![]() |
Re: Masini tari din Iasi
deja esti vedeta cezar .... o sa vina femeile sa le dai autografe pe sani
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Ca sa fiu pe aceiasi idee, frumoasa masina, felicitari Cezar :) |
Re: Masini tari din Iasi
multumesc mult si ma simt onorat pt k m-ati inclus in acest topic
|
Re: Masini tari din Iasi
Merita :D , nu vezi zi de zi un GT-R , mai ales cu asa o configuratie :), intercooler-ul AMS este crème de la crème, Keep on the good work!
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
numarul fata a iesit sifonat dintr-un impact cu un matiz :))
iar de dat ture, nu cred ca mai ajung in iasi prea curand,dar puteti urmari rezultatele din anul ce vine |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
on topic - am vazut azi noul bentley continental gt in tudor cu o bruneta la volan, din pacate nu am mai reusit sa fac poze |
Re: Masini tari din Iasi
Daaa, intamplator mi-am parcat si eu masina bot in bot cu masina tipei...:???:
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu am mai vazut o Panamera azi, b 999 si ceva, deci is doua :D
|
Re: Masini tari din Iasi
@CZR
Te-am vazut si eu pe Bulevardul Nicolina , erai in mers...tunete si iar tunete in urma ta :D. |
Re: Masini tari din Iasi
Vazut prin Padurii acest subaru https://forum.4tuning.ro/492-anunturi...ter-2-5xt.html. Stie cineva ceva de el:-? ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Masina pregatita de SEBASTIAN, de la RACING CODE.
Cum de a ajuns la Iasi? |
| All times are GMT +2. The time now is 19:48. |
- Copyright 2026 4Tuning