![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Da e maxim cred :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
cred ca are si o perna inalta pe scaun ... |
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
ce mai masina :lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
daca nu ma insel e piaggio .. :D aia care fac scutere :D nu are volan :D are ca la scuter :D
|
Re: Masini tari din Iasi
adica ghidon :)
erau o multime de astea inainte la noi in ro |
Re: Masini tari din Iasi
Inainte adica pe vremea lui ceasca. Doar ca la noi erau mai mici. Am avut un motor dintr-ala pe un kart, avea 12cp parca si a iesit o bomba de kart pe vremea aia (celelalte aveau 3.5 si 5, cu motoare de mobra normala si hoinar).
Dupa revolutie au fost pur si simplu casate si date la fier vechi desi erau destul de utile pentru alimentarea magazinelor mici. Cind a aparut moda caratului cu tir-ul la un chiosc de 2x2m a produselor cu termen de garantie de 700 de ani cu adaos de ulei de motor, pneu, E-uri, G-uri si H-uri... le-a disparut utilitatea. |
Re: Masini tari din Iasi
italia e plina cu din astea :D
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Subaru
|
Re: Masini tari din Iasi
Mai este unul asemanator si prin Tudor , dar Stock :D
|
Re: Masini tari din Iasi
trotineta de aia am avut si eu :D se numeste (muravei)si este facuta la consateni nostri de peste prut:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut un monster truck pe la palat in seara asta, pacat ca nu am putut sa ii fac o poza :-)
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
a fost azi toata ziua in curte la terom , e promo la jagermeister
frumoasa si mareeee, sunetul motorului ..... demential |
Re: Masini tari din Iasi
nebunie curata :P
|
Re: Masini tari din Iasi
subaru e al lui andrei de la autofacelift ,abia a scoso pe strada .supcese
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning