![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
marfa poza .... si chiar pot spune k asta se numeste pasiune .... stai si o arzi cu chioulasa il casa si mai si luceste brirci ....e blana ideea ..... pare o parte din visul meu ..... adik sa faci un motor de la 0 cu fiecare surub nou noutz totul cromat/nichelat sa faci mecanica si sa nu fi murdar pe maini si sa ai acea satisfactie cand torni un ulei nou noutz intr`un motor nou cap coada si sa fie tot cum o ard aia in state gen ..... NOU ahh si sa fie ceva gen 5.7/6.4 HEMI :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S ia id-ul meu de la semnatura si hai sa vorbim ceva !!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy sau Robynet a-ti sters voi cumva ultimul thread facut de mine???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca e vorba de ala cu evenimentul de drag racing care cred eu ca e, care l-ai postat si pe forumul nostru, a fost sters de catre un moderator, pentru ca facea reclama la xxx cum se numea ... si orice reclama este interzisa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da eu l`am sters. Nu e frumos sa facem reclama aici pentru altcineva. Avem forumul nostru e de ajuns acolo.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
l-am pus aici pentru ca nu toti membrii nostri intra pe forumul propriu.....si sincer am avut thread-uri la toate evenimentele......macar sa il facem fara G.T la titlu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am avut, da. Nu conteaza daca nu e numele. E reclama indirecta la eveniment. E ca si cum tu lucrezi la McDonalds si vine KFC`u si lipeste Promo`uri cu crispy strips pe panourile tale :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Alt exemplu nu puteai sa dai? Si apoi zici " dc ma faci ma fomist si grasan" uite faci ce faci cu gandul la mancare!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))))))))) al dreaq ma urmaresti lepra ce esti :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mi-ai mancat si salamu la garaj ! bine eu te-am lasat!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai daca tu te`ai saturat din al meu =))) mihai l`a mancat pe al tau :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bogdy cred ca Robynet a dat exemplul asta ca ma stie si pe mine cum sunt si asa am inteles cel mai bine....oricum tare exemplul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Robynet=>
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Bogdy :
:)))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna asta :))) Turbooo!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Scuze daca deranjez.....mi-am amintit ca acum 1 sau 2 ani va blocat politia in benzinarie la petrom (Soseaua Chitlei) erati cu vagabond crew(daca nu ma insel).......eram in trecere ce ati facut de va blocat????:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Si pentru asta va blocat?:))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce-i cu voi de nu mai aveti activitate pe forum ?? V-au inghetat degetele ??:D
Tataee mi-ai promis ca bem o bere acum 5 luni..Eu inca astept :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
O BEM FRATELOOOOO !!!!!!!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bere?!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Da bere, ca de la vodka uit ce fac :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
sal tuturor
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hehe singuru filmulet care l am vazut cu noi 2!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
am aparut cateva secunde. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e bine ca anu asta nu am mai aparut la stiri=))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Clubul DreamWorks va ureaza sarbatori fericite alaturi de cei dragi, un an nou plin de realizari si bucurii.LA MULTI ANI.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi ani si tot ce va doriti din partea Shadows Racing Team Rm Valcea.Sa aveti parte de un an nou plin de impliniri si asfalt uscat.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bv bayeti...superba initiativa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitări !!! Nota 10+ :) Sărbători fericite în continuare :-P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicit pe aceasta cale si baietii din Bucuresti care au facut o bucurie copiilor din centrul de plasament Pinocchio nr 1!!!
De data aceasta responsabilitatile au fost impartite si treaba a mers "ca unsa", toata lumea si-a facut datoria... nu?! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu astept poze.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning