Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Casilias 27-12-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Scuze de intarziere. Atasez si cateva poze de la Bucuresti
Deoarece copii sunt minori si nu avem voie sa facem publica imaginea lor vor aparea cateva poze cenzurate.

Sarbatori fericite!!!

jakal 27-12-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3930664)
Jos Palaria ;)

+1......bv bucuresti si constanta.....

b31rmy 27-12-10 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
Imi pare rau ca nu am facut poze cand am dus cadourile inauntru si le-am impartit .. dar se filma

DTH 27-12-10 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Foarte tare ...şi tortul cu roz :love: Felicitări băieţi :p

dony ddc 27-12-10 20:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Jos palaria,ce oameni cu suflet mare......
Ce masina are pustiu????:shock::lol:

b31rmy 27-12-10 21:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3932644)
Jos palaria,ce oameni cu suflet mare......
Ce masina are pustiu????:shock::lol:

Pustiu nu are masina , dar viata lui e golful 3 vr6 ( cel verde ).Cand i-a luat interviu l-a intrebat cu ce masina pleaca si el a zis cu "varu 6" :))) dar n-au dat pe post din pacate

dony ddc 27-12-10 23:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
A fost o gluma cu ce masina are:)),"varu 6" parca scria pe loganul lui SGM...:lol:

alexu_bad_boy 27-12-10 23:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Noi i-am si plimbat cu masinile;))

Evo-Jr 27-12-10 23:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba nici n ai ajuns bine acasa ...si ai si postat.dute ma la culcare ca maine te duci la munca. :))

plictisit 28-12-10 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mihaisan driftac mic :lol:

Evo-Jr 28-12-10 08:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tengu jr :))..daca aveam si 4x4 era brici

alexu_bad_boy 28-12-10 12:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Plictisit si Evo au infiintat echipa de SnowDrifters Inferno

plictisit 28-12-10 13:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.primatv.ro/stiri-focus/drifturi-la-mall.html de zapada trecuta

daffy duck™ 28-12-10 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce tare a fost SNPu :lol:

Gabor: nu ma vezi ca stau aici?
SNP: pai de ce stati? :lol::lol::lol::lol::lol:

nebun ma omu, nebun ! :lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 28-12-10 17:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Un mare Felicitari si din partea mea. Am reusit sa ne mobilizam si sa ducem la capat ce ne`am propus. ( Bucuresti si Constanta ). Romica felicitari ca ati dus la capat ce v-ati propus si ce am discutat. Si nu in ultimul rand felicitari si noua, ca ne`am strans si am facut o bucurie. La mai mare la anul ! :lol:

KENZO 06-01-11 23:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Clubul Pole Position Racers va ureaza un an nou fericit,plin de inpliniri,sanatate si cp!!!

daffy duck™ 06-01-11 23:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim KENZO!!!

Asemenea si voua !!!!

Daffy

KENZO 06-01-11 23:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ho ma nebunule ca stiu si eu cine esti.

BASESCU!!!

RoByNeT 06-01-11 23:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim Kenzo. Si voua la fel !

Daffy, mai lipsea sa scrii over & out. Nu ai numele in stanga ? Sau e mai cool asa ?

daffy duck™ 06-01-11 23:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa m-am obisnuit sa ma semnez:lol:

tu de ce nu te semnezi jos iuliane??? :lol:

KENZO 07-01-11 00:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
U ai ramas cu alea de acum 2-3 ani ma cand inca nu aparuse technologia asta cu messu pe la u si comunicai cu fetili prin scrisori si na la sfarsit....DUFFY

daffy duck™ 07-01-11 00:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 3961200)
U ai ramas cu alea de acum 2-3 ani ma cand inca nu aparuse technologia asta cu messu pe la u si comunicai cu fetili prin scrisori si na la sfarsit....DUFFY

:lol::lol::lol::lol::lol:

deci numai pot de ras...nu esti pe felia ta :lol::lol::lol::lol:

te salut, poate te mai prind prin mash sa mai stam la o vorbaraie!!!

C T 19 K R A 13-01-11 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Seara buna.Consider ca trebuie facut un topic special pentru cereri/inscrieri atat pe filiala constanta cat si pe bucuresti.Si aici si pe site trebuie.

RoByNeT 13-01-11 21:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Momentan pe Bucuresti, inscrierile sunt inchise. In Constanta, voi cu Romica in frunte hotarati cum va organizati, dar sa fim si noi anuntati in prealabil. Mai multe vorbim in privat.

C T 19 K R A 14-01-11 06:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ok:lol:

b31rmy 14-01-11 10:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Si la noi inscrierile in mare sunt inchise , suntem destui , trebuie sa muncim la ce avem momentan.

plictisit 06-03-11 11:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://vimeo.com/15324269 robynet vezi ca e unu pe acolo care s-a luat dupa tine, eu zic sa nu permiti chestii d-astea :lol:

DTH 06-03-11 16:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mai frumos e al lui Roby :D

RoByNeT 06-03-11 20:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
arata bine bine masina ;)

C T 19 K R A 16-05-11 21:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Tulcea pe 29 cine vine ?:lol:

C T 19 K R A 01-07-11 08:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-a deschis forumul Inferno Motorsport:lol:

Lucian_GXZ 23-08-11 11:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Multi Ani si cat mai multe realizari pe viitor! (7 ani)

DTH 23-08-11 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Mulţi Ani !!! :D

RoByNeT 23-08-11 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da corect, La Multi Ani Inferno Motorsport, 7 ani de instruire pentru ucenici. :lol: Un club din care am ramas cu multe cunostinte in domeniul auto si multi prieteni ! LA MULTI ANI !

cozo 23-08-11 16:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim frumos!!! Apreciem !!!!!

C T 19 K R A 24-08-11 12:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani :lol:

privat4u2 26-08-11 00:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani si din partea Shadows Racing Team!!!!

C T 19 K R A 25-06-12 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Felicitari mihai pe locul 1 la s2 ... ne-ai facut mandrii ca facem parte din familia Inferno Motorsport :D ... ai vazut ca ai avut si o mica galerie din baietii care am venit la tulcea ... felicitari si pentru adrian cu meganu pentru locul 4 chiar nu ma asteptam sa traga asa bine si pentru baiatul cu leonul :D:lol::lol:

Evo-Jr 26-06-12 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc frumos pt tot...am vazut galeria...mai erau cativa baieti care m au aplaudat.m am simtit belea :D

se pare ca eu totusi o sa am locul 2..asta e.
data viitoare o sa fiu mai pregatit...:)

C T 19 K R A 26-06-12 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 5080503)
multumesc frumos pt tot...am vazut galeria...mai erau cativa baieti care m au aplaudat.m am simtit belea :D

se pare ca eu totusi o sa am locul 2..asta e.
data viitoare o sa fiu mai pregatit...:)

Asta e.Oricum pt prima cursa cu motorul asta e mai mult decat ok. Poate in septembrie cand e urmatoarea etapa va fi finala civicu tau cu clio williams al lui adi ... cine stie :D


All times are GMT +2. The time now is 23:25.

- Copyright 2026 4Tuning