Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dezmembrari si Piese SH (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh.html)
-   -   dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39 (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh/105386-dezmembrez-bmw-e30-e34-e36-e39.html)

LAF-ul 21-01-09 08:18

dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
tel.0722411052,,,0765184929...

bogdan1986 21-01-09 17:51

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
salut,ma intereseaza un radiator pt.e34 525i 89 motor m20 cu a/c,butonul pt.reglarea intesitatii luminii in bord toata partea unde sunt si pozitiile si faza scurta si cel din dreapta pt.proiectoare si ceata.Un pret pt astea.te rog

w0rmblaster 21-01-09 21:43

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
pompa de injectie pt e39 ai ?

LAF-ul 23-01-09 08:07

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
Quote:

Originally Posted by bogdan1986 (Post 1999042)
salut,ma intereseaza un radiator pt.e34 525i 89 motor m20 cu a/c,butonul pt.reglarea intesitatii luminii in bord toata partea unde sunt si pozitiile si faza scurta si cel din dreapta pt.proiectoare si ceata.Un pret pt astea.te rog

ai pm.......

LAF-ul 23-01-09 08:08

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
Quote:

Originally Posted by w0rmblaster (Post 1999753)
pompa de injectie pt e39 ai ?

pt ce motor...

w0rmblaster 23-01-09 09:07

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
2.5 tds

LAF-ul 23-01-09 09:08

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
Quote:

Originally Posted by w0rmblaster (Post 2003390)
2.5 tds

nu am.........

GOGU_VL 25-01-09 02:16

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
Caut Bara Fata M, Oglinzi M, Eleron Luneta, Pt E36 Limo. Ai Ceva Din Ele?

LAF-ul 27-01-09 08:45

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
Quote:

Originally Posted by jm3k3rd3mik (Post 2007866)
Caut Bara Fata M, Oglinzi M, Eleron Luneta, Pt E36 Limo. Ai Ceva Din Ele?

da sunt,mai putin eleronul...

GOGU_VL 27-01-09 12:46

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
oglinzile ma mai intereseaza, k restu' s'a cumparat.
Da'mi un PM cu pretu'lor sau scrie aici

LAF-ul 29-01-09 09:48

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
[QUOTE=jm3k3rd3mik;2014661]oglinzile ma mai intereseaza, k restu' s'a cumparat.
Da'mi un PM cu pretu'lor sau scrie aici[/QUOT

sau dat si oglinzile...

LAF-ul 31-01-09 00:10

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
..........................

LAF-ul 12-02-09 10:59

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
..........................

LAF-ul 14-02-09 12:00

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
up..................

LAF-ul 18-02-09 11:28

Re: dezmembrez bmw e30,..e34.,.e36,..e39
 
up..............


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning