![]() |
Votare concurs fotografie generala
21 Attachment(s)
Concursul a luat sfarsit. Urmeaza votarea.
Regulamentul este simplu: fiecare concurent va acorda un punctaj; astfel poza pe care el o considera castigatoare va fi primii 5 puncte, urmatoarea 4 puncte si tot asa, ultima poza in topul preferintelor lui va primii 1 punct. Se va spune username-ul concurentului si numarul de puncte. Nu se pot acorda doua note de 5 sau doua note de 4 sau nu va puteti vota pe voi etc... Votarea i-a sfarsit pe 20 ianuarie. Cel care va avea cele mai multe puncte va fi declarat castigator. Participantii sunt: shantzu Attachment 751401 toader Attachment 751405 f0cs Attachment 751392 capone street Attachment 751388 r27kul Attachment 751399 metal-militia Attachment 751394 ancamoisa Attachment 751386 Most_Wanted Attachment 751396 Vely Attachment 751406 stefan 88 Attachment 751403 roby9002 Attachment 751400 coman_razvan Attachment 751389 SHOGUN-A8 Attachment 751402 dancau1 Attachment 751390 Opportunity Attachment 751398 mihai134 Attachment 751395 norbi_bidi Attachment 751397 GL91ANB Attachment 751393 stilostilo Attachment 751404 D0ryN Attachment 751391 Bryan Attachment 751387 |
Re: Votare concurs fotografie generala
Shantzu 5
Coman Razvan 4 Capone Street 3 Shogun-A8 2 Most Wanted 1 |
Re: Votare concurs fotografie generala
mihai134 -5
shogun-A8 -4 bryan -3 shantzu-2 metal-militia-1 |
Re: Votare concurs fotografie generala
toader 5
shantzu 4 Most_Wanted 3 SHOGUN-A8 2 Coman Razvan 1 |
Re: Votare concurs fotografie generala
+ descrierea pozei (daca exista) :)
|
Re: Votare concurs fotografie generala
Este foarte important ca fiecare concurent sa voteze... asa ca va rog sa va exprimati voturile...
|
Re: Votare concurs fotografie generala
DOAR concurentii pot vota!!!
|
Re: Votare concurs fotografie generala
hai sa`mi dau si eu cu parerea, despre poze evident.
Shogun A8 - 5 - interesanta idee. realizare buna Opportunity - 4 - sharp, cromatica specifica toamnei... si cam atat. Toader - 3 - pt bokeh. in rest e cam aglomerata coman_razvan - 2 - peisaj de toamna intr`o padure. nimic spectaculos in incadrare, subiect sau cromatica. as zice banal. shantzu - 1 - out of focus. ma mir cum la 52mm, 1/100 si ISO200 si soarele acela ti-a iesit asa. mergea lejer ISO400 sau chiar 800. in plus e suprasaturata si sufera la capitoul detalii (pe copaci, frunze etc). astea sunt parerile mele. am apreciat ideea, realizarea ( sa nu fie OOF, plina de artefacte), compozitia etc;) |
Re: Votare concurs fotografie generala
shantzu : 5
most_wanted :4 coman_razvan :3 Shogun-a8 :2 norbi_bidi : 1 |
Re: Votare concurs fotografie generala
Mihai 134 - 5 Imi place mult ideea..nu dau 5 puncte doar din cauza ca mi-a dat si el la fel. Cred ca e printre singurele idei originale si la subiect din concurs.
norbi_bidi - 4 Peisajul frumos si a atins si subiectul. toader - 3 O poza banala oarecum, dar interesanta. focs - 2 E foarte frumos peisajul in sine. D0ryN - 1 Pt referirea directa la subiect |
Re: Votare concurs fotografie generala
coman_razvan 5
Shogun-A8 4 shantzu 3 Capone Street 2 toader 1 |
Re: Votare concurs fotografie generala
toader - 5
roby9002 - 4 Most_Wanted - 3 Capone Street - 2 coman_razvan - 1 |
Re: Votare concurs fotografie generala
Mihai123-5
D0ryn - 4 Most_Wanted - 3 Toader - 2 Stilostilo- 1 |
Re: Votare concurs fotografie generala
Most_Wanted - 5
f0cs - 4 toader - 3 stefan 88 - 2 Shogun-A8 - 1 |
Re: Votare concurs fotografie generala
coman_razvan - 5
GL91ANB - 4 toader - 3 stilostilo - 2 norbi_bidi - 1 |
| All times are GMT +2. The time now is 15:45. |
- Copyright 2026 4Tuning