![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Subaru ala a fost la vanzare pe autovit poate la luat cineva din IASI :-?:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
scrie in topicul de vanzare ca a ajuns la un pasionat la iASI
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
GT3 RS cu numere de Iasi :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Gt3 RS wannabe poate :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Iti dai seama ce spune acum proprietarul daca vede ca cineva l-a dat de gol? :lol: Iti dai seama? Isi da cu ciocanul in o-O ! :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Daca o mai coboara cativa MM si trage niste frane ceramice(cu surub central de prindere a jantei) poate fraierii foarte multi! ca deja multi sunt care zic ca e RS autentic:)))))
|
Re: Masini tari din Iasi
25 Attachment(s)
Pozele sunt de anul trecut.
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
L-am vazut!Am si vorbit la telefon de el.:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
vazut astazi una bucata ferrari 599 gt (cred), foarte tare masina, din pacate nu am avut tel la mine sa fac poze.
|
Re: Masini tari din Iasi
21 Attachment(s)
Vazute ieri.8)In seara asta am vazut si un Ferrari F430 spyder pe la gara.Demential sunetul evacuarii!!:twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi
In prima poza e un seria 3 cu kit de M. Vazusem zilele trecute un Bentley Continental GT decapotabil, negru si numere de Germania :-?
|
Re: Masini tari din Iasi
28 Attachment(s)
Asta?
Pozele le-am mai pus pe sectiunea "Masini tari vazute la noi":D P.S:Am vazut un Opel Astra H frumos cu jante BBS.Stie cineva daca masina e prezentata pe forum? |
Re: Masini tari din Iasi
Da, a fost si la Era.
|
Re: Masini tari din Iasi
Cand voi avea timp voi face o arhiva ( .zip ) in care sa pun toate pozele:Dsunt super iar unele le-am vazut si eu :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning