![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Si o Panamera S mai umbla prin Iasi. |
Re: Masini tari din Iasi
Din cate am vazut, nu avea led-uri. Era spoiler-ul de M simplu. :-??
|
Re: Masini tari din Iasi
Cel cu leduri are numere de IT daca nu ma insel :) , este X6M cel de la select 100%
|
Re: Masini tari din Iasi
ala de la select asa am auzit si eu ca e M ..si m3 ala alb acu e inmatriculat si li conduce o domnisoara ...:(( sau ce o fi ea :))
|
Re: Masini tari din Iasi
m3 inmatriculat de nt, da il conduce o domnisoara..si inca cel il conduce..in oras pare linistita..dar in afara rupe asfaltu' nebuna:)))
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
dacum :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Din ce am vazut sunt doua M3-uri albe. Este ala de mai demult, de NT, TG* la numar parca. Si a mai aparut unu cu numere rosii, de iasi, tot de o domnisoara/doamna condus.
|
Re: Masini tari din Iasi
aha..pe al 2 nou am vazut ca il conducea un domn..dar nah..poate o fi partenera lui:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Vazut azi subaru STI cu numere de NT pe copou , fff bine arata , are niste jante MOV :D, modelul 2007 generatia inainte de hatch:)
|
Re: Masini tari din Iasi
bmw m3 ala alb ..nu ala de nt..e condus tot de o domnita..:D si e parcat pe la Pimu` din podu-ros ..:)
|
Re: Masini tari din Iasi
e clar deci.. p*z****e prefera m3:)))
|
Re: Masini tari din Iasi
una bucata X6M in curte la AutoCrom cu numere rosii de IF.. din pacate nu am reusit sa fac poze..
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning