Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 29-05-09 05:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2361037)
cumetre nush daca ma crezi ... dar nu am facut nici o poza ... mia scapat telefonul azi pe jos si lam facut praf ... astept maine seara sa imi faca baietzi niste poze :lol:

Ai zis ca imi dai add şi te-ai dat la fund băi !:lol:

Fr33`e30 29-05-09 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai poate imi dai si mie id`ul .... :))))))



Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2361418)
Ai zis ca imi dai add şi te-ai dat la fund băi !:lol:


Fr33`e30 29-05-09 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bey baietzi ce sa zic ... lam picat cu 24 de puncte :D:D:D pe 25 luna viitoare am traseul ... :D:D:D

Kinghost69 29-05-09 09:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2359123)
https://www.youtube.com/watch?v=Ck5At9-X9Xw


am si eu melodia asta in masina :))

si eu o am! melodia asta a fost la concursul de Db sound-drag la Iasi si la Cluj anul trecut! are super bass!:twisted:;):D

johnny325 29-05-09 09:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari sa dupa ce termini cu tot trebuie sa-l uzi 1.cu neste caucioace dalea de tabla parca:D
2.cu neste bautura alcoolica sau nonalcoolica depinde ce vrei

ps:bafta in continuare

Kinghost69 29-05-09 09:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2361744)
bey baietzi ce sa zic ... lam picat cu 24 de puncte :D:D:D pe 25 luna viitoare am traseul ... :D:D:D

felicitari si bafta multa la traseu!!!:D:twisted:
daca ma gandesc bine... e ca si luat, nu?;)
:twisted:

Fr33`e30 29-05-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gumele din seara asta :D:D:D si bautura dupa ce il iau ... sa il ud de tot :lol:



Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2361756)
felicitari sa dupa ce termini cu tot trebuie sa-l uzi 1.cu neste caucioace dalea de tabla parca:D
2.cu neste bautura alcoolica sau nonalcoolica depinde ce vrei

ps:bafta in continuare


Fr33`e30 29-05-09 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult broh :* ... da e km luat :D ... dar erau foarte foarte multzi si ma programat foarte tarziu :D ... dar nui prob ... am asteptat eu 1 an si ceva ...



Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2361763)
felicitari si bafta multa la traseu!!!:D:twisted:
daca ma gandesc bine... e ca si luat, nu?;)
:twisted:


Kinghost69 29-05-09 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2361778)
ms mult broh :* ... da e km luat :D ... dar erau foarte foarte multzi si ma programat foarte tarziu :D ... dar nui prob ... am asteptat eu 1 an si ceva ...

cu placere! deci... cand bem???:D;):twisted:

Fr33`e30 29-05-09 10:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vineri ... adica pe 25 :D ... pica exact vineri :lol::lol::lol::lol::lol:



Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2361797)
cu placere! deci... cand bem???:D;):twisted:


daffy duck™ 29-05-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
copilu matii...deschide telefonu ba....sa te felicit verbal :lol::lol:

Bv ba....asteapta-ma si pe mine dreacu...

Fr33`e30 29-05-09 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
telefonul meu e dauna ... trebui sa imi aduca mama un telefon acum :))))) ... merci oricum :*(



Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2361889)
copilu matii...deschide telefonu ba....sa te felicit verbal :lol::lol:

Bv ba....asteapta-ma si pe mine dreacu...


Lucian_GXZ 29-05-09 10:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2361744)
bey baietzi ce sa zic ... lam picat cu 24 de puncte :D:D:D pe 25 luna viitoare am traseul ... :D:D:D

FELICITARI SI BAFTA SI PENTRU LUNA VIITOARE!!!

Fr33`e30 29-05-09 11:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa fie , ms mult ... si thx pt ajutor ... :lol:


Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2361912)
FELICITARI SI BAFTA SI PENTRU LUNA VIITOARE!!!


RoByNeT 29-05-09 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bv ma baiatule nici nu ne asteptam la alt raspuns :lol: asteptam inaugurarea pe bune :))


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning