Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Folie Carbon (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/102969-folie-carbon.html)

reaop 04-01-09 14:59

Folie Carbon
 
4 Attachment(s)
Imbrac in folie de carbon ornamente, bord, oglinzi, capota...etc. Cine e interesat sa-mi lase un pm sau sa posteze aici.
Folia este 3M

kynder 04-01-09 21:08

Re: Folie Carbon
 
POI AFISEAZA SI U PRETURI IN MARE, O CAPOTA DE EX?

reaop 04-01-09 21:11

Re: Folie Carbon
 
o capota normala bate cam pe la 100 de euro, in functie de cata folie este consumata. la prima poza, la bordul de corsa a costat 150 ron

kynder 04-01-09 21:13

Re: Folie Carbon
 
k mersi

central 04-01-09 23:54

Re: Folie Carbon
 
vinzi si separat folie? m-ar interesa pentru un interior de octavia 2 consola centrala plus ornamentele de pe usi

reaop 05-01-09 08:59

Re: Folie Carbon
 
pai iti pui tu singur? cam cata folie trebuie?

Tassoni 10-01-09 07:37

Re: Folie Carbon
 
pt o capota de logan...cam cat costa ???

KTA87 10-01-09 10:42

Re: Folie Carbon
 
Cat costa o bucata 50x50?

-Caz- 12-01-09 20:25

Re: Folie Carbon
 
1 Attachment(s)
lasa si tu un nr de tel. k ma intereseaza la primavara cand "aranjez" masina pentru vara , vreau sa imbrac capota in folie pt. k e modificata si din pacate din cauza caldurii de asta vara a facut unele fisuri si vreau sa ma duk la un tinichigiu sa o slefuiasca bine si pe urma sa o "imbrac"
eventual uite o poza si cam cat ma face?

reaop 12-01-09 23:33

Re: Folie Carbon
 
0765 478 490
Dan
suni si discutam :P

alexone 14-01-09 13:38

Re: Folie Carbon
 
Salut!

1. Cat timp rezista folia pe masina ... oferi garantie?
2. Se poate da jos usor? Raman urme?

Daca ma satisfac raspunsurile o sa vreau si eu o capota facuta.

Multumesc!

redteam 05-02-09 19:28

Re: Folie Carbon
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 1980962)
Salut!

1. Cat timp rezista folia pe masina ... oferi garantie?
2. Se poate da jos usor? Raman urme?

Daca ma satisfac raspunsurile o sa vreau si eu o capota facuta.

Multumesc!

Sunt colegul lui Dan

1.Garantia este de 2 ani
2.Da se poate da jos usor dar sa nu fie o temp foarte scazuta , nu raman nici un fel de urme de lipici sau matuirea vopselei

central 10-02-09 21:52

Re: Folie Carbon
 
Quote:

Originally Posted by reaop (Post 1957922)
pai iti pui tu singur? cam cata folie trebuie?

pai in jur de 1,5 MP

redteam 11-02-09 09:05

Re: Folie Carbon
 
Quote:

Originally Posted by central (Post 2055807)
pai in jur de 1,5 MP

1.5 m de Folie te costa 300 lei

redteam 11-02-09 09:08

Re: Folie Carbon
 
Quote:

Originally Posted by KTA87 (Post 1969883)
Cat costa o bucata 50x50?

Te costa 100 lei


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning