Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1839-intalnirea-membrilor-4tuning-constanta.html)

YZF-PWR 24-05-07 10:47

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 916545)
eu nu am dat niciodata vreo intalnire..dar am venit la fiecare....

si cred ca este impropriu spus "juniori" ...inafara de cativa..care si asa nu vin pe la intalniri...

P.S. YZF ...ziceai..ca sa venim sa ne bagam in seama..sa venim si noi..sa ne integram....dar cum frate? vin asa pur si simplu salut salut...ce draq...

asa cum ti se pare tie ciudat sa te bagi in seama cu un salut , asa au ajuns multi mebrii si prieteni x team , nu e o crima , e o chestie care multi au facut`o , ca nu toti ne`am nascut deja prieteni!

peter 24-05-07 21:53

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
am inteles YZF....

ptr mine nu ar fi chiar asa o mare problema...ca ma cunosc deja cu cativa..

dar chestia e cum sa facem o intalnire 4tuning...la care sa vina toata lumea...indiferent de club..varsta...

Daniel_DRV 24-05-07 22:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
nu vor veni toti pentru ca voi ii injurati sau ii faceti in diferite caracterizari,dar daca nu ar exista ura pe care o poarta anumite pers ar fi o prezenta remarcabila de membri 4t la intalniri.

peter 24-05-07 22:24

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by NasuL (Post 918354)
nu vor veni toti pentru ca voi ii injurati sau ii faceti in diferite caracterizari,dar daca nu ar exista ura pe care o poarta anumite pers ar fi o prezenta remarcabila de membri 4t la intalniri.

vezi ce vorbesti...

cine a injurat sau critica urat anumite pers ?

ERY 24-05-07 22:34

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 918309)
am inteles YZF....

ptr mine nu ar fi chiar asa o mare problema...ca ma cunosc deja cu cativa..

dar chestia e cum sa facem o intalnire 4tuning...la care sa vina toata lumea...indiferent de club..varsta...

Da' poate pe multi nici nu ii intereseaza o intalnire a tuturor celor care scriu pe aici...asa ca ce atata bataie de cap?

peter 24-05-07 22:40

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by CT-81-ERY (Post 918381)
Da' poate pe multi nici nu ii intereseaza o intalnire a tuturor celor care scriu pe aici...asa ca ce atata bataie de cap?

nu de alta ERY...dar..am vazut ca orase mai mici ca Constanta,fac intalniri 4tuning si sunt niste comunitati puternice.
noi de ce sa nu facem nimic ?

GABBY_ 24-05-07 23:06

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
pentru ca aici sunt multe prea multe impresii omule ,tre sa intelegi .Am vb cu oameni mai din toata tara asta si in afara de bucuresti nu ne comparam cu nimeni la zdrente pe bani si la pustani impresari.asta e orasul in care traim si asta e lumea in care ne scaldam.numai bine!

ERY 24-05-07 23:20

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 918393)
nu de alta ERY...dar..am vazut ca orase mai mici ca Constanta,fac intalniri 4tuning si sunt niste comunitati puternice.
noi de ce sa nu facem nimic ?

Pai explicatia e simpla....membrii anonymuos au intrerupt colaborarea cu 4 tuning....deci nu iar interesa o astfel de intalnire, de la x-team cati ai vazut tu sa posteze pe aici....?...si de xce intra vreo 3..sau 4 persoane.

YZF-PWR 25-05-07 02:38

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by GABBY_ (Post 918446)
pentru ca aici sunt multe prea multe impresii omule ,tre sa intelegi .Am vb cu oameni mai din toata tara asta si in afara de bucuresti nu ne comparam cu nimeni la zdrente pe bani si la pustani impresari.asta e orasul in care traim si asta e lumea in care ne scaldam.numai bine!

corect ca impresari cu bani in orasul asta , dar nu cred ca se invart in vre`unu din cluburile oficiale din constanta! si nu cred ca e cazul sa mai intrebi alte orase pt ca inafara de bucuresti , constanta este a 2`a putere in tzara la curse , organizam mult mai multe curse ca oricare oras din tzara asta inafara de buc , si nici pe ei nu mai avem mult sa`i ajungem! ( repet ma refer la organizari curse si legale si ilegale si ca nr de oameni pasionati , in schimb ca masini aratoase si facute sunt alte orase mai bune , dar la ce folos dak le tzin doar de mers cu 40 km/h ?
Repet , nu vad fitze cu impresari si bani intre cluburi , deci nu acela este motivul pt care nici anonymous nici x team nici xce e nu prea vin la intalniri , nu vin parerea mea pt k nu sunt organizate aceste intalniri de cine trebuie , sincer acum , vedetzi voi un oras intreg sa asculte de un junior sau cum dreaq le tot ziceti ? ( no offence ) .... dar cred ca lumea ar s-ar strange la cineva care a aratat ca are o treaba cu comunitatea tuning din cta... numa bine

peter 25-05-07 09:49

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
alea care au fost oragnizate d un junior nu prea au fost int 4t :)...alea au fost org de LEO...p l m..

ok am inteles ca nu se vrea...subiect inchis nu mai are rost sa vb.

leonard 25-05-07 18:10

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
eu n-am organizat nici o intalnire 4tuning!....cel mult am ajutat...mai mult la informare.....ca am dat 2 3 private..asta nu inseamna ca am organizat!

03NGJ 25-05-07 19:04

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team (Post 918691)
corect ca impresari cu bani in orasul asta , dar nu cred ca se invart in vre`unu din cluburile oficiale din constanta! si nu cred ca e cazul sa mai intrebi alte orase pt ca inafara de bucuresti , constanta este a 2`a putere in tzara la curse , organizam mult mai multe curse ca oricare oras din tzara asta inafara de buc , si nici pe ei nu mai avem mult sa`i ajungem! ( repet ma refer la organizari curse si legale si ilegale si ca nr de oameni pasionati , in schimb ca masini aratoase si facute sunt alte orase mai bune , dar la ce folos dak le tzin doar de mers cu 40 km/h ?
Repet , nu vad fitze cu impresari si bani intre cluburi , deci nu acela este motivul pt care nici anonymous nici x team nici xce e nu prea vin la intalniri , nu vin parerea mea pt k nu sunt organizate aceste intalniri de cine trebuie , sincer acum , vedetzi voi un oras intreg sa asculte de un junior sau cum dreaq le tot ziceti ? ( no offence ) .... dar cred ca lumea ar s-ar strange la cineva care a aratat ca are o treaba cu comunitatea tuning din cta... numa bine



Ai dreptate YZF ule....si nu toti au timp de intalniri...deja s au insurat au neveste alea alea :) glumeam

Doctorul 26-05-07 17:16

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
doame ce a ajuns topicul asta....vad ca incep sa se faca tabere...e nasol asa... btw nasul d c vorbea?? daca se mai organizeaza vro intanlire a membrilor....sa stam si noi toii la un loc..si sa vb mai mult de masini...asa ar fi normal ..

sonykel 27-05-07 00:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
nush sincer nu inteleg boala asta sa vorbim de mashini sa vorbim de mashini da corect suntem pasionati da ce vrei sa vorbim despre ele shi doar despre ele ca doar nu zilnic le demontam motoru shi mai schimbam 2-3shuruburi pe acolo...

YZF-PWR 27-05-07 14:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
e forumu 4tuning , ce-ai vrea sa se vorbeasca la acele intalniri ? despre ce faceti fiecare acasa si in care nara se scarpina unu sau altu de dimineata?
Pt chestii dinastea se fac intalniri pe un alt forum nu aici... , 4tuning este dedicat exclusiv pt domeniu auto!


All times are GMT +2. The time now is 23:40.

- Copyright 2024 4Tuning