![]() |
Re: Masini tari din Iasi
da e peste drum de princo...da app ce natie e?:)
|
Re: Masini tari din Iasi
Poate a mai fost prezentata, dar nu aceleasi poze pentru ca sunt facute de un prieten si el sigur nu a postat pe aici.
De natie e Americana. Chevrolet Nova si nu mai stiu exact model, an, etc. |
Re: Masini tari din Iasi
nova kit car
|
Re: Masini tari din Iasi
Printco ...
Este folosita zi de zi sau scoasa din Pasti in Craciun pe strada? :oops: |
Re: Masini tari din Iasi
asa crys...la mine e a 2 oara cand o vad ,doar pe forum :)
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
imi poate spune si mie cineva ce masina e ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
mazda cx-7 cea alba...o bijuterie :lol:
da...stiu ca la cea galbena se facea referire ...m-am bagat si eu in seama cu titlu gratuit :lol::-P |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
you're a mazda lover :)) |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Mai o nunta,mai un Ferrari...in fata la hotel Europa :) !
|
Re: Masini tari din Iasi
Asta e masina lui Adi Minune :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Eiii daaaaaa :))))))))
|
Re: Masini tari din Iasi
da,e a lui minune,cand a fost la nunta.Am avut noroc sa il vad si eu prin zona petre andrei,treceam strada si a trecut prin fata mea,nu a avut obrazul sa incetineasca(cand zic ca am avut norocul sa il vad ma refer la ferrari,ca la manelist ma doare undeva de el.)In rest este in spate la primarie destul de des un hummer foarte misto cu nr. de timisoara,de asemenea tot in spate la primarie doua audi S8,unul un gri inchis mat
|
Re: Masini tari din Iasi
Ce sus e ridicat scaunul :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning