Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

radu_cainamisir 28-09-12 22:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
KidForDrift- ce smoke? :)) arata foarte bine in poze

M-am jucat putin si cu capota

KrYpToN 28-09-12 22:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
e frumoase toate =))))))))


Frumos polo dar hmm?? Cand ajunge si pe la noi???

radu_cainamisir 28-09-12 22:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
nu stiu ce rost are sa va dau termen pt ca sigur nu ar coincide

mi-a inceput liceul si timpul e cam limitat :( dar ca sa nu te las chiar fara un raspuns...sper ca intr-o luna sa fie gata. V-a sta 1 spat-2 in dark side pt testari, eventuale buguri etc si dupa e pt toti:D

KrYpToN 28-09-12 22:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
E bine ca este pe sistem aadicaa pt toti =))

radu_cainamisir 28-09-12 22:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ce rost are sa fac un mod si sa fiu singurul care il are?

cum m-as mai lauda? =))

bobi_racers 29-09-12 00:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
quick_silver 2 - am pus acel motor de skyline pe mazda din cauza ca nu aveam alt motor de japoneza care sa ma ajute in a incerca sa fac drift

radu cainamisir - frumos polo dar cred ca e mai ok cu capota stock sau clen

si acum ca sa nu fac un post de pomana v-a las sa v-a clatiti ochii la motanu meu

batman 29-09-12 09:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Testand noul mod a lui Franco...Fenomenal modul!
Ultima poza este fara ENB, care sunt mai bune?Alea cu ENB sau fara ENB?

Attachment 2565404Attachment 2565405Attachment 2565406
Attachment 2565407Attachment 2565408

balint 29-09-12 09:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5191264)
Testand noul mod a lui Franco...Fenomenal modul!
Ultima poza este fara ENB, care sunt mai bune?Alea cu ENB sau fara ENB?

Attachment 2565404Attachment 2565405Attachment 2565406
Attachment 2565407Attachment 2565408

FARA E mult mai aratos8)8)

R.Equinox 29-09-12 10:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5191264)
Testand noul mod a lui Franco...Fenomenal modul!
Ultima poza este fara ENB, care sunt mai bune?Alea cu ENB sau fara ENB?

Attachment 2565404Attachment 2565405Attachment 2565406
Attachment 2565407Attachment 2565408

Lasa cu Enb..Arata prea tare!

Am testat si eu modu lui Franco..masina nu are nici un bug..nu topaie..nu nimic..e perfecta!
Attachment 2565492Attachment 2565493Attachment 2565494

KidForDrift 29-09-12 13:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
:arrow: S13

radu_cainamisir 29-09-12 13:31

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
batman- in cazul asta ENB strica pt ca iti ia din puterea culorilor. Depinde de masina daca folosesti sau nu pentru ca unele au o relfexie foarte frumoasa cum ar fi bmw-ul asta si inca cateva de ale lui Franco sau JC. Ei stiu ce setari sa pun in 3ds max pt o reflexie realista si diferita fata de celelalte

R.Equinox- imi plac jantele :X logic ca nu are buguri...doar e by Franco

KidForDrift- bine maa

Am primit comanda de la equinox sa fac o pleoapa pt E30. Stiu ca nu e perfecta dar a fost dificil sa fac si asta....Deci va place?

KidForDrift 29-09-12 13:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5191500)
[B]
KidForDrift- bine maa

Am primit comanda de la equinox sa fac o pleoapa pt E30. Stiu ca nu e perfecta dar a fost dificil sa fac si asta....Deci va place?

Multumesc frumos. E geniala ideea cu pleoapa...daca i-ai face si in 4 usi si bad boy....moooaaaaammmaaa:lol: Stiu ca probabil (sigur) v-a fi super greu. Dar stiu ca tu poti:-)

radu_cainamisir 29-09-12 13:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5191511)
Multumesc frumos. E geniala ideea cu pleoapa...daca i-ai face si in 4 usi si bad boy....moooaaaaammmaaa:lol: Stiu ca probabil (sigur) v-a fi super greu. Dar stiu ca tu poti:-)

nu am mai vazut urs cu badboy:))

R.Equinox 29-09-12 13:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5191500)
batman- in cazul asta ENB strica pt ca iti ia din puterea culorilor. Depinde de masina daca folosesti sau nu pentru ca unele au o relfexie foarte frumoasa cum ar fi bmw-ul asta si inca cateva de ale lui Franco sau JC. Ei stiu ce setari sa pun in 3ds max pt o reflexie realista si diferita fata de celelalte

R.Equinox- imi plac jantele :X logic ca nu are buguri...doar e by Franco

KidForDrift- bine maa

Am primit comanda de la equinox sa fac o pleoapa pt E30. Stiu ca nu e perfecta dar a fost dificil sa fac si asta....Deci va place?

Asa!...Bravo!..Ai un os!:lol:

batman 29-09-12 13:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5191515)
Asa!...Bravo!..Ai un os!:lol:

Plus inca unul de la mine:lol:
Radu: intr-adevar la BMW lui Franco a luat putin din puterea culorii, BMW-ul era un rosu aprins, dar tot imi place cum se vede:D
La masina asta nu prea a luat din culoare:
Attachment 2565677Attachment 2565678Attachment 2565679
Attachment 2565680


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning