Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

IS19CIP 25-01-12 13:06

Re: Masini tari din Iasi
 
Subaru ala a fost la vanzare pe autovit poate la luat cineva din IASI :-?:-)

GAby645 26-01-12 09:30

Re: Masini tari din Iasi
 
scrie in topicul de vanzare ca a ajuns la un pasionat la iASI

lliimmuuzziinnaa 05-04-12 13:15

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
GT3 RS cu numere de Iasi :D

Dan101 05-04-12 13:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Gt3 RS wannabe poate :)

CRyS` 05-04-12 17:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Iti dai seama ce spune acum proprietarul daca vede ca cineva l-a dat de gol? :lol: Iti dai seama? Isi da cu ciocanul in o-O ! :lol:

Dan101 06-04-12 00:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Daca o mai coboara cativa MM si trage niste frane ceramice(cu surub central de prindere a jantei) poate fraierii foarte multi! ca deja multi sunt care zic ca e RS autentic:)))))

John BRO 06-04-12 19:52

Re: Masini tari din Iasi
 
25 Attachment(s)
Pozele sunt de anul trecut.

lliimmuuzziinnaa 06-04-12 20:58

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4969293)
Pozele sunt de anul trecut.

Azi :d

John BRO 06-04-12 21:02

Re: Masini tari din Iasi
 
L-am vazut!Am si vorbit la telefon de el.:lol:

N3n3a 09-04-12 21:53

Re: Masini tari din Iasi
 
vazut astazi una bucata ferrari 599 gt (cred), foarte tare masina, din pacate nu am avut tel la mine sa fac poze.

John BRO 30-04-12 21:01

Re: Masini tari din Iasi
 
21 Attachment(s)
Vazute ieri.8)In seara asta am vazut si un Ferrari F430 spyder pe la gara.Demential sunetul evacuarii!!:twisted:

MihaiCsl 30-04-12 21:11

Re: Masini tari din Iasi
 
In prima poza e un seria 3 cu kit de M. Vazusem zilele trecute un Bentley Continental GT decapotabil, negru si numere de Germania :-?

John BRO 30-04-12 21:32

Re: Masini tari din Iasi
 
28 Attachment(s)
Asta?
Pozele le-am mai pus pe sectiunea "Masini tari vazute la noi":D
P.S:Am vazut un Opel Astra H frumos cu jante BBS.Stie cineva daca masina e prezentata pe forum?

MihaiCsl 30-04-12 22:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Da, a fost si la Era.

Eddy_e39 02-06-12 18:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Cand voi avea timp voi face o arhiva ( .zip ) in care sa pun toate pozele:Dsunt super iar unele le-am vazut si eu :D


All times are GMT +2. The time now is 22:09.

- Copyright 2026 4Tuning