![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
Scuze de intarziere. Atasez si cateva poze de la Bucuresti
Deoarece copii sunt minori si nu avem voie sa facem publica imaginea lor vor aparea cateva poze cenzurate. Sarbatori fericite!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
Imi pare rau ca nu am facut poze cand am dus cadourile inauntru si le-am impartit .. dar se filma
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Foarte tare ...şi tortul cu roz :love: Felicitări băieţi :p
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Jos palaria,ce oameni cu suflet mare......
Ce masina are pustiu????:shock::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
A fost o gluma cu ce masina are:)),"varu 6" parca scria pe loganul lui SGM...:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Noi i-am si plimbat cu masinile;))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba nici n ai ajuns bine acasa ...si ai si postat.dute ma la culcare ca maine te duci la munca. :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mihaisan driftac mic :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tengu jr :))..daca aveam si 4x4 era brici
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Plictisit si Evo au infiintat echipa de SnowDrifters Inferno
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.primatv.ro/stiri-focus/drifturi-la-mall.html de zapada trecuta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce tare a fost SNPu :lol:
Gabor: nu ma vezi ca stau aici? SNP: pai de ce stati? :lol::lol::lol::lol::lol: nebun ma omu, nebun ! :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Un mare Felicitari si din partea mea. Am reusit sa ne mobilizam si sa ducem la capat ce ne`am propus. ( Bucuresti si Constanta ). Romica felicitari ca ati dus la capat ce v-ati propus si ce am discutat. Si nu in ultimul rand felicitari si noua, ca ne`am strans si am facut o bucurie. La mai mare la anul ! :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Clubul Pole Position Racers va ureaza un an nou fericit,plin de inpliniri,sanatate si cp!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim KENZO!!!
Asemenea si voua !!!! Daffy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ho ma nebunule ca stiu si eu cine esti.
BASESCU!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim Kenzo. Si voua la fel !
Daffy, mai lipsea sa scrii over & out. Nu ai numele in stanga ? Sau e mai cool asa ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa m-am obisnuit sa ma semnez:lol:
tu de ce nu te semnezi jos iuliane??? :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
U ai ramas cu alea de acum 2-3 ani ma cand inca nu aparuse technologia asta cu messu pe la u si comunicai cu fetili prin scrisori si na la sfarsit....DUFFY
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
deci numai pot de ras...nu esti pe felia ta :lol::lol::lol::lol: te salut, poate te mai prind prin mash sa mai stam la o vorbaraie!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Seara buna.Consider ca trebuie facut un topic special pentru cereri/inscrieri atat pe filiala constanta cat si pe bucuresti.Si aici si pe site trebuie.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Momentan pe Bucuresti, inscrierile sunt inchise. In Constanta, voi cu Romica in frunte hotarati cum va organizati, dar sa fim si noi anuntati in prealabil. Mai multe vorbim in privat.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ok:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Si la noi inscrierile in mare sunt inchise , suntem destui , trebuie sa muncim la ce avem momentan.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://vimeo.com/15324269 robynet vezi ca e unu pe acolo care s-a luat dupa tine, eu zic sa nu permiti chestii d-astea :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mai frumos e al lui Roby :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
arata bine bine masina ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Tulcea pe 29 cine vine ?:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-a deschis forumul Inferno Motorsport:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani si cat mai multe realizari pe viitor! (7 ani)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Mulţi Ani !!! :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da corect, La Multi Ani Inferno Motorsport, 7 ani de instruire pentru ucenici. :lol: Un club din care am ramas cu multe cunostinte in domeniul auto si multi prieteni ! LA MULTI ANI !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim frumos!!! Apreciem !!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani si din partea Shadows Racing Team!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari mihai pe locul 1 la s2 ... ne-ai facut mandrii ca facem parte din familia Inferno Motorsport :D ... ai vazut ca ai avut si o mica galerie din baietii care am venit la tulcea ... felicitari si pentru adrian cu meganu pentru locul 4 chiar nu ma asteptam sa traga asa bine si pentru baiatul cu leonul :D:lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc frumos pt tot...am vazut galeria...mai erau cativa baieti care m au aplaudat.m am simtit belea :D
se pare ca eu totusi o sa am locul 2..asta e. data viitoare o sa fiu mai pregatit...:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:25. |
- Copyright 2026 4Tuning