Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

ct77pia 12-12-11 19:19

Re: Masini tari din Iasi
 
deja esti vedeta cezar .... o sa vina femeile sa le dai autografe pe sani

MihaiCsl 12-12-11 20:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ct77pia (Post 4774379)
deja esti vedeta cezar .... o sa vina femeile sa le dai autografe pe sani

Pot sa fac eu asta in locul lui, pot pot pot, macar la cele cu sanii mari =))
Ca sa fiu pe aceiasi idee, frumoasa masina, felicitari Cezar :)

CZR 12-12-11 23:23

Re: Masini tari din Iasi
 
multumesc mult si ma simt onorat pt k m-ati inclus in acest topic

Dan101 13-12-11 13:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Merita :D , nu vezi zi de zi un GT-R , mai ales cu asa o configuratie :), intercooler-ul AMS este crème de la crème, Keep on the good work!

MihaiCsl 13-12-11 15:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 4774885)
multumesc mult si ma simt onorat pt k m-ati inclus in acest topic

Masina ta chiar merita sa apara pe aici, mai ales la ce configuratie are la momentul actual. O intrebare, numarul de inmatriculare din fata ce traume a suferit?

vinyl 13-12-11 15:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 4774885)
multumesc mult si ma simt onorat pt k m-ati inclus in acest topic

Cand ma dai o tura ? :D

CZR 13-12-11 16:19

Re: Masini tari din Iasi
 
numarul fata a iesit sifonat dintr-un impact cu un matiz :))
iar de dat ture, nu cred ca mai ajung in iasi prea curand,dar puteti urmari rezultatele din anul ce vine

MihaiCsl 13-12-11 17:57

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 4775879)
numarul fata a iesit sifonat dintr-un impact cu un matiz :))
iar de dat ture, nu cred ca mai ajung in iasi prea curand,dar puteti urmari rezultatele din anul ce vine

Hai ca asta cu Matiz-ul e tare. Cat despre anul viitor, abia il astep, am vazut cateva masini noi iar cateva inbunatatite. :D

N3n3a 13-12-11 20:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 4775879)
numarul fata a iesit sifonat dintr-un impact cu un matiz :))
iar de dat ture, nu cred ca mai ajung in iasi prea curand,dar puteti urmari rezultatele din anul ce vine

te-am vazut si eu in letcani, am ramas mut la felul cum se auzea masina :shock: felicitari, o adevarata bestie

on topic - am vazut azi noul bentley continental gt in tudor cu o bruneta la volan, din pacate nu am mai reusit sa fac poze

vinyl 14-12-11 00:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Daaa, intamplator mi-am parcat si eu masina bot in bot cu masina tipei...:???:

MihaiCsl 14-12-11 14:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu am mai vazut o Panamera azi, b 999 si ceva, deci is doua :D

the dog 17-12-11 20:12

Re: Masini tari din Iasi
 
@CZR
Te-am vazut si eu pe Bulevardul Nicolina , erai in mers...tunete si iar tunete in urma ta :D.

Onofrash 24-01-12 15:22

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut prin Padurii acest subaru https://forum.4tuning.ro/492-anunturi...ter-2-5xt.html. Stie cineva ceva de el:-? ?

the dog 24-01-12 16:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4777487)
Eu am mai vazut o Panamera azi, b 999 si ceva, deci is doua :D

Da am vazut-o si eu in parcare la Carrefour Felicia.

vinyl 25-01-12 01:40

Re: Masini tari din Iasi
 
Masina pregatita de SEBASTIAN, de la RACING CODE.
Cum de a ajuns la Iasi?


All times are GMT +2. The time now is 19:48.

- Copyright 2026 4Tuning