Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 27-05-09 15:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Oooo domnul Sorinache şi-a pus maşinuţa pe forum ! Îţi dau eu idei !

jB*XSA 27-05-09 15:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2356556)
Oooo domnul Sorinache şi-a pus maşinuţa pe forum ! Îţi dau eu idei !

astept :))

Fr33`e30 28-05-09 11:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bey baietzi tinetzim pumni maine dim ... maine dau ex sa fiu si eu legal :D k mam saturat sa o ard aiurea ... :d:D:D:D

Lucian_GXZ 28-05-09 11:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bun asa! Sa ai multa bafta si sa auzim numai de bine!

RoByNeT 28-05-09 13:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=Ck5At9-X9Xw


am si eu melodia asta in masina :))

jB*XSA 28-05-09 16:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a lucrat careva cu astia de la pilot ? ca vreau sa imi schimb finala..si vreau sa stiu cum lucreaza :-? si ce scoruri au evident

RoByNeT 28-05-09 17:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tot ce e legat de evacuare la mine e facut de pilot ... deci ... crede`ma ca lucreaza bine ... imi zici cand te duci si merg cu tine ...

jB*XSA 28-05-09 17:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
problema era defapt alta....am facut rost de o toba borla si are tips dublu sebring...si vreau sa stiu daca astia de la pilot imi pot face loc in bara..cumva..sa taie sau nush..incat sa nu trebuiasca sa revopsesc toata bara

uite despre ce e vorba

RoByNeT 28-05-09 17:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
evident ca se poate :)

jB*XSA 28-05-09 17:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca se poate.....atunci la ce scoruri?

RoByNeT 28-05-09 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kka ... mergem acolo si vorbim cu razvan ... nu stiu sa iti zic asa pe dinafara ... i`a si tu 2 mil la tine acolo sa ai si vedem

RoByNeT 28-05-09 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=yALUc...eature=related


cum rateaza asta stalpu :shock:

Fr33`e30 28-05-09 22:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa fie luciane , ms mult



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2358822)
Bun asa! Sa ai multa bafta si sa auzim numai de bine!


daffy duck™ 28-05-09 22:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pune poze de azi k te omor!!!!

Fr33`e30 28-05-09 23:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cumetre nush daca ma crezi ... dar nu am facut nici o poza ... mia scapat telefonul azi pe jos si lam facut praf ... astept maine seara sa imi faca baietzi niste poze :lol:



Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2361002)
pune poze de azi k te omor!!!!



All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning