Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 26-05-09 14:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2352487)
foarte bine ... asa si trebui la cat ai muncit la el :D:D:D te asteptam iar :D:D:D

Acum ca s-au montat si aripile, "avionul ce zboara la joasa altitudine", este aproape gata de decolare... asta seara va zbura de la tinichiegrie si va ateriza la vopsitorie cu o escala de o zi in hangarul din fata blocului :))


Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare, orice asemanare cu realitatea, este pur intamplatoare. :-P

just2sol 26-05-09 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate cand facem mah si noi o bauta d-aia adevarata??? un baeram d-ala nesimtzit....))) cu toata lumea

Lucian_GXZ 26-05-09 14:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Facem frate... trebuie!

Kinghost69 26-05-09 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mi s-a facut si sete de cand tot vb de baute!;):lol::twisted:

stefan_88 26-05-09 17:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucian intra putin pe mess ...vreau sa te intreb ceva :)

Tweety_rzw 26-05-09 17:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frate Dungă ,uite ceva frumos aici !

https://www.youtube.com/watch?v=fIshb...eature=channel

jB*XSA 26-05-09 20:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna treaba fac astia de la FORMAT67.NET...app...in sfarsit se misca treaba la parteneri si sponsori :D sper sa vin si eu cu ceva :-? sa ne fie bine la toti ;)

daffy duck™ 26-05-09 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta e doar inceputul....urmeaza multe chestii

jB*XSA 26-05-09 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pot sa aduc si eu un mecanic peugeot-citroen + un vopsitor bun..asta in cazul in care vreti sa lucrati cu ateliere sau cu independenti..

daffy duck™ 26-05-09 21:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
alea mai bine le facem la intalniri.....k nu cred ca ar da bine sa apara pe topic " Nea Gherghe -- vopsitor"....sincer iti zic...astea mai bine la intalniri sua cand avem nevoie

Tweety_rzw 26-05-09 21:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Treaba e că trebuie o sesiune foto cu robyney băi ,eu asta vreau ,dar să vedem ce zice el!Aştept răspunsul domnu' .

DRK*DeSiGn 27-05-09 10:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merge treaba cu bauta :D:D app sambata poate organizam si noi o shedintza foto.Ce zicetzi Jb si RZW?

Kinghost69 27-05-09 12:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si eu sunt pentru o sedinta foto sambata;):D:twisted:

Tweety_rzw 27-05-09 13:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2355694)
merge treaba cu bauta :D:D app sambata poate organizam si noi o shedintza foto.Ce zicetzi Jb si RZW?

Şi după şedinţa foto,să facem un fotbal :D ?Merge?

jB*XSA 27-05-09 13:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2355694)
merge treaba cu bauta :D:D app sambata poate organizam si noi o shedintza foto.Ce zicetzi Jb si RZW?

daca e la o ora ok, sunt prezent :D


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning