![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Arata urat subaru ala.Ce sunt cu jantele alea?..ce e asa de jos?..de ce e asa de simplu?.. DE CE??? :punch: =)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
hai ma, da ce am facut? scuza-ma :))))))))) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Felicitari pentru 1000 pagini !! Kid , si restu .. nu va suparati din cauza lui ebone , e inofensiv :)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
8 Attachment(s)
Salutare tuturor.Am facut un pariu cu un prieten "CAre face cel mai frumos E36".Si leam pus pe forum ca voi sa decideti care este cel mai frumos.Cel rosu este al meu iar cel portocaliu al prietenului meu.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
ionut.alex63 - Vot 1
URSU NEGRU Stage 3 failure...:cry: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
ionut.alex63-frumos BMW portocaliu8)e mai pe gustul meu:lol:+1 pentru cel portocaliu
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Salut!Sunt nou pe acest forum dar un vechi cititor.Am aici doua masinutze care sper sa va placa dar nu reusesc sa le uploadez. :oops: Imi zice INVALID FILE .Ma ajutati va rog? :-)
Apropo,ionut.alex63, BMW-ul visiniu este dupa parerea mea mai frumos.Daca te rog, mi-l dai si mie :?: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
La inca 1000 de pagini :D
M-am dat cu un bmw e46 dar nu a iesit cum mi-am dorit :( |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
ebone: Mie imi place masina ;)
ionut.alex63: Vot 1 Cred: Sa ales fumu de el :)) radu_cainamisir: imi imi place cum a iesit, inafar de lumina de la stopuri Now move like jagger ;)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
radu_cainamisir - Like
grc - Foarte frumos :tears: Noul Urs, viitor URS Negru :D Pareri, ce trebuie schimbat ? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
7 Attachment(s)
cred - frumusel ursu dar de ce nu ai umblat si tu la camberu ala putin ca dadea mai bn daca il fixai ?
grc - ca deobicei impecabil radu - nu se intelege nimic din masina ta nu se vede decat intuneric bezna si 2 lumini rosi de la stopurile alea acum vin si eo cu tomberonu meu care este under construction ca am vazut unele chestii care nu imi plac la el si le schimb acum v-a las si pe voi sa va dati cu parerea |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
scuze de dublu post dar am facut ceva modificari la bmw
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
grc- "move like jagger" pe zapada?:lol: oricum arata foarte bine masina
Cred- auleu...rotile din fata \ / ! bobi- primul e nasol rau dar al doilea ar fi mers mai bine daca nu ii puneai capota aia ... Acum ceva mai mult pt bobi ca cica nu vedea masina. Pe asta o vezi?:lol: P.S.- Pareri? P.S.2- primul pe pagina 1001 :!: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
E bine că nu-ți iese tot amortizoru' prin janta față.:lol::twisted::lol:
Nu se potrivesc deloc acele faruri galbene, mult mai bune cele negre. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Salut ! :wave: |
| All times are GMT +2. The time now is 20:27. |
|
- Copyright 2026 4Tuning