Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 29-05-09 14:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://robynetims.mybrute.com


faceti`va un caracter sa sa ne spargem in arena =))

Tweety_rzw 29-05-09 14:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2362625)
http://robyneeeet.mybrute.com


faceti`va un caracter sa sa ne spargem in arena =))

Băh te-am spart să moară mama :)) din două lovituri cică te-a duduit!

http://rzwdesign.mybrute.com

RoByNeT 29-05-09 14:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba lasa link`u meu sa isi faca lumea de pe al meu ca vreau sa il bat pe aleks =))

GopPo 29-05-09 14:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://goppolus.mybrute.com

v-am caftit pe amandoi

RoByNeT 29-05-09 15:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ti`am facut 3 pupils dar ti`am rupt ficatii cu toti 3 domnu goppopolis :)):lol:

ai noroc ca scoate repede cutitu ala ca altfel e praf :)) tziganeee

RoByNeT 29-05-09 15:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://armorgames.com/play/2529/hobo



ce tareee =))))

Tweety_rzw 29-05-09 15:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2362798)

Ce caterincăăăă frate :))=)) cum mă aşa :))

Ianis 29-05-09 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
m-aomorat jegosu ala cu masina de gunoi :)))

GopPo 29-05-09 18:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2362798)

:lol::lol::lol::lol:

l-am inchis :lol::lol::lol:
sunt 3 parole
Hotdogs
Parklife
Pussycat

si inca un cod pt toate "puterile"

superhobo

enjoy;)

RoByNeT 29-05-09 18:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma nebunule l`am terminat si noi ce sa ne mai facem =))

RoByNeT 29-05-09 18:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://games.com.hr/online-games/3-f...line-game-free ceva gen cu ala cu gunoiu =)) dar mai scurt :P

RoByNeT 29-05-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://games.com.hr/online-games/bub...ee-online-game


NU POT SA TREC DE LVL 7 !!!!!!!!!!!!! e imposibil :)

jB*XSA 29-05-09 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba..scuze ca va intrerup...da..de unde iau si eu niste muzica mai buna..selectii pt masina? idei careva? :-s

RoByNeT 29-05-09 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2363519)
ba..scuze ca va intrerup...da..de unde iau si eu niste muzica mai buna..selectii pt masina? idei careva? :-s

google :)

jB*XSA 29-05-09 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mumu :) cu sfaturile tale. Vezi ca ti aduc floppyul..sa te pregatesti moral la cat o sa scoti din buzunar:))


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning