Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

CT-88-GRG 02-12-10 04:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marfa poza .... si chiar pot spune k asta se numeste pasiune .... stai si o arzi cu chioulasa il casa si mai si luceste brirci ....e blana ideea ..... pare o parte din visul meu ..... adik sa faci un motor de la 0 cu fiecare surub nou noutz totul cromat/nichelat sa faci mecanica si sa nu fi murdar pe maini si sa ai acea satisfactie cand torni un ulei nou noutz intr`un motor nou cap coada si sa fie tot cum o ard aia in state gen ..... NOU ahh si sa fie ceva gen 5.7/6.4 HEMI :P

daffy duck™ 02-12-10 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by CT-88-GRG (Post 3862827)
marfa poza .... si chiar pot spune k asta se numeste pasiune .... stai si o arzi cu chioulasa il casa si mai si luceste brirci ....e blana ideea ..... pare o parte din visul meu ..... adik sa faci un motor de la 0 cu fiecare surub nou noutz totul cromat/nichelat sa faci mecanica si sa nu fi murdar pe maini si sa ai acea satisfactie cand torni un ulei nou noutz intr`un motor nou cap coada si sa fie tot cum o ard aia in state gen ..... NOU ahh si sa fie ceva gen 5.7/6.4 HEMI :P

pasion and action!!!!

P.S ia id-ul meu de la semnatura si hai sa vorbim ceva !!!

alexu_bad_boy 02-12-10 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy sau Robynet a-ti sters voi cumva ultimul thread facut de mine???

plictisit 02-12-10 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca e vorba de ala cu evenimentul de drag racing care cred eu ca e, care l-ai postat si pe forumul nostru, a fost sters de catre un moderator, pentru ca facea reclama la xxx cum se numea ... si orice reclama este interzisa

RoByNeT 02-12-10 19:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da eu l`am sters. Nu e frumos sa facem reclama aici pentru altcineva. Avem forumul nostru e de ajuns acolo.

alexu_bad_boy 02-12-10 19:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l-am pus aici pentru ca nu toti membrii nostri intra pe forumul propriu.....si sincer am avut thread-uri la toate evenimentele......macar sa il facem fara G.T la titlu

RoByNeT 02-12-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am avut, da. Nu conteaza daca nu e numele. E reclama indirecta la eveniment. E ca si cum tu lucrezi la McDonalds si vine KFC`u si lipeste Promo`uri cu crispy strips pe panourile tale :lol:

bogdy.ghetto 02-12-10 20:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Alt exemplu nu puteai sa dai? Si apoi zici " dc ma faci ma fomist si grasan" uite faci ce faci cu gandul la mancare!

RoByNeT 02-12-10 20:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))))))) al dreaq ma urmaresti lepra ce esti :))

bogdy.ghetto 02-12-10 20:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi-ai mancat si salamu la garaj ! bine eu te-am lasat!

RoByNeT 02-12-10 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai daca tu te`ai saturat din al meu =))) mihai l`a mancat pe al tau :))

alexu_bad_boy 02-12-10 21:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bogdy cred ca Robynet a dat exemplul asta ca ma stie si pe mine cum sunt si asa am inteles cel mai bine....oricum tare exemplul

bogdy.ghetto 02-12-10 22:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Robynet=>

RoByNeT 02-12-10 22:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Bogdy :



:))))))

bogdy.ghetto 02-12-10 22:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna asta :))) Turbooo!

dony ddc 11-12-10 20:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Scuze daca deranjez.....mi-am amintit ca acum 1 sau 2 ani va blocat politia in benzinarie la petrom (Soseaua Chitlei) erati cu vagabond crew(daca nu ma insel).......eram in trecere ce ati facut de va blocat????:lol:

Neamtzu_e36 11-12-10 21:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3889225)
Scuze daca deranjez.....mi-am amintit ca acum 1 sau 2 ani va blocat politia in benzinarie la petrom (Soseaua Chitlei) erati cu vagabond crew(daca nu ma insel).......eram in trecere ce ati facut de va blocat????:lol:

stateam ca baietii la o cafea si o samanta :lol:

dony ddc 12-12-10 11:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Si pentru asta va blocat?:))))))

kimi 14-12-10 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce-i cu voi de nu mai aveti activitate pe forum ?? V-au inghetat degetele ??:D

Tataee mi-ai promis ca bem o bere acum 5 luni..Eu inca astept :lol::lol::lol:

cozo 14-12-10 11:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
O BEM FRATELOOOOO !!!!!!!!!!!

gpk 14-12-10 14:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bere?!

kimi 14-12-10 14:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by gpk (Post 3896951)
Bere?!


Da bere, ca de la vodka uit ce fac :lol:

RoByNeT 14-12-10 15:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3896377)
Ce-i cu voi de nu mai aveti activitate pe forum ?? V-au inghetat degetele ??:D

Tataee mi-ai promis ca bem o bere acum 5 luni..Eu inca astept :lol::lol::lol:

ne pregatim pentru primavara :lol: mai putin tastat si mai multa munca :lol:

adrian_YLI 15-12-10 23:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
sal tuturor

Evo-Jr 17-12-10 08:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hehe singuru filmulet care l am vazut cu noi 2!!

daffy duck™ 18-12-10 22:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
reportajul de aseara!!!

http://www.realitatea.net/soferii-pa...or_784141.html

morpheusmaster 18-12-10 22:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3909392)

si noi pe acolo :-"

Evo-Jr 19-12-10 00:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3909392)

suntem si pe la prima si pe la antena 1.
am aparut cateva secunde.

bogdan_e36 20-12-10 07:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e bine ca anu asta nu am mai aparut la stiri=))

DTH 23-12-10 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:-P

Attachment 1792978

NXdev 23-12-10 22:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Clubul DreamWorks va ureaza sarbatori fericite alaturi de cei dragi, un an nou plin de realizari si bucurii.LA MULTI ANI.

RoByNeT 24-12-10 00:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3922435)

Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3922767)
Clubul DreamWorks va ureaza sarbatori fericite alaturi de cei dragi, un an nou plin de realizari si bucurii.LA MULTI ANI.

Va multumim frumos asemenea ! Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !

privat4u2 24-12-10 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Multi ani si tot ce va doriti din partea Shadows Racing Team Rm Valcea.Sa aveti parte de un an nou plin de impliniri si asfalt uscat.

b31rmy 25-12-10 04:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by privat4u2 (Post 3923298)
La Multi ani si tot ce va doriti din partea Shadows Racing Team Rm Valcea.Sa aveti parte de un an nou plin de impliniri si asfalt uscat.

Multumim frumos pentru urari! Sarbatori fericite si toate cele bune si voua.

daffy duck™ 25-12-10 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
elicitari INFERNO CONSTANTA!!!!!!!

http://reporterntv.ro/stire/cadouri-printre-drifturi

privat4u2 26-12-10 09:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bv bayeti...superba initiativa

DTH 26-12-10 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Felicitări !!! Nota 10+ :) Sărbători fericite în continuare :-P

kimi 27-12-10 08:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3926748)
elicitari INFERNO CONSTANTA!!!!!!!

http://reporterntv.ro/stire/cadouri-printre-drifturi

Jos Palaria ;)

gpk 27-12-10 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Felicit pe aceasta cale si baietii din Bucuresti care au facut o bucurie copiilor din centrul de plasament Pinocchio nr 1!!!
De data aceasta responsabilitatile au fost impartite si treaba a mers "ca unsa", toata lumea si-a facut datoria... nu?!

alexu_bad_boy 27-12-10 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu astept poze.....


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning