![]() |
Re: VW Vento - Proprietari
te referi la capacul de la motor?
|
Re: VW Vento - Proprietari
daca este vorba de acel capac eu l-am improvizat de la un golf3 tdi si l-am capitonat cu pasla ptr.anti zgomot se aude motorul exact cum toarce o pisica golful este filmat de colegul PAULRAL la dezmembrari.golf3 donator. .sa folosesc cuvintele colegului motorul este tdi 1,9 IZ
|
Re: VW Vento - Proprietari
O VAND!!!!URGENT!!!
|
Re: VW Vento - Proprietari
hai sa facem schimb :) vrei?iti dau tot un vento,da mai sprinten :D
|
Re: VW Vento - Proprietari
nu ptr. ca vreau sa cumpar o BORA DUPA 2000:rolleyes2
|
Re: VW Vento - Proprietari
ulie masina ta este visinie?
|
Re: VW Vento - Proprietari
cat ceri pe vento mafteicon ?:)
|
Re: VW Vento - Proprietari
daca nu raman in mana cu 3500 nu o dau ptr. am bagat bani multi in ea. alea sunt poze de anul trecut din vara. de atunci am mai adus ceva modificari + kit ambreiaj nou , telescoape noi baterie cumparata acum 2 saptamani , pilot automat ,bucse punte spate noi , senzor parcare ,deschidere portbagaj din buton si telecomanda , inlocuit absolut toate becurile cu leduri bleu , am sa mai fac niste poze cand so mai incalzi vremea
|
Re: VW Vento - Proprietari
nu e masina mea visinie..a mea e neagra..iar de pretul masini tale eu zic ca e cam exagerat totusi,acuma tu stii si pana la urma prost e cel care da nu cel care cere :)
pe a mea daca iau 2700-2800 e bine. L.e. cu totul ca si eu am schimbat ambreaj,placute frana noi fata+spate+ placute + cablu de frana de mana,senzor de temperatura,distributie,schimb de ulei la motor +cutie, toata articulatia pe fata si spate,cumparat motoras trapa si schimbat,gume de iarna noi cu jante de tabla + gume de vara cu jante de al...is multe dar cine le baga in calcul cand vinzi masina.... cum am zis daca iau atatia bani pe a mea is multumit. |
Re: VW Vento - Proprietari
in ultimul timp ma batea gandul sa montez senzori de ploaie si lumini si m-am razgandit ptr. ca cel de lumini nu te ajuta cu nimic, in afara orasului mergi cu luminile aprinse oricum si costa 270 RON , ptr. stergatoare mi-ar fi placut! bijuteria ta cat a ajuns? nu esti obligat sa-mi raspunzi daca nu doresti! O seara buna!
|
Re: VW Vento - Proprietari
stai linistit ca din fata blocului nu o ia nimeni SINGURUL lucru care ma deranjeaza este ca e cam batrana sper ca ma intelegi? mai ales ca nr. este preferential: al baiatului meu care nu vrea sa o dau sub nici o forma .
|
Re: VW Vento - Proprietari
si eu am investit bani multi..mai ales atunci cu vopsitoria completa,suspensia sport,eleron,tobele facute,parbriz schimbat(nou)
..au costat ceva..dar in fine..astia's bani morti. Eu vreau sa imi iau ceva mai vechi nu mai nou :)) tot e bine ca tu vrei ceva mai nou:D sa ai bafta la vanzare oricum !! |
Re: VW Vento - Proprietari
eu zic ca pretul cerut de mafteicon este un pret real pt vento
sa vina cineva si sa imi zica ca da pe al meu 2800 de E cred ca l-as si fugari sa nu il vad in fata mea acum fiecare stie ce are sub mana dar si eu sunt de aceeasi parere cu mafteicon daca nu iau cel putin 3500 atunci mai bine nu o dau parerea mea |
Re: VW Vento - Proprietari
un adevarat partener! TOATA STIMA!
|
Re: VW Vento - Proprietari
IN COMPARATIE CU CE VAD CA SE ADUCE DE AFARA LA VANZARE SI CER 2800-3000 CU PIESE LIPSA ETC. ALE NOASTRE SUNT BIJUTERII IMI PARE RAU DAR ASTA ESTE ADEVARUL GOL GOLUT..
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning