![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Let it snow, let it snow, let it snooowww! https://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
I don't care! ebone- arata foarte bine dar din pacate in Bucuresti nu ninge :(( capa- ma bucur sa te mai vad pe aici, super poze |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Pana acum erai cu gura mare..ce ai patit?:lol::lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
radu_cainamisir: Da, e frumos modul lui JC, dar parca merita mai multe piese tuning sau altceva...Multumesc mult!
Alexmake: Incearca sa iei o versiune de 221MWM sau LE221MWM de pe VStanced.com sau de pe gom-team.com. ebone: Foarte frumos, imi place! capa': Frumos, frumos! Pozele sunt fenomenale. Edit: Equinox si cu Radu_Cainamisir, eu zic sa incetati cu cearta pentru ca nu ajungeti nicaieri, si indata ne inchid moderatorii si topicul asta... |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
@ebone si capa`: geniale screenurile:love::love:
Winter fun! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Despre cearta, comunistul de Equinox e posibil sa inchida si aici :lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Plesa - :yikes:
radu_cainamisir - Jnatele de Porsche merg manusa cu broasca mea. ;) :ciggy: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Golf 2!
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
X-mas ride! :twisted:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
UserName615 - ba e misto masina da arata ciudat la culori X_X mi se pare ciudate culorile prea aprinse
Plesa - frumos urme de cauciuc pe zapada:)) Nu stiu daca am mai pus pozele astea o data :-? E asceasi masina doar ca am schimbat luminozitatea in joc , cum vi se pare? + Pozele Cu audiul meu :D si scaunele inlocuite , cum vi se pare ? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Pai da dar daca am instalat deja toate patchurile pe el nu are nik daca instalez altu peste?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
ALBA :peace: :2gun: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Frumoase cazane ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:16. |
|
- Copyright 2026 4Tuning