![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa te pregatesti tu cat o sa primesti :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) ma multumesc cu pioneer-ul ala al tau de pe masina =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pana la urma se lasa cu sesiune foto maine? sa stiu si eu ce program imi fac..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai ati stabilit careva ceva?.....sau tu intrebi pe forum si care se iveste bine...care nu...asta e :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate nu sunt eu in masura sa organizez ceva inca in conditiile in care nu am cum sa dau de toti.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia aparatu si diseara poate poate :)
si PS : daffy ... craciunu` a trecut de mult frate mai schimba si tu avataru ala ca ma disperaaaa :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa vezi ce iti fac razvanica =))))))))) ( poate iesim in week`end la poze ) sau diseara :P
PS: uitati ce zic baietii de daffy =))) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=310 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ca să vezi :lol: !
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=311 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
MAINE AM ZIS FRATEEEE!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si cand am postat acolo eram pe fuga si nu am stat sa scriu ca la carte
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baietzi cu pozele si cu filmuletzele stitzi ce rugaminte am la voi :lol: ... pe topicul msk`ului ... ms :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pe la oradea nu se face o filiala ? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:39. |
- Copyright 2026 4Tuning