Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CRyS` 26-11-11 10:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Onofrash (Post 4739510)
X6M negru cu numere de germania in fata la Select. N'am avut timp sa ii fac poza.

Daca e cel ce are leduri in spoilerul fata,nu e M ! E doar o facatura de M!

Si o Panamera S mai umbla prin Iasi.

Onofrash 26-11-11 10:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Din cate am vazut, nu avea led-uri. Era spoiler-ul de M simplu. :-??

Dan101 26-11-11 11:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Cel cu leduri are numere de IT daca nu ma insel :) , este X6M cel de la select 100%

Jockers 27-11-11 18:34

Re: Masini tari din Iasi
 
ala de la select asa am auzit si eu ca e M ..si m3 ala alb acu e inmatriculat si li conduce o domnisoara ...:(( sau ce o fi ea :))

Alexio 27-11-11 23:51

Re: Masini tari din Iasi
 
m3 inmatriculat de nt, da il conduce o domnisoara..si inca cel il conduce..in oras pare linistita..dar in afara rupe asfaltu' nebuna:)))

MihaiCsl 28-11-11 10:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Alexio (Post 4744810)
m3 inmatriculat de nt, da il conduce o domnisoara..si inca cel il conduce..in oras pare linistita..dar in afara rupe asfaltu' nebuna:)))

Cel alb nu?

Alexio 28-11-11 10:32

Re: Masini tari din Iasi
 
dacum :)

MihaiCsl 28-11-11 10:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Alexio (Post 4745377)
dacum :)

Vazusem o data un m3 e46 negru, tot cu numere de Neamt.

aalex691 28-11-11 13:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Din ce am vazut sunt doua M3-uri albe. Este ala de mai demult, de NT, TG* la numar parca. Si a mai aparut unu cu numere rosii, de iasi, tot de o domnisoara/doamna condus.

Alexio 28-11-11 15:10

Re: Masini tari din Iasi
 
aha..pe al 2 nou am vazut ca il conducea un domn..dar nah..poate o fi partenera lui:D

N3n3a 28-11-11 19:40

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4745693)
Din ce am vazut sunt doua M3-uri albe. Este ala de mai demult, de NT, TG* la numar parca. Si a mai aparut unu cu numere rosii, de iasi, tot de o domnisoara/doamna condus.

cel cu nr de NT e de vreo 2-3 ani in oras si intotdeauna era condus de o don'soara bruneta, iar cel cu nr rosii a aparut de curand in iasi, il vad mai tot timpul parcat pe trotuar vizavi de la MeC

Dan101 28-11-11 20:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut azi subaru STI cu numere de NT pe copou , fff bine arata , are niste jante MOV :D, modelul 2007 generatia inainte de hatch:)

Jockers 29-11-11 22:47

Re: Masini tari din Iasi
 
bmw m3 ala alb ..nu ala de nt..e condus tot de o domnita..:D si e parcat pe la Pimu` din podu-ros ..:)

Alexio 30-11-11 00:59

Re: Masini tari din Iasi
 
e clar deci.. p*z****e prefera m3:)))

N3n3a 03-12-11 14:52

Re: Masini tari din Iasi
 
una bucata X6M in curte la AutoCrom cu numere rosii de IF.. din pacate nu am reusit sa fac poze..


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning