![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare, orice asemanare cu realitatea, este pur intamplatoare. :-P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate cand facem mah si noi o bauta d-aia adevarata??? un baeram d-ala nesimtzit....))) cu toata lumea
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Facem frate... trebuie!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mi s-a facut si sete de cand tot vb de baute!;):lol::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lucian intra putin pe mess ...vreau sa te intreb ceva :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna treaba fac astia de la FORMAT67.NET...app...in sfarsit se misca treaba la parteneri si sponsori :D sper sa vin si eu cu ceva :-? sa ne fie bine la toti ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta e doar inceputul....urmeaza multe chestii
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pot sa aduc si eu un mecanic peugeot-citroen + un vopsitor bun..asta in cazul in care vreti sa lucrati cu ateliere sau cu independenti..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
alea mai bine le facem la intalniri.....k nu cred ca ar da bine sa apara pe topic " Nea Gherghe -- vopsitor"....sincer iti zic...astea mai bine la intalniri sua cand avem nevoie
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Treaba e că trebuie o sesiune foto cu robyney băi ,eu asta vreau ,dar să vedem ce zice el!Aştept răspunsul domnu' .
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
merge treaba cu bauta :D:D app sambata poate organizam si noi o shedintza foto.Ce zicetzi Jb si RZW?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si eu sunt pentru o sedinta foto sambata;):D:twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning