![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai poate imi dai si mie id`ul .... :))))))
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bey baietzi ce sa zic ... lam picat cu 24 de puncte :D:D:D pe 25 luna viitoare am traseul ... :D:D:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari sa dupa ce termini cu tot trebuie sa-l uzi 1.cu neste caucioace dalea de tabla parca:D
2.cu neste bautura alcoolica sau nonalcoolica depinde ce vrei ps:bafta in continuare |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
daca ma gandesc bine... e ca si luat, nu?;) :twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
gumele din seara asta :D:D:D si bautura dupa ce il iau ... sa il ud de tot :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms mult broh :* ... da e km luat :D ... dar erau foarte foarte multzi si ma programat foarte tarziu :D ... dar nui prob ... am asteptat eu 1 an si ceva ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri ... adica pe 25 :D ... pica exact vineri :lol::lol::lol::lol::lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
copilu matii...deschide telefonu ba....sa te felicit verbal :lol::lol:
Bv ba....asteapta-ma si pe mine dreacu... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
telefonul meu e dauna ... trebui sa imi aduca mama un telefon acum :))))) ... merci oricum :*(
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa fie , ms mult ... si thx pt ajutor ... :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bv ma baiatule nici nu ne asteptam la alt raspuns :lol: asteptam inaugurarea pe bune :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning