![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
DariusAlexandru - jantele arata ciudat dar par interesante :)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
7 Attachment(s)
Asa de seara un: AUDI A6 C5
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Hai ca arata super..Baga mare!
Nu prea a mai postat de mult timp pe aici nici eu..asa ca..revin si eu cu o poza ca sunt zgarcit! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
sunt PI5DĂ janteleeeee. îmi plac foarte mult. să nu vă grăbiți, să faceți cât mai multe modeleee.:oops: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Am inceput un proiect mai mare paralel cu Chryslerul 300c 2012 care oricum e aproape gata.
Proiect mare in sensul ca am invatat cat de cat sa modelez in 3d si am inceput cu masina mea personala, care nu exista in nici un alt joc, Talbot Solara, stiu ca nu e grozav pana acum, dar pentru cateva zile de munca sunt mai mult decat multumit. (doar partea din fata:faruri, semnalizatoare, bara, grila, capota si aripile sunt modelate de mine deocamdata, restul e luat de la alta masina) ;) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Bravo Danny:)..Hai pe mess sa imi dai modu ala:) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
polo este available in dark side
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Bravo , felicitari ! Este ce trebuie :shock: abia astept s-o testez ! :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Salutări din nou. A trecut ceva vreme de când am fost pe-aici. Facultate, muncă, alea, alea...
Am avut de ceva vreme o Corolla AE86 de la JDW, variantă mai nouă, cu câteva chestii diferite (nu întrebați de unde). M-am hotărât până la urmă să fac un fix și să mai adaug câteva piese și după un maraton de 20 de ore l-am terminat. Motorul 4A-GE și o colecție de jante sunt incluse. Postez aici doar pentru că, după cum îl știu eu pe Toretto, va apărea curând pe GOM să se plângă să scoatem mod-ul de pe site. Las un link aici în caz că voi fi nevoit să-l scot. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Multumim Davidov!
Radu: Abea astept sa ii dai release-ul si pentru noi.. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Multumim Davidov :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
davidov92- te stui pe tine de pe GOM parca! Nu stiam ca si tu modezi. Baga id-ul meu ca poate mai face simburi de pareri :D radu_cainamisir_95 (desigur daca ai timp)
batman- ma tem ca ai inteles gresit! Dark Side este o zona de testare, nu o zona de download pt VIP. Nu am dat released inca pentru nimeni;) cand va fi il veti avea |
| All times are GMT +2. The time now is 17:57. |
|
- Copyright 2026 4Tuning