Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 22-05-09 12:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Prezent ...or not :???: :?::?::idea::arrow:

Fr33`e30 22-05-09 12:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
il rog pe domnul presedinte Lucian sa intre pe topicul MSK`ului si sa se uite la ultimile posturi ale mele ... poate stie el

DRK*DeSiGn 25-05-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am si eu o intrebare.....cine este dobitorcul care se crede moartea??=))))

Lucian_GXZ 25-05-09 15:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lu DRK, ii e frica de Moarte! Drk, stai nelinistit, cu noi esti ca si singur! Cand ai nevoie de noi, ocoleste nr. noastre de tel =))))

Tweety_rzw 25-05-09 16:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Anunţ neOFICIAL Lucian preşedintele clubului Inferno MotorSport a achiziţionat un Opel calibra,"a dat e30 pe cali :lol:"

RoByNeT 25-05-09 16:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vad ca si`a pastrat culoarea ... face minuni laf`u ... e un face lift la urs nu ? :))

Tweety_rzw 25-05-09 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am auzit că cică o face de curse domne,reising !:shock::???::lol:

P.s. Hai Lucian varsă tot nu te sfiii :lol:

daffy duck™ 25-05-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baieti stati linistiti...toate la timpul lor

si nu uitati...mai e putin pana departe....

Tweety_rzw 25-05-09 20:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2350633)
motorul e bi-turbo ? ca altfel nu se merita la schimb....si felicitari pt achizitie...

:lol::peace: avem o victimă next victim să vedem care mai este :lol: ?:))=))

DRK*DeSiGn 25-05-09 23:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2350016)
Lu DRK, ii e frica de Moarte! Drk, stai nelinistit, cu noi esti ca si singur! Cand ai nevoie de noi, ocoleste nr. noastre de tel =))))

nu me frica fratimiu de moarte.....abia ashtept sa aflu cine e.Copii avortatzi ce sa le ceri,a dat tzaranu de cosmote si suna k shtie k e moca.

Lucian_GXZ 26-05-09 09:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2351971)
pasaroiule te tii de glume...:)) :))) chiar crezusem ca facuse schimbul....

NICIODATA! Ursu GXZ nu se va vinde sau da la schimb pe nimic. Daca va pleca vreodata de la mine... va pleca doar la taiat fara a se vinde ceva de pe el...

Fr33`e30 26-05-09 11:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte bine ... asa si trebui la cat ai muncit la el :D:D:D te asteptam iar :D:D:D




Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2352010)
NICIODATA! Ursu GXZ nu se va vinde sau da la schimb pe nimic. Daca va pleca vreodata de la mine... va pleca doar la taiat fara a se vinde ceva de pe el...


Tweety_rzw 26-05-09 13:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2352640)
luciane... le-ai stricat jocurile la baieti numai are pe cine sa pacaleasca dupa mine :)):))

Eeeh na acuma şi cu tine a ţinut la unu ,doi dar să nu se creadă altceva după aia !

E30 Rămâne la Lucian nu va pleca pe nimic,nici măcar pe €€ din ce ştiu eu,poate să plece doar la casat !;):-P

Fr33`e30 26-05-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cumetre vezi cum imi arunci si mie un prv cu id`ul tau :D mai ardem si noi o vb ...

Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2352741)
Eeeh na acuma şi cu tine a ţinut la unu ,doi dar să nu se creadă altceva după aia !

E30 Rămâne la Lucian nu va pleca pe nimic,nici măcar pe €€ din ce ştiu eu,poate să plece doar la casat !;):-P


Tweety_rzw 26-05-09 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2352888)
cumetre vezi cum imi arunci si mie un prv cu id`ul tau :D mai ardem si noi o vb ...



Este şi la semnătură rzw_design poftim!


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

- Copyright 2026 4Tuning