![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cred ca te ai prins ca eu ziceam in gluma...nu?:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ma esti nebun???? m-am prins de la inceput dar eu ti-am zis cum statea povestea atunci
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am inteles .............my herooo!! :X:X :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oricand ursule.... stai linistit....bine ca am gasit rpd farmacie
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
data viitoare sa numai treci pe rosu Alexu:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
alex esti fan bmw si ai vectra...cum vine asta?:P
nu vrei sa ti dau e36 le meu ?:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...5-9743659.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Evo am userul asta de cativa ani...asa ca nu avea rost sa il schimb...oricum ms pt oferta:-P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
un filmulet pentru adi cu civicu....FUCK V-TECH
https://www.youtube.com/watch?v=Bgp5y...eature=related |
Re: Diverse (topic de offtopic)
turbo ca turbo...dar recunosti ca te-ai simtit bine azi in honda??? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
tare filmul dar deja se invecheste.....si oricum...e o parte cu ursu' pusa de vreo 5 ori :lol: in rest e34 se da mai tare
@ robynet https://forum.4tuning.ro/348-zona-com...velope-sh.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mersi dar sper sa imi iau noi.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ... ca o sa ma risc la ceva mai ingust :lol: Nu stiu sigur ce ca tre sa fac niste probe.
|
atunci fa-ti probele si imi zici dimensiunile ca sa vad ce am!
uite altele SH, nu sunt acelasi profil ce-i drept dar.... https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...5-lei-buc.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy dar tu ai mult timp liber frate ca vad ca sti tot ce misca prin bazar-ul 4t :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Robynet a dat E46-ele si nu zice nimic!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc alex.
f interante la pretul asta. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
a murit toata lumea???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai ne`am mutat dincolo ma :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si acolo suntem cativa in pana mea`
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Oricum majoritatea mai mult pe aici pierdem timpul :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai si eu la fel dar acolo putem sa vorbim mai deschis ca nu intra toata lumea ca aici.
app ce zici de semnatura mea? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e cam mare :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Domnilor, va invit la o cursa de Karting astazi in jurul orelor 15:00.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Felicitari. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si cu cart de 6 cai, asta asa ca sa fiu modest ! :twisted: , oricum cine ia locu 1 e grosu .. pe viitor, poate poate .. ^ ^ mai trebuie niste experienta :D mersi de felicitari
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu postati si voi timpii???
vreau sa vad concurenta la categoria " vierme" :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cred ca tu esti singurul vierme din club asa ca nu ai concurenta stai linistit :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Am gasit o poza prin calculator si vreau sa o prezint ca exemplu... Sa dea D-zeu sa va vad si pe voi asa, doamna insarcinata si in acelasi timp implicata in "engine tuning" :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
acolo faci tu tuning-ul eh ? in bucatarie/sufragerie ?! in loc sa fii intr-un garaj manzolit pe maini :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce nu il lasi pe marius sa raspunda ? eu glumeam cu el .. ti s-a parut ca i-am zis serios ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning