Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

EvLSant0S 09-08-07 06:55

Re: Cum sa agati o fata..
 
o fata o agati usor .. de tinut e mai greu :P
aleks stie cel mai bine :P

needmoney 12-08-07 23:39

Re: Cum sa agati o fata..
 
am shi yo o intrebare......dar intai sa va descriu putin situatia.....cunosc o fata de mai mult timp, imi place mult de ea shi ash vrea sa fiu cu ea.....dar e o prbl....tipa are prieten...faza e k mai tarziu mi-a devenit amic apoi tovarash foarte bun....acu tipu a plekt in italia....shi el o inshela pe ea in romania deci nu cred k in spania este usha de biserik.....shi vroiam sa va cer parerea dak sa incerc sa ma combin cu ea sau nu.

Sasha_z 12-08-07 23:44

Re: Cum sa agati o fata..
 
si pana la urma unde e plecat ala in spania sau italia????=))))))))))))))))))))))))))

dexter_20 13-08-07 00:01

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by needmoney (Post 1043389)
am shi yo o intrebare......dar intai sa va descriu putin situatia.....cunosc o fata de mai mult timp, imi place mult de ea shi ash vrea sa fiu cu ea.....dar e o prbl....tipa are prieten...faza e k mai tarziu mi-a devenit amic apoi tovarash foarte bun....acu tipu a plekt in italia....shi el o inshela pe ea in romania deci nu cred k in spania este usha de biserik.....shi vroiam sa va cer parerea dak sa incerc sa ma combin cu ea sau nu.

daca iti e tovarash foarte bun nu cred ca te-ai gandi cum sa ii furi femeia. nu conteaza ca e in spania sau italia. e ca si cum l-ai impusca pe la spate. DAR ai putea sa vb cu el despre sentimentele lui pt ea. daca alea sunt....nule atunci ai putea sa bati un apropo ca o simpatizezi....ca iti place de ea. daca el e de acord ....go 4 it! eu asa am facut.

Bogdan_ozzy 13-08-07 00:06

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1043403)
si pana la urma unde e plecat ala in spania sau italia????=))))))))))))))))))))))))))

Doamne.. ce nebunie.. :)) nu am mai putut de ras :)) deci azi e in spania .. maine in italia .. poimaine in portugalia. si tot asha:))
ONtopic: daca iti este prieten .. nu fa nimik.. adik nu te combina cu ea.. sunt alete sute de mii de fete cu care poti incerca!:)

aleks 17-08-07 11:16

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1037646)
o fata o agati usor .. de tinut e mai greu :P
aleks stie cel mai bine :P

multumiri de apreciere santosica
pai da, e usor sa le agati, mai ales daca nu esti cioban si stii sa legi trei vorbe, nu esti urat ca moartea, si nu traiesti din ajutorul de somaj ( n-am nimic cu somerii :) )
problema mare e ca asa cum vin asa se si duc ( sau cum zicea un prieten de-al meu, pe pul@ vin pe pul@ se duc :lol:)
si uite asa sufeim noi dupa ele, si ne consolam cu alte doua ( in progresie :p ) ca sa ne treaca suferinta :)

blaCk-heaRt 27-08-07 14:02

Re: Cum sa agati o fata..
 
[QUOTE=
ONtopic: daca iti este prieten .. nu fa nimik.. adik nu te combina cu ea.. sunt alete sute de mii de fete cu care poti incerca!:)[/QUOTE]
Exact nu te combina cu ea, propunei o noapte impreuna :D , profita cat ii plecat pretenusau in fiecare zi in alta tzara

shadowro 03-09-07 18:55

Re: Cum sa agati o fata..
 
explica-i ca prietenul ei , amicul tau, o inseala si propune-i o metoda privata de a se razbuna pe prietenul ei :):):)

needmoney 03-09-07 22:03

Re: Cum sa agati o fata..
 
ma bucur k v-ati amuzat serios pe seama mea.....intradevar v-am km indus in eroare cu tzara in kre a plekt tipu (de fapt era spania :oops: )....da asta nu avea nici o leg cu ceea ce v-am intrebat yo......pana la urma am aflat nishte chestii kre mi-au dat curaj shi acu sunt cu fata de kre v-am spus (de vreo 2 sapt)......shi cred k o sa fie bine in continuare........oricum multumesc celor kre s-au obosit sa dea nishte sfaturi ...... shi nu numai sa se amuze copios pe o chestie atat de mik shi neinsemnata

aleks 05-09-07 16:30

Re: Cum sa agati o fata..
 
na, nu fi si tu suparat acum, oamenii se simt bine pe forum, nu rad de tine , stai calm :)
ma bucur ca esti cu ea, sper ca o sa ne spui cum decurge relatia in continuare

valib 14-11-07 14:17

Re: Cum sa agati o fata..
 
ultima realizare...

Cum nu aveam asigurare la masina, m-am hotarat sa ma duc aici in orasul 'strain' mie, in cautarea unei firme de asigurari. Dupa 1 ora de plimbat pe jos, am ajuns la o firma de asigurari (aici am si 'poposit', caci mi s-a urat de mers pe jos). Intru, si ma ia la discutii o tipa foarte draguta(24ani), ma intreaba ce doresc, ii expun problema, imi scoate un scaun sa ma asez pe el, se aseaza si ea. Cauta pe calculator tarifele, imi calculeaza asigurarea, si imi zice ca mi-o face sa fie valabila in 24ore, pentru ca zilele urmatoare se scumpeste iar prima de asigurare. Intre timp mai vorbim de o amenda, de circulatia din oras, etc. Plec eu fericit oarecum (fata draguta, foarte amabila, asigurare mi-am facut...ce mai, ZZZ power:) ).
Cum mi-am terminat masina de curand, am hotarat sa o scot la o plimbare (2 noaptea). La al treilea colt, politia&RAR...si normal ca ma opresc pe mine, ca doar am Oltcit. Ce ma bucur ca tipa de la asigurari mi-a facut asigurarea sa fie valabila in 24ore (era valabila de 2ore deja), ca altfel o imbulinam ca lumea. Fericit ca am scapat de o amenda zdravana, ce imi tuna mie...hai sa ii duc un buchet de flori la tanti de la asigurari, ca putea sa faca pe nesuferita si sa imi faca asigurarea valabila in 48ore(sau sa ma bage pe tarife mai mari). Cumpar un buchet de flori, hihihi hahaha...urc la domnisoara de la asigurari, cum ma vede ca intru pe usa vine la mine si ma intreaba daca mai am nevoie de ceva, etc. Ii ofer buchetul de flori, ca semn de multumire, explicand patania mea. (tipa foarte fericita, s-a cam emotionat).

Mai stam de vorba, nu ii vine sa creada gestul meu, si imi cere numarul meu de telefon, cum ca...poate mai stam de vorba candva. Facem schimb de numere, si uite asa....in 2zile am iesit de 3ori deja:).

eu zic ca e ca si agatata deja...:):):)

Mustang 14-11-07 17:00

Re: Cum sa agati o fata..
 
Lucky devil ... si tu n-ai decat 20 de ani ... iar ea n-are decat 24 de ani ...
Palaria mea ... norocosule !!!

Spark 14-11-07 18:18

Re: Cum sa agati o fata..
 
eh ... gigolo in plina actzine ;)

oricum bafta si spor ;)

~Ada~ 14-11-07 21:04

Re: Cum sa agati o fata..
 
Frumos:lol: Oricum gestul tau chiar a fost dragut:oops: Iti da seama ca a apreciat ..nu cred ca se duc multi la ea cu flori in semn de multumire,Sa ne spui ce se intampla ca sunt tare curioasa cum mai decurg lucrurile.
p.s:Sa nu pierzi obiceiul cu florile;)
Mult succes

valib 14-11-07 23:34

Re: Cum sa agati o fata..
 
mai am eu cate o 'izbucnire' din asta, atunci lucrurile parca incep sa se contureze. Oricum, ce e mai greu, acum urmeaza:):)


All times are GMT +2. The time now is 12:18.

- Copyright 2024 4Tuning