Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Jockers 11-09-11 19:17

Re: Masini tari din Iasi
 
da e peste drum de princo...da app ce natie e?:)

Radu_Toretto93 11-09-11 20:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Poate a mai fost prezentata, dar nu aceleasi poze pentru ca sunt facute de un prieten si el sigur nu a postat pe aici.

De natie e Americana. Chevrolet Nova si nu mai stiu exact model, an, etc.

Eriksson 12-09-11 00:32

Re: Masini tari din Iasi
 
nova kit car

CRyS` 12-09-11 07:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Printco ...

Este folosita zi de zi sau scoasa din Pasti in Craciun pe strada? :oops:

Jockers 12-09-11 09:01

Re: Masini tari din Iasi
 
asa crys...la mine e a 2 oara cand o vad ,doar pe forum :)

N3n3a 13-09-11 21:31

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
imi poate spune si mie cineva ce masina e ?

jemis90 13-09-11 21:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4583874)
imi poate spune si mie cineva ce masina e ?

Pontiac Solstice cea galbena.

N3n3a 13-09-11 22:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by jemis90 (Post 4583887)
Pontiac Solstice cea galbena.

mc.. ma gandeam eu ca e Pontiac, dar nu eram sigur.

Hyperyon 13-09-11 23:33

Re: Masini tari din Iasi
 
mazda cx-7 cea alba...o bijuterie :lol:

da...stiu ca la cea galbena se facea referire ...m-am bagat si eu in seama cu titlu gratuit :lol::-P

vinyl 13-09-11 23:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4584181)
mazda cx-7 cea alba...o bijuterie :lol:

da...stiu ca la cea galbena se facea referire ...m-am bagat si eu in seama cu titlu gratuit :lol::-P


you're a mazda lover :))

abcdabcd 29-09-11 17:57

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Mai o nunta,mai un Ferrari...in fata la hotel Europa :) !

vinyl 29-09-11 19:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Asta e masina lui Adi Minune :))

Dan101 29-09-11 19:09

Re: Masini tari din Iasi
 
Eiii daaaaaa :))))))))

Danos 29-09-11 20:04

Re: Masini tari din Iasi
 
da,e a lui minune,cand a fost la nunta.Am avut noroc sa il vad si eu prin zona petre andrei,treceam strada si a trecut prin fata mea,nu a avut obrazul sa incetineasca(cand zic ca am avut norocul sa il vad ma refer la ferrari,ca la manelist ma doare undeva de el.)In rest este in spate la primarie destul de des un hummer foarte misto cu nr. de timisoara,de asemenea tot in spate la primarie doua audi S8,unul un gri inchis mat

vlad87 01-10-11 19:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Ce sus e ridicat scaunul :))


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning