Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

R.Equinox 17-01-13 13:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5322420)
KidForDrift - ma, vorba vine ca rid3r_race(ai cateva greseli de incepator), da ti-am zis, prea mult te umflii. Zici ca esti si buricu` threadului :). Sa nu mai zic de cainamisir care nu`i covine nimic :))). Nu trebuie sa te superi, doar ti`am zis, sa nu ajungi prea departe :P.

radu_cainamisir - da, a devenit unitate de masura rid3r_race :)))))

:arrow:Subreza

Ti-ai tras net?:lol:


Arata urat subaru ala.Ce sunt cu jantele alea?..ce e asa de jos?..de ce e asa de simplu?..
DE CE???

:punch:

=))

ebone 17-01-13 14:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5322776)
Ti-ai tras net?:lol:


Arata urat subaru ala.Ce sunt cu jantele alea?..ce e asa de jos?..de ce e asa de simplu?..
DE CE???

:punch:

=))

daaa. in sf am facut si eu bani sa imi platesc netu` :)))))

hai ma, da ce am facut? scuza-ma :)))))))))

dary762 17-01-13 14:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5322420)
KidForDrift - ma, vorba vine ca rid3r_race(ai cateva greseli de incepator), da ti-am zis, prea mult te umflii. Zici ca esti si buricu` threadului :). Sa nu mai zic de cainamisir care nu`i covine nimic :))). Nu trebuie sa te superi, doar ti`am zis, sa nu ajungi prea departe :P.

radu_cainamisir - da, a devenit unitate de masura rid3r_race :)))))

:arrow:Subreza

Chiar urata masina , urata de tot .. glumeam :)) .
Felicitari pentru 1000 pagini !!
Kid , si restu .. nu va suparati din cauza lui ebone , e inofensiv :))

ionut.alex63 17-01-13 17:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
8 Attachment(s)
Salutare tuturor.Am facut un pariu cu un prieten "CAre face cel mai frumos E36".Si leam pus pe forum ca voi sa decideti care este cel mai frumos.Cel rosu este al meu iar cel portocaliu al prietenului meu.

Cred 17-01-13 18:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
ionut.alex63 - Vot 1

URSU NEGRU Stage 3 failure...:cry:

nissan primerra 17-01-13 18:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ionut.alex63-frumos BMW portocaliu8)e mai pe gustul meu:lol:+1 pentru cel portocaliu

buzz.razvan 17-01-13 18:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Salut!Sunt nou pe acest forum dar un vechi cititor.Am aici doua masinutze care sper sa va placa dar nu reusesc sa le uploadez. :oops: Imi zice INVALID FILE .Ma ajutati va rog? :-)


Apropo,ionut.alex63, BMW-ul visiniu este dupa parerea mea mai frumos.Daca te rog, mi-l dai si mie :?:

radu_cainamisir 18-01-13 16:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
La inca 1000 de pagini :D

M-am dat cu un bmw e46 dar nu a iesit cum mi-am dorit :(

grc 18-01-13 17:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
ebone: Mie imi place masina ;)
ionut.alex63: Vot 1
Cred: Sa ales fumu de el :))
radu_cainamisir: imi imi place cum a iesit, inafar de lumina de la stopuri



Now move like jagger ;))

Cred 18-01-13 17:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
radu_cainamisir - Like
grc - Foarte frumos :tears:

Noul Urs, viitor URS Negru :D
Pareri, ce trebuie schimbat ?

bobi_racers 18-01-13 20:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
cred - frumusel ursu dar de ce nu ai umblat si tu la camberu ala putin ca dadea mai bn daca il fixai ?

grc - ca deobicei impecabil

radu - nu se intelege nimic din masina ta nu se vede decat intuneric bezna si 2 lumini rosi de la stopurile alea

acum vin si eo cu tomberonu meu care este under construction ca am vazut unele chestii care nu imi plac la el si le schimb

acum v-a las si pe voi sa va dati cu parerea

bobi_racers 18-01-13 21:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
scuze de dublu post dar am facut ceva modificari la bmw

radu_cainamisir 19-01-13 00:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
grc- "move like jagger" pe zapada?:lol: oricum arata foarte bine masina

Cred- auleu...rotile din fata \ / !

bobi- primul e nasol rau dar al doilea ar fi mers mai bine daca nu ii puneai capota aia ...


Acum ceva mai mult pt bobi ca cica nu vedea masina. Pe asta o vezi?:lol:

P.S.- Pareri?

P.S.2- primul pe pagina 1001 :!:

Tis-ul 19-01-13 10:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
E bine că nu-ți iese tot amortizoru' prin janta față.:lol::twisted::lol:
Nu se potrivesc deloc acele faruri galbene, mult mai bune cele negre.

sYdanyel 19-01-13 12:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Salut ! :wave:


All times are GMT +2. The time now is 20:27.

- Copyright 2026 4Tuning