![]() |
Re: Masini tari din Iasi
X6-le M va ramane in IS :D
|
Re: Masini tari din Iasi
azi am avut parte de niste masini super:D:D:D.Dimineata pe la 9 cand am trecut prin fata la select era parcat bmw-ul x6m cu numere rosii de ilfov,apoi cand am urcat la casa de cultura a studentilor era parcat un chrysler 300c Startech :shock:gri,cu numere de anglia.Vreo 2 ore mai tz cand coboram inapoi tot prin fata casei studentilor a trecut un maserati quatroporte foarte frumos prin fata mea,accelerand:o,apoi am dat de un audi S8 negru la hotel traian,iar la hotel select,in fata bmw-ului x6m era un jaguar xf,si probabil l-a blocat,deoarece era un tip care vorbea cu cineva,chiar in fata masinii si cred ca era propietarul.In rest am mai vazut un mercedes s65 in parcarea de langa primarie si un hummer negru pe la palat:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
una bucata porsche panamea.. scz panamera :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu cred, chiar isi dorea Vectra, scosese Corsa la vanzare sa-si ia una si din cate am vazut, Corsa-i condusa de sotie/prietena, ca vad mereu o domnisoara la volan.
Edit: Corsa-i inca la vanzare. |
Re: Masini tari din Iasi
Un Nissan GT-R pe Pacurari
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Dan, astept niste poze cu GTR-ul.. daca nu ajung eu cumva in zona :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Vazut GT-R la Ramada , dap este AMS Alpha 12
|
Re: Masini tari din Iasi
dream car indeed 8) raritate pe la noi prin oras, chiar si in tranzit.
|
Re: Masini tari din Iasi
sunteti fantastici. Paparazzilor
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning