Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Tim 11-11-11 22:41

Re: Masini tari din Iasi
 
https://www.youtube.com/watch?v=MeFXLA-WtaI

vinyl 12-11-11 00:00

Re: Masini tari din Iasi
 
Dacia din clip, am dat de ea prin oras..foarte frumoasa, dar nu am avut timp sa o admir decat asa din trecere. Are cineva mai multe poze cu ea?

Tim 12-11-11 17:40

Re: Masini tari din Iasi
 
https://www.4tuning.ro/masini-tunate-...etro-9742.html

CRyS` 13-11-11 19:23

Re: Masini tari din Iasi
 
https://m.ak.fbcdn.net/a4.sphotos.ak..._1616175_n.jpg

https://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak..._2405316_n.jpg

Danos 15-11-11 17:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi pe la 6 seara,in fata la mitropolie a trecut un bentley continental gt,negru,cu numere de italia:shock::shock::shock:si avea niste jante...:shock:

Jockers 22-11-11 00:06

Re: Masini tari din Iasi
 
azi pe la 3 pe la gara un porche panamera...:"> da telefoanele cu camera sunt scumpee :))

aalex691 22-11-11 10:18

Re: Masini tari din Iasi
 
L-am vazut si eu ala, pe strada Garii era parcat. Arata :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:

MihaiCsl 22-11-11 10:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4732306)
L-am vazut si eu ala, pe strada Garii era parcat. Arata :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:

I-am zis o data daca-l fac o liniuta cu Zafira mea, dar n-a vrut. :(
Aaa, am vazut ieri un Bentley cu numere de Anglia, catamai masina...

Danos 22-11-11 20:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4732316)
I-am zis o data daca-l fac o liniuta cu Zafira mea, dar n-a vrut. :(
Aaa, am vazut ieri un Bentley cu numere de Anglia, catamai masina...

ce culoare avea?ca poate era cel care l-am vazut si nu vazusem bine nr de inmatriculare

MihaiCsl 22-11-11 20:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4733870)
ce culoare avea?ca poate era cel care l-am vazut si nu vazusem bine nr de inmatriculare

Negru. :P

Danos 22-11-11 20:46

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4733892)
Negru. :P

inseamna ca ala era:D

Onofrash 25-11-11 13:35

Re: Masini tari din Iasi
 
X6M negru cu numere de germania in fata la Select. N'am avut timp sa ii fac poza.

Alexio 25-11-11 13:37

Re: Masini tari din Iasi
 
da. il stiu si eu..
am mai vazut si un m3 alb tot cu nr. de germanica prin iasi acu 1 sapt. parca..

Dan101 25-11-11 14:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut Audi S3 albastru nr : B...PST , are un sticker REVO pe el :D

MihaiCsl 25-11-11 15:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Sta pe langa mine, era sa-i iau de cateva ori oglinda, ca-l parcheaza pe strada aia cu sens si-s masini parcate pe ambele parti.


All times are GMT +2. The time now is 22:44.

- Copyright 2026 4Tuning