Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

CraZzy_K1D 30-10-12 16:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
DariusAlexandru - jantele arata ciudat dar par interesante :)

radu_cainamisir 30-10-12 17:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5228435)
Îi mulţumesc lui Radu pt. că m-a lăsat să testez aceste jante.
Felicitări atât lui cât şi lui Dani. :D
Attachment 2597702

jantele astea sunt sexxx dar cred ca ar mai fi trebuit putina reflexie in ele :D

Rid3r*RaCe 30-10-12 19:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
Asa de seara un: AUDI A6 C5

radu_cainamisir 30-10-12 21:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
aproape gata!


https://i.imgur.com/Qk9Td.jpg
https://i.imgur.com/ZCp0y.jpg
https://i.imgur.com/kgjFX.jpg

R.Equinox 30-10-12 21:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Hai ca arata super..Baga mare!

Nu prea a mai postat de mult timp pe aici nici eu..asa ca..revin si eu cu o poza ca sunt zgarcit!

Tis-ul 31-10-12 05:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5229004)
Hai ca arata super..Baga mare!

Nu prea a mai postat de mult timp pe aici nici eu..asa ca..revin si eu cu o poza ca sunt zgarcit!


sunt PI5DĂ janteleeeee. îmi plac foarte mult. să nu vă grăbiți, să faceți cât mai multe modeleee.:oops:

danny125 31-10-12 12:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Am inceput un proiect mai mare paralel cu Chryslerul 300c 2012 care oricum e aproape gata.
Proiect mare in sensul ca am invatat cat de cat sa modelez in 3d si am inceput cu masina mea personala, care nu exista in nici un alt joc, Talbot Solara, stiu ca nu e grozav pana acum, dar pentru cateva zile de munca sunt mai mult decat multumit. (doar partea din fata:faruri, semnalizatoare, bara, grila, capota si aripile sunt modelate de mine deocamdata, restul e luat de la alta masina) ;)

radu_cainamisir 31-10-12 13:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 5229520)
Am inceput un proiect mai mare paralel cu Chryslerul 300c 2012 care oricum e aproape gata.
Proiect mare in sensul ca am invatat cat de cat sa modelez in 3d si am inceput cu masina mea personala, care nu exista in nici un alt joc, Talbot Solara, stiu ca nu e grozav pana acum, dar pentru cateva zile de munca sunt mai mult decat multumit. (doar partea din fata:faruri, semnalizatoare, bara, grila, capota si aripile sunt modelate de mine deocamdata, restul e luat de la alta masina) ;)

maxim respect! nu stiu cat de mult isi dau seama de reusita cei care nu lucreaza cu astea dar crede-ma ca stiu cat de greu este doar sa adaptezi alta piesa pe o alta masina, dar sa mai si modelezi. BV, este un mare lucru. Acum sugestia mea este sa mai latesti putin masina si sa o turtesti din scale, cred ca i-ar da un aspect mai natural, dar nu foarte mult, cu o idee mai lata

R.Equinox 31-10-12 13:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5229567)
maxim respect! nu stiu cat de mult isi dau seama de reusita cei care nu lucreaza cu astea dar crede-ma ca stiu cat de greu este doar sa adaptezi alta piesa pe o alta masina, dar sa mai si modelezi. BV, este un mare lucru. Acum sugestia mea este sa mai latesti putin masina si sa o turtesti din scale, cred ca i-ar da un aspect mai natural, dar nu foarte mult, cu o idee mai lata

Caroseria nu e ai ei...de asta arata asa...O sa ii faca si caroseria..dar mai dureaza:))/

Bravo Danny:)..Hai pe mess sa imi dai modu ala:)

radu_cainamisir 31-10-12 17:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
polo este available in dark side

sYdanyel 31-10-12 20:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Bravo , felicitari ! Este ce trebuie :shock: abia astept s-o testez ! :D

davidov92 31-10-12 21:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Salutări din nou. A trecut ceva vreme de când am fost pe-aici. Facultate, muncă, alea, alea...

Am avut de ceva vreme o Corolla AE86 de la JDW, variantă mai nouă, cu câteva chestii diferite (nu întrebați de unde). M-am hotărât până la urmă să fac un fix și să mai adaug câteva piese și după un maraton de 20 de ore l-am terminat. Motorul 4A-GE și o colecție de jante sunt incluse.

Postez aici doar pentru că, după cum îl știu eu pe Toretto, va apărea curând pe GOM să se plângă să scoatem mod-ul de pe site. Las un link aici în caz că voi fi nevoit să-l scot.

batman 31-10-12 21:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Multumim Davidov!
Radu: Abea astept sa ii dai release-ul si pentru noi..

capa` 31-10-12 21:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Multumim Davidov :D

radu_cainamisir 31-10-12 21:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
davidov92- te stui pe tine de pe GOM parca! Nu stiam ca si tu modezi. Baga id-ul meu ca poate mai face simburi de pareri :D radu_cainamisir_95 (desigur daca ai timp)

batman- ma tem ca ai inteles gresit! Dark Side este o zona de testare, nu o zona de download pt VIP. Nu am dat released inca pentru nimeni;) cand va fi il veti avea


All times are GMT +2. The time now is 17:57.

- Copyright 2026 4Tuning