie sa le dau urgent...le pot skimba p toate cu un samsung D600 bun nu neaparat nou,dak nu,un pret pt toate 200 lei

quick_silver2 27-02-09 19:32

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Nokia 3410 complet te intereseaza ? problema cu soft'u.. nu porneste atat. nu a fost scapat in apa sau chestii de genu

razvanik_89 05-03-09 16:58

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
sus!!

magu 05-03-09 17:15

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am un philips....nu stiu exact modelul.......in cutie cu incarcator.......color, polifonic.........nu are probleme.....doar ca arata putin mai uzat la exterior........50ron vreau pe el

razvanik_89 05-03-09 17:23

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Ma intereseaza telefoane stricate , nu bune !!

Daniel_Toa 05-03-09 17:45

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Pe lanaga cele de mai sus, care le ai refuzat mai am un Touch Screen , are displayul spart atat . Esti interesat de el ?

bluey 06-03-09 08:55

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Niste dummy-uri de sony-ericsson nu vrei pentru carcase?
Modele noi.


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning