![]() |
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
Dacia din clip, am dat de ea prin oras..foarte frumoasa, dar nu am avut timp sa o admir decat asa din trecere. Are cineva mai multe poze cu ea?
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
Azi pe la 6 seara,in fata la mitropolie a trecut un bentley continental gt,negru,cu numere de italia:shock::shock::shock:si avea niste jante...:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
azi pe la 3 pe la gara un porche panamera...:"> da telefoanele cu camera sunt scumpee :))
|
Re: Masini tari din Iasi
L-am vazut si eu ala, pe strada Garii era parcat. Arata :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Aaa, am vazut ieri un Bentley cu numere de Anglia, catamai masina... |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
X6M negru cu numere de germania in fata la Select. N'am avut timp sa ii fac poza.
|
Re: Masini tari din Iasi
da. il stiu si eu..
am mai vazut si un m3 alb tot cu nr. de germanica prin iasi acu 1 sapt. parca.. |
Re: Masini tari din Iasi
Vazut Audi S3 albastru nr : B...PST , are un sticker REVO pe el :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Sta pe langa mine, era sa-i iau de cateva ori oglinda, ca-l parcheaza pe strada aia cu sens si-s masini parcate pe ambele parti.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:44. |
- Copyright 2026 4Tuning