Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Dan101 01-10-11 21:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Da e maxim cred :))

Bogdan_auto 12-10-11 19:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Dan101 (Post 4618300)
Da e maxim cred :))

E pana la plafon :)))
cred ca are si o perna inalta pe scaun ...

crvalx 22-10-11 09:55

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
ce mai masina :lol::lol:

Jockers 22-10-11 10:44

Re: Masini tari din Iasi
 
daca nu ma insel e piaggio .. :D aia care fac scutere :D nu are volan :D are ca la scuter :D

GAby645 22-10-11 10:46

Re: Masini tari din Iasi
 
adica ghidon :)
erau o multime de astea inainte la noi in ro

mituc 24-10-11 14:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Inainte adica pe vremea lui ceasca. Doar ca la noi erau mai mici. Am avut un motor dintr-ala pe un kart, avea 12cp parca si a iesit o bomba de kart pe vremea aia (celelalte aveau 3.5 si 5, cu motoare de mobra normala si hoinar).

Dupa revolutie au fost pur si simplu casate si date la fier vechi desi erau destul de utile pentru alimentarea magazinelor mici. Cind a aparut moda caratului cu tir-ul la un chiosc de 2x2m a produselor cu termen de garantie de 700 de ani cu adaos de ulei de motor, pneu, E-uri, G-uri si H-uri... le-a disparut utilitatea.

Jockers 24-10-11 15:19

Re: Masini tari din Iasi
 
italia e plina cu din astea :D

DeMoN94 04-11-11 13:45

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Subaru

Dan101 04-11-11 13:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Mai este unul asemanator si prin Tudor , dar Stock :D

drobet@ 04-11-11 17:47

Re: Masini tari din Iasi
 
trotineta de aia am avut si eu :D se numeste (muravei)si este facuta la consateni nostri de peste prut:D

18.Marius.92 04-11-11 19:55

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by DeMoN94 (Post 4690864)
Subaru

Am mai vazut de multe ori , in aceasta vara modelul asta dar alb si cu volanul pe dreapta.

BoxeR.RGA 04-11-11 20:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut un monster truck pe la palat in seara asta, pacat ca nu am putut sa ii fac o poza :-)

GAby645 05-11-11 15:21

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
a fost azi toata ziua in curte la terom , e promo la jagermeister
frumoasa si mareeee, sunetul motorului ..... demential

DeMoN94 05-11-11 15:28

Re: Masini tari din Iasi
 
nebunie curata :P

bucsy 07-11-11 16:05

Re: Masini tari din Iasi
 
subaru e al lui andrei de la autofacelift ,abia a scoso pe strada .supcese


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning