Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Dan101 03-12-11 15:25

Re: Masini tari din Iasi
 
X6-le M va ramane in IS :D

Danos 05-12-11 19:38

Re: Masini tari din Iasi
 
azi am avut parte de niste masini super:D:D:D.Dimineata pe la 9 cand am trecut prin fata la select era parcat bmw-ul x6m cu numere rosii de ilfov,apoi cand am urcat la casa de cultura a studentilor era parcat un chrysler 300c Startech :shock:gri,cu numere de anglia.Vreo 2 ore mai tz cand coboram inapoi tot prin fata casei studentilor a trecut un maserati quatroporte foarte frumos prin fata mea,accelerand:o,apoi am dat de un audi S8 negru la hotel traian,iar la hotel select,in fata bmw-ului x6m era un jaguar xf,si probabil l-a blocat,deoarece era un tip care vorbea cu cineva,chiar in fata masinii si cred ca era propietarul.In rest am mai vazut un mercedes s65 in parcarea de langa primarie si un hummer negru pe la palat:D

Danos 05-12-11 19:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4749241)
bmw m3 ala alb ..nu ala de nt..e condus tot de o domnita..:D si e parcat pe la Pimu` din podu-ros ..:)

pe la pimu din podu ros era candva si un m6 alb...

Jockers 06-12-11 09:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4760891)
pe la pimu din podu ros era candva si un m6 alb...

m6 cu interior alb :X ...acu mai este un seria 6 nu stiu daca e M pe la tigani de la ciurea :)))

grg_92 06-12-11 09:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4761711)
m6 cu interior alb :X ...acu mai este un seria 6 nu stiu daca e M pe la tigani de la ciurea :)))

nu este M, e DOAR seria 6

N3n3a 06-12-11 20:17

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
una bucata porsche panamea.. scz panamera :D

MihaiCsl 06-12-11 21:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4763030)
una bucata porsche panamea.. scz panamera :D

si daca nu ma insel, in spate este un Opel Vectra OPC care ii apartine patronului de la spalatoria respectiva, mai are si o Corsa OPC.

N3n3a 06-12-11 21:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4763184)
si daca nu ma insel, in spate este un Opel Vectra OPC care ii apartine patronului de la spalatoria respectiva, mai are si o Corsa OPC.

da.. asa e.. amandoua sunt ale lui.. dar nu am mai vazut Vectra.. cred ca a dat-o ca era de vanzare..

MihaiCsl 06-12-11 21:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu cred, chiar isi dorea Vectra, scosese Corsa la vanzare sa-si ia una si din cate am vazut, Corsa-i condusa de sotie/prietena, ca vad mereu o domnisoara la volan.
Edit: Corsa-i inca la vanzare.

laur994 10-12-11 18:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Un Nissan GT-R pe Pacurari

26WRC 11-12-11 09:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by laur994 (Post 4770817)
Un Nissan GT-R pe Pacurari

l'am vazut si eu aseara la office, GT-Ru' CZR alpha12 ~1000cp 10.08 pe 402m, fantastica masina:-)

Emiliannec 11-12-11 12:05

Re: Masini tari din Iasi
 
Dan, astept niste poze cu GTR-ul.. daca nu ajung eu cumva in zona :lol:

Dan101 11-12-11 12:07

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Vazut GT-R la Ramada , dap este AMS Alpha 12

Emiliannec 11-12-11 12:12

Re: Masini tari din Iasi
 
dream car indeed 8) raritate pe la noi prin oras, chiar si in tranzit.

CZR 12-12-11 19:03

Re: Masini tari din Iasi
 
sunteti fantastici. Paparazzilor


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning