![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Prezent ...or not :???: :?::?::idea::arrow:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
il rog pe domnul presedinte Lucian sa intre pe topicul MSK`ului si sa se uite la ultimile posturi ale mele ... poate stie el
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am si eu o intrebare.....cine este dobitorcul care se crede moartea??=))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lu DRK, ii e frica de Moarte! Drk, stai nelinistit, cu noi esti ca si singur! Cand ai nevoie de noi, ocoleste nr. noastre de tel =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Anunţ neOFICIAL Lucian preşedintele clubului Inferno MotorSport a achiziţionat un Opel calibra,"a dat e30 pe cali :lol:"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vad ca si`a pastrat culoarea ... face minuni laf`u ... e un face lift la urs nu ? :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am auzit că cică o face de curse domne,reising !:shock::???::lol:
P.s. Hai Lucian varsă tot nu te sfiii :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
baieti stati linistiti...toate la timpul lor
si nu uitati...mai e putin pana departe.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte bine ... asa si trebui la cat ai muncit la el :D:D:D te asteptam iar :D:D:D
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
E30 Rămâne la Lucian nu va pleca pe nimic,nici măcar pe €€ din ce ştiu eu,poate să plece doar la casat !;):-P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cumetre vezi cum imi arunci si mie un prv cu id`ul tau :D mai ardem si noi o vb ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Este şi la semnătură rzw_design poftim! |
| All times are GMT +2. The time now is 20:05. |
- Copyright 2026 4Tuning