Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

jB*XSA 27-05-09 13:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2356162)
Şi după şedinţa foto,să facem un fotbal :D ?Merge?

fotbal...spre seara frate..cand se duce caldura..ca la cat fumez...daca e cald dupa 2 sprinturi sunt pe jos:)))

Tweety_rzw 27-05-09 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Neaapărat Robynet trebuie să te prezinţi !Că fugi de mine hoţomanule !:???::???:8)

RoByNeT 27-05-09 14:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma facem sedinta foto :X:X:X dar sa vedem cum ne strangem in week`end :)

Kinghost69 27-05-09 14:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci... eu cred ca o sa fiu observator in cazul in care va incingeti la un fotbal:lol::lol:
daca alerg 5 min. ma luati cu targa de pe teren!:lol:;)

RoByNeT 27-05-09 14:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2356432)
deci... eu cred ca o sa fiu observator in cazul in care va incingeti la un fotbal:lol::lol:
daca alerg 5 min. ma luati cu targa de pe teren!:lol:;)

+1 =)) +2 johnny :))))

jB*XSA 27-05-09 14:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
+1 daca e cald si nu iau pauza de tigara:))))

RoByNeT 27-05-09 14:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba imi dai floppy ala sau ai vorbit si tu sa te afli in treaba ? :lol:

jB*XSA 27-05-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2356455)
ba imi dai floppy ala sau ai vorbit si tu sa te afli in treaba ? :lol:

vineri..si-mi dai la schimb vopsea pt etriere (rosu ferarri) :> done deal?

RoByNeT 27-05-09 14:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
era sa zic o prostie :))))

jB*XSA 27-05-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dc ma?:)) nu ti se pare corect?

RoByNeT 27-05-09 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic sa incheiem subiectul :)) iti dau o bere si ne mai auzim noi pe floppy`ul ala :)))

Kinghost69 27-05-09 15:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca sa revenim la fotbal...eu zic sa facem 2 echipe care sa joace si o echipa care sa stea undeva la umbra si eventual sa serveasca o bere rece!:lol::D;)
merge??8):twisted:

RoByNeT 27-05-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba eu ma bag ... dar rezerva =)) jucam ca in real, nu daffy ? =)))

jB*XSA 27-05-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suna mai mult ca perfect:))):D

jB*XSA 27-05-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
apropo.... https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/124117-idei-citroen-xsara-5-usi.html


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning