Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Evo-Jr 02-11-10 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca te ai prins ca eu ziceam in gluma...nu?:)

alexu_bad_boy 02-11-10 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma esti nebun???? m-am prins de la inceput dar eu ti-am zis cum statea povestea atunci

Evo-Jr 02-11-10 19:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am inteles .............my herooo!! :X:X :*

alexu_bad_boy 02-11-10 19:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oricand ursule.... stai linistit....bine ca am gasit rpd farmacie

alex_fan_bmw 02-11-10 20:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
data viitoare sa numai treci pe rosu Alexu:D

Evo-Jr 02-11-10 21:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
alex esti fan bmw si ai vectra...cum vine asta?:P
nu vrei sa ti dau e36 le meu ?:))

alexu_bad_boy 02-11-10 23:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by alex_fan_bmw (Post 3779777)
data viitoare sa numai treci pe rosu Alexu:D

o fost pt o cauza nobila man asa ca merge....daca era nevoie puneam si claxonul in functiune

jakal 02-11-10 23:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3776846)
mai exista masina asta?.....stiu ca a fost luata din ploiesti parca....:rolleyes2

se pare ca mai traieste......:D

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...5-9743659.html

alex_fan_bmw 03-11-10 00:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Evo am userul asta de cativa ani...asa ca nu avea rost sa il schimb...oricum ms pt oferta:-P

alexu_bad_boy 06-11-10 22:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
un filmulet pentru adi cu civicu....FUCK V-TECH
https://www.youtube.com/watch?v=Bgp5y...eature=related

daffy duck™ 06-11-10 22:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
turbo ca turbo...dar recunosti ca te-ai simtit bine azi in honda??? :lol:

plictisit 08-11-10 03:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=LTiIb...eature=related :lol:

b31rmy 08-11-10 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3793732)

ownz!

daffy duck™ 08-11-10 11:25

tare filmul dar deja se invecheste.....si oricum...e o parte cu ursu' pusa de vreo 5 ori :lol: in rest e34 se da mai tare

@ robynet

https://forum.4tuning.ro/348-zona-com...velope-sh.html

RoByNeT 08-11-10 12:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mersi dar sper sa imi iau noi.

daffy duck™ 08-11-10 12:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3794673)
Mersi dar sper sa imi iau noi.

o sa iti dau pana la sfarsitul lunii (sper) un scor la niste gume noi...215/40/17?

RoByNeT 08-11-10 12:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ... ca o sa ma risc la ceva mai ingust :lol: Nu stiu sigur ce ca tre sa fac niste probe.

daffy duck™ 08-11-10 12:58

atunci fa-ti probele si imi zici dimensiunile ca sa vad ce am!

uite altele SH, nu sunt acelasi profil ce-i drept dar....

https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...5-lei-buc.html

DRK*DeSiGn 09-11-10 17:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy dar tu ai mult timp liber frate ca vad ca sti tot ce misca prin bazar-ul 4t :)))

daffy duck™ 10-11-10 01:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 3798336)
daffy dar tu ai mult timp liber frate ca vad ca sti tot ce misca prin bazar-ul 4t :)))

pai cat astept sa mi se incarce mail-ul...dau o tura repede pe forum si mai vad una alta! stiu ca bati apropo la treaba aia :lol:

daffy duck™ 10-11-10 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Robynet a dat E46-ele si nu zice nimic!!!!!

alexu_bad_boy 17-11-10 00:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pt evo https://forum.4tuning.ro/466-tuning-i...-alcantra.html

Evo-Jr 17-11-10 06:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc alex.
f interante la pretul asta.

alexu_bad_boy 19-11-10 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a murit toata lumea???

RoByNeT 19-11-10 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai ne`am mutat dincolo ma :lol:

alexu_bad_boy 19-11-10 13:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si acolo suntem cativa in pana mea`

RoByNeT 19-11-10 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Oricum majoritatea mai mult pe aici pierdem timpul :lol:

alexu_bad_boy 19-11-10 14:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai si eu la fel dar acolo putem sa vorbim mai deschis ca nu intra toata lumea ca aici.

app ce zici de semnatura mea?

RoByNeT 19-11-10 16:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e cam mare :)))

gpk 21-11-10 11:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Domnilor, va invit la o cursa de Karting astazi in jurul orelor 15:00.

gpk 21-11-10 22:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by gpk (Post 3830535)
Domnilor, va invit la o cursa de Karting astazi in jurul orelor 15:00.

Au raspuns invitatiei uramtorii colegi de Partid, pardon club: Sorin JAK, Alex Corsa, Plictisit, Adi Stilo (Cartof), Mihai si Eugen... cursele au fost dementiale: pista rece si umeda (aderenta scazuta) si putere marita (datorita aerului rece) si va rog mare atentie: Plictisit s-a remarcat, astazi a scos al 2-lea timp cu kart de 13 cp!!!
Felicitari.

plictisit 21-11-10 23:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si cu cart de 6 cai, asta asa ca sa fiu modest ! :twisted: , oricum cine ia locu 1 e grosu .. pe viitor, poate poate .. ^ ^ mai trebuie niste experienta :D mersi de felicitari

Evo-Jr 22-11-10 00:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3832662)
si cu cart de 6 cai, asta asa ca sa fiu modest ! :twisted: , oricum cine ia locu 1 e grosu .. pe viitor, poate poate .. ^ ^ mai trebuie niste experienta :D mersi de felicitari

cei din urma,vor fii cei dintai fiule!!!

daffy duck™ 22-11-10 12:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu postati si voi timpii???

vreau sa vad concurenta la categoria " vierme" :lol:

DRK*DeSiGn 26-11-10 23:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca tu esti singurul vierme din club asa ca nu ai concurenta stai linistit :D

gpk 28-11-10 22:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Am gasit o poza prin calculator si vreau sa o prezint ca exemplu... Sa dea D-zeu sa va vad si pe voi asa, doamna insarcinata si in acelasi timp implicata in "engine tuning" :)))

plictisit 28-11-10 22:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acolo faci tu tuning-ul eh ? in bucatarie/sufragerie ?! in loc sa fii intr-un garaj manzolit pe maini :lol:

daffy duck™ 29-11-10 13:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3853208)
acolo faci tu tuning-ul eh ? in bucatarie/sufragerie ?! in loc sa fii intr-un garaj manzolit pe maini :lol:

nu conteaza "unde", atata timp cat conteaza "ca" face....

plictisit 29-11-10 14:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce nu il lasi pe marius sa raspunda ? eu glumeam cu el .. ti s-a parut ca i-am zis serios ?

daffy duck™ 29-11-10 16:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3854725)
de ce nu il lasi pe marius sa raspunda ? eu glumeam cu el .. ti s-a parut ca i-am zis serios ?

ti-am explicat pe mess ce se intamplase...sorry


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning