Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 29-05-09 19:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa te pregatesti tu cat o sa primesti :))))

jB*XSA 29-05-09 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) ma multumesc cu pioneer-ul ala al tau de pe masina =))

RoByNeT 29-05-09 19:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2363547)
:))) ma multumesc cu pioneer-ul ala al tau de pe masina =))

stai pe aproape ca baga pui la unirii :))

jB*XSA 29-05-09 19:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pana la urma se lasa cu sesiune foto maine? sa stiu si eu ce program imi fac..

daffy duck™ 29-05-09 19:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai ati stabilit careva ceva?.....sau tu intrebi pe forum si care se iveste bine...care nu...asta e :lol::lol::lol::lol:

jB*XSA 29-05-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate nu sunt eu in masura sa organizez ceva inca in conditiile in care nu am cum sa dau de toti.....

RoByNeT 29-05-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia aparatu si diseara poate poate :)


si PS : daffy ... craciunu` a trecut de mult frate mai schimba si tu avataru ala ca ma disperaaaa :))

Tweety_rzw 29-05-09 19:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2363591)
ia aparatu si diseara poate poate :)


si PS : daffy ... craciunu` a trecut de mult frate mai schimba si tu avataru ala ca ma disperaaaa :))

Cine vorbea de avatar,vezi că s-a topit zăpada aiaa de lângă maşina ta demult ;) !Păi nu daffy dar m-ai încurcat azi cu sesiunea ta foto la logan,prefer să îi fac lu' robynet ;) .

RoByNeT 29-05-09 19:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa vezi ce iti fac razvanica =))))))))) ( poate iesim in week`end la poze ) sau diseara :P

PS: uitati ce zic baietii de daffy =)))

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=310

Tweety_rzw 29-05-09 19:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ca să vezi :lol: !
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=311

daffy duck™ 29-05-09 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2363610)
Cine vorbea de avatar,vezi că s-a topit zăpada aiaa de lângă maşina ta demult ;) !Păi nu daffy dar m-ai încurcat azi cu sesiunea ta foto la logan,prefer să îi fac lu' robynet ;) .


MAINE AM ZIS FRATEEEE!!!!!!!

daffy duck™ 29-05-09 20:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si cand am postat acolo eram pe fuga si nu am stat sa scriu ca la carte

Fr33`e30 30-05-09 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baietzi cu pozele si cu filmuletzele stitzi ce rugaminte am la voi :lol: ... pe topicul msk`ului ... ms :D

Vlad_BMW 30-05-09 11:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe la oradea nu se face o filiala ? :D

Tweety_rzw 30-05-09 11:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_BMW (Post 2364825)
pe la oradea nu se face o filiala ? :D

Daffy ia-uite ce zice nenea ăsta aici,la oradea ceva ....?Dormi în ghete ce faci?:-P


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning