Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

cristi.mk4 17-04-10 23:14

Re: Discutii despre orice!
 
AM gasit un Numar de imatriculare CJ 11 MHC...pe ruta Baiamare-Somcuta Mare poate as ajuta persoan care la pierdut:D

costynas 17-04-10 23:31

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by FranktheTank (Post 3286594)
Hai sa fim seriosi, ce greseli gramaticale face cristi.mk4, si ce greseli a facut teen.ager. E o diferenta ca de la cer la pamant...

Da, asa e ! Cristi e chiar groaznic la gramatica. Dar el presupun ca a terminat procesul educativ, in timp ce la teen.ager e IN DESFASURARE !

Oameni buni, n-am nimic cu voi, dar daca nu stiti scrie, mai bine intrebati !
Numai bine !

FranktheTank 18-04-10 02:24

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by razvyrulz (Post 3287428)
P.S.: Noi p'ai' pan' Ardeal ase graim mai hodinit. :D

Nici eu nu o puteam spune mai bine :)) :D

@costynas- Din cate am vazut, cristi.mk4 are BAC-ul anu' asta, deci inca nu a incheiat socotelile cu scoala...

cristi.mk4 18-04-10 05:54

Re: Discutii despre orice!
 
@costynas- Din cate am vazut, cristi.mk4 are BAC-ul anu' asta, deci inca nu a incheiat socotelile cu scoala...[/QUOTE]

Poate ca am terminat :>

razvyrulz 18-04-10 06:05

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by FranktheTank (Post 3287778)
Nici eu nu o puteam spune mai bine :)) :D

:>:>:>

FranktheTank 18-04-10 06:33

Re: Discutii despre orice!
 
Eu unu zic ca nu mai are rost sa ne certam despre cum scrie unu' sau altu', asta e problema lui(si e o problema mare). Ce poti sa-i faci? Nu toti au fost la licee gen Eminescu, Lucaciu etc., poate unii au facut Lb. Romana cu femeia de serviciu, si "colegi de clasa, le erau doi barmani de la o terasa"... Eu zic, ca e mai bine sa-i ignoram, si daca au nevoie de ceva, sa-i ajutam... Si totusi, recomandarea mea ar fi sa puna mana pe un manual de gramatica.

costynas 18-04-10 11:31

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by FranktheTank (Post 3287826)
Eu unu zic ca nu mai are rost sa ne certam despre cum scrie unu' sau altu', asta e problema lui(si e o problema mare). Ce poti sa-i faci? Nu toti au fost la licee gen Eminescu, Lucaciu etc., poate unii au facut Lb. Romana cu femeia de serviciu, si "colegi de clasa, le erau doi barmani de la o terasa"... Eu zic, ca e mai bine sa-i ignoram, si daca au nevoie de ceva, sa-i ajutam... Si totusi, recomandarea mea ar fi sa puna mana pe un manual de gramatica.

asa da ! :))

kill^^ 18-04-10 11:34

Re: Discutii despre orice!
 
Nu stiti , cand va fi tuningul pe aeroport aicea la baia mare.

3SGE 18-04-10 11:41

Re: Discutii despre orice!
 
"Aicea" la baia mare nu stim inca. Cred ca Ionut este cel mai in masura sa iti spuna.

dobro_c 18-04-10 12:33

Re: Discutii despre orice!
 
chiar imi place "aicea" la noi la oras :) cel mai mult ma distreaza faptul ca un forum de tuning este de fapt un forum de orice altceva in afara de tuning...

in loc sa stati in garaj sa va modificati masinile voi va legati de nu stiu cine ca nu stie scrie corect... asta da treaba, sau rivalitatea dintre cluburi este chiar asa de mare? in loc de curse mai bine ati face un concurs de limba romana sa vedem care este cel mai tare club din oras. am mai putea face concursuri de dictie, de dactilografie si inca multe alte cuvinete de astea complicate care nu stiu ce inseamna...

trx23 18-04-10 13:14

Re: Discutii despre orice!
 
aia care stau in garaj si modifica masini nu intra in asemenea discutii.

cipricipri 18-04-10 15:49

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by trx23 (Post 3288537)
aia care stau in garaj si modifica masini nu intra in asemenea discutii.

Foarte bine punctat ! Nu toti au vreme sa bata tastatura aiurea toata ziua !:dance:

TRX 18-04-10 16:38

Re: Discutii despre orice!
 
Sa`nteleg ca tu , razvy, cand vei merge la un interviu de angajare o sa`ncepi "Am vinit si io p`aic ni`i ia sa vad de nu`i ceva de munca. Tare greu mi`i p`acas` cu omenii mei" ;)

razvyrulz 18-04-10 16:47

Re: Discutii despre orice!
 
Bineinteles, ca doar nu oi da'o'n moldoveneste, eu fiind ardelean :)) :P Am exagerat putin, ideea e, ca e normal sa vorbesti "ardeleneste" in Ardeal :P, bineinteles ma refer la viu glas nu in scris :)

teen.ager 18-04-10 17:59

Re: Discutii despre orice!
 
Felicitari handbalistelor!

TRX 18-04-10 18:26

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by teen.ager (Post 3289132)
Felicitari handbalistelor!

Handballiste :chick::chick::chick: Le`as felicita personal

ballack 18-04-10 21:28

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by teen.ager (Post 3289132)
Felicitari handbalistelor!

si rapidistilor :twisted::twisted::twisted::twisted:

bluewmaster 18-04-10 21:37

Re: Discutii despre orice!
 
da :twisted:
ballack si tu esti rapidist??:D

ballack 18-04-10 21:39

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bluewmaster (Post 3289732)
da :twisted:
ballack si tu esti rapidist??:D

fan Citroen si rapidist inrait. :D

bluewmaster 18-04-10 21:44

Re: Discutii despre orice!
 
oo, cheers :drunk:

lasa ca si`au luat`o acum pt bricheta...:D

botdriver 20-04-10 14:32

Re: Discutii despre orice!
 
ce parere aveti? http://www.9am.ro/stiri-revista-pres...a-cersind.html

eMH 20-04-10 16:48

Re: Discutii despre orice!
 
Sunt nişte jigodii, franţuzii ăştia fagoţi si mâncători de croisante.
Într-adevăr, şi românii au mai mulţi cerşetori, decât muncitori in Franţa, dar şi ei exagerează. Defapt românii nu au nicio vină, că ei în general se duc la muncă, la căpşuni, la alte alea. Problema e că Europa e plină de ţigani, pe care lumea îi aude vorbind româneşte, şi îi consideră români. Chestia asta e de rahat!

bluewmaster 20-04-10 19:28

Re: Discutii despre orice!
 
tiganii din franta au nationalitatea romana :D

majoritatea romanilor din franta sunt tigani :D

din pacate asta e realitatea, si in ecuatia asta francezii au cea mai mica parte de vina ;)




vina cea mai mare e a noastra care le`am dat atatea drepturi la ... "rromi" :D sa`i pupam totusi ca`s ai nostrii :lol:

teen.ager 20-04-10 19:36

Re: Discutii despre orice!
 
Nu il poate suna nimeni pe IonutzMFF sa intrebe despre show ca vad ca nu am mai intrat pe forum sa ne explice ce si cum si mai ales daca se mai tine!..Mutlumesc anticipat!

cristiano304 20-04-10 21:00

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by teen.ager (Post 3295873)
Nu il poate suna nimeni pe IonutzMFF sa intrebe despre show ca vad ca nu am mai intrat pe forum sa ne explice ce si cum si mai ales daca se mai tine!..Mutlumesc anticipat!

ce show iti trebe:lol::lol: pune mana pe carte lasa show-urile:lol::lol:

ps:stai linistit ca daca ii sa fie ceva show o sa anunte pe forum ;)

haky01 20-04-10 21:39

Re: Discutii despre orice!
 
dak nu stiti ce vorbiti TACETI

majoritatea romanilor din franta sunt ROMANI
si lucreaza cum trebuie ca si toata lumea

bluewmaster 20-04-10 23:15

Re: Discutii despre orice!
 
haky01, reformulez: majoritatea romanilor din franta si alte tari, care ies in evidenta, sunt de etnie roma.

stai linistit ca nu vroiam sa ii jignesc pe cei care lucreaza cinstit, si nici strainii n`au nimic cu voi. lumea e suparata pe tigani, nu?:evil:

haky01 21-04-10 18:09

Re: Discutii despre orice!
 
ai perfecta dreptate

Mimi17 22-04-10 13:50

Re: Discutii despre orice!
 
cand va avea loc un eveniment de tuning la Baia Mare?

TRX 22-04-10 20:37

Re: Discutii despre orice!
 
http://www.dailycotcodac.ro/2010/04/the-french-salute/

De dragul francezilor si prostilor care se simt ofensati de parerea lor.

frezaro 23-04-10 18:06

Re: Discutii despre orice!
 
ajutati-ma cu o informatie. Am nevoie de caseta de directie pt audi a3 2002 ca cica asta mi s-a dus avand in vedere ca tot lichidul pt servodirectie se scurge in 300m maxim:( pe langa burduf. Ms

bluewmaster 23-04-10 18:14

Re: Discutii despre orice!
 
si de ce fel de informatie ai nevoie mai exact?...

gogoaudi 23-04-10 18:21

Re: Discutii despre orice!
 
incearca la cv dezmembrari sau duminica in targu auto ii posibil sa afli ...mda cum de ti sa stricat asa de rau si mnu ai observat mai repede sa nu se ajunga in halul asta..????:weirdface:sadblinky:sadblinky:bored:

frezaro 23-04-10 18:26

Re: Discutii despre orice!
 
problema a fost de cand am luat-o dar nu am stiut, doar ca la un momentdat am observat ca mai pierdea lichid, odata la 3-4 luni completam dar dupa cateva accidente stupide s-a ajuns sa fie grav. m-am gandit la dezmembrari dar astept si un raspuns de la mecanic vis-a-vis de pretul uneia noi

gogoaudi 23-04-10 18:29

Re: Discutii despre orice!
 
pfoai una noua ii piperata rau la pret , sper sa ti-o poti remedia pe asta sau sa-ti afli alta la dezmembrari. bafta

bluewmaster 23-04-10 18:29

Re: Discutii despre orice!
 
pretul unuia nou e in jur de 500 de ron;)

gogoaudi 23-04-10 18:31

Re: Discutii despre orice!
 
si esti sigur ca-i originala ? ca la mn la audi am intrebat la robot mai demult si era 1.000 lei ,,iar daca iti iei si nu-i originala te tine vreo 2-3 ani dupa care iara o schimbi la ce drumuri avem noi......

frezaro 23-04-10 18:32

Re: Discutii despre orice!
 
iti dai seama ca as fi cel mai fericit sa fie asa ieftin da din pacate reconditionatul e in jur de 550 iar una din dezmembrari cam 800 din ce am vazut pe net...deci una noua:((

bluewmaster 23-04-10 18:32

Re: Discutii despre orice!
 
evident ca nu e originala dar e aproape la fel de buna, si sigur tine mai mult de 2-3 ani.
iti promit :-P

frezaro eu zic sa nu te grabesti si sa te mai interesezi de preturi ;) 800 ron din dezmembari??

gogoaudi 23-04-10 18:34

Re: Discutii despre orice!
 
pai io asa am vazut pt modelu meu ,,,dar mnu cred ca ii mare diferenta chiar daca ii mai nou modelu tau .


All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2024 4Tuning