Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar Dacia (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/106358-dacia.html)

CT-89-URS 26-01-09 23:06

Dacia
 
cumpar dacie buna ! an peste 97 pana in 2002 ! (as dori sa aiba bord cn4)

as dori si un sfat dak se poate ! o parere despre 'ideea' de a avea o dacie ...neavand posibilitatea dea a cumpara altceva! :)

avantaje/dezavantaje

ce posibilitati de tuning ...s'ar putea face la o dacie ! (sunt deschis la orice pareri)

va multumesc ! :rolleyes2

kidu2006 26-01-09 23:10

Re: Dacia
 
Salut,am un vecin care are o Berlina de prin 2000si ceva..2002 sau 2004 nu stiu sigur!
Are inchidere centralizata,proiectoare,Xenon,alarma,arata foarte bine masina!Stiu ca cere in jur de 2,500euro pe ea!Este una din dacii care chiar isi merita banii..a avut si inca mai are grija de ea ca lumea!
Nu are pic de rugina!
Daca vrei ii fac maine niste poze(daca nu uit) si le atasez aici

CT-89-URS 26-01-09 23:13

Re: Dacia
 
chiar mi'ar fi de folos ! as vrea sa imi fa o parere :lol:

dar la 2500 ...hmm totusi e dacie :)

oricum vreau sa o vad !
si scz de deranj :)
ms



o sugestie ..tuning ?:)

mariobass 26-01-09 23:24

Re: Dacia
 
are forumul asta si sectiuni dedicate special tuningului...de ce insisti cu tuningul in partea comerciala?:D

TwentyOne 27-01-09 08:51

Re: Dacia
 
.........:arrow:
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...14&postcount=9

CT-89-URS 27-01-09 09:59

Re: Dacia
 
frumoasa !

inca mai astept oferte :P

Bughilas 27-01-09 11:39

Re: Dacia
 
Acuma voi fi off topic dar nu cred ca e locul aici pe acest forum depre anunturi de astea..Parerea mea..
Cumpara ziarul URS si vei gasi acolo o multime de masini de vanzare....cu poze...
;)

CT-89-URS 27-01-09 11:48

Re: Dacia
 
am luat si un ziar ...ca idee asa :P dar..aici este o multime de oameni care imi pot raspunde inapoi ! imi pot da pareri ,sugestii (fa asa ,nu lua dinaia ca e nush cum, ar merge sa iei dinaia sa faci asa..ma rog)

am un buget limitat ,,in jur de 1000-1200 euro (asta e atat pot )

ms oricum

apropo ..misto masinutza ta !
cam asa as dori sa cumpar si eu una
sa o stapanesti sanatos :P

nu o vinzi ? :D :rolleyes2 :-P

Dannyromdan 27-01-09 11:59

Re: Dacia
 
Masina lui din cate scrie acolo o vinde cu 34 de milioane (dacia alba :D)

TwentyOne 27-01-09 12:57

Re: Dacia
 
masina buna la 900 e...:)

kidu2006 27-01-09 13:17

Re: Dacia
 
Quote:

Originally Posted by CT-89-URS (Post 2014540)

am un buget limitat ,,in jur de 1000-1200 euro (asta e atat pot )

Pai daca ai doar atat,uita`te si tu pe autovit si gata.dacia care ti-am spus de ea nu cred ca lasa prea mult la pret..bafta

scorpio_full 27-01-09 22:26

Re: Dacia
 
salut.sunt din mangalia .am o dacie din 1998 cu gpl,itp facut de cateva zile, la 30 milioane.daca te intereseaza lasa-mi un mesaj si iti trimit nr.de telefon.bafta

Laurr_07 27-01-09 22:44

Re: Dacia
 
o dacia nova te intereseaza? este din 99,alba, motor 1.6 carburatie, jante aliaj, volan sport reglabil pe inaltime.pretul il discutam daca te intereseaza sa o si vezi.sunt tot din Cta.astept un mesaj de la tine

CT-89-URS 28-01-09 01:37

Re: Dacia
 
suna interesant .
as dori dak se poate 2-3 poze ? si niste detalii (si am sa revin eu)

multumesc

Laurr_07 28-01-09 09:52

Re: Dacia
 
poze voi posta putin mai tarziu. momentan sunt la munca. daca vrei putem vorbi la telefon 0726358116


All times are GMT +2. The time now is 22:14.

- Copyright 2026 4Tuning