![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
KidForDrift- ce smoke? :)) arata foarte bine in poze
M-am jucat putin si cu capota |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
e frumoase toate =))))))))
Frumos polo dar hmm?? Cand ajunge si pe la noi??? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
nu stiu ce rost are sa va dau termen pt ca sigur nu ar coincide
mi-a inceput liceul si timpul e cam limitat :( dar ca sa nu te las chiar fara un raspuns...sper ca intr-o luna sa fie gata. V-a sta 1 spat-2 in dark side pt testari, eventuale buguri etc si dupa e pt toti:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
E bine ca este pe sistem aadicaa pt toti =))
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
ce rost are sa fac un mod si sa fiu singurul care il are?
cum m-as mai lauda? =)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
quick_silver 2 - am pus acel motor de skyline pe mazda din cauza ca nu aveam alt motor de japoneza care sa ma ajute in a incerca sa fac drift
radu cainamisir - frumos polo dar cred ca e mai ok cu capota stock sau clen si acum ca sa nu fac un post de pomana v-a las sa v-a clatiti ochii la motanu meu |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Testand noul mod a lui Franco...Fenomenal modul!
Ultima poza este fara ENB, care sunt mai bune?Alea cu ENB sau fara ENB? Attachment 2565404Attachment 2565405Attachment 2565406 Attachment 2565407Attachment 2565408 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Quote:
Am testat si eu modu lui Franco..masina nu are nici un bug..nu topaie..nu nimic..e perfecta! Attachment 2565492Attachment 2565493Attachment 2565494 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
:arrow: S13
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
batman- in cazul asta ENB strica pt ca iti ia din puterea culorilor. Depinde de masina daca folosesti sau nu pentru ca unele au o relfexie foarte frumoasa cum ar fi bmw-ul asta si inca cateva de ale lui Franco sau JC. Ei stiu ce setari sa pun in 3ds max pt o reflexie realista si diferita fata de celelalte
R.Equinox- imi plac jantele :X logic ca nu are buguri...doar e by Franco KidForDrift- bine maa Am primit comanda de la equinox sa fac o pleoapa pt E30. Stiu ca nu e perfecta dar a fost dificil sa fac si asta....Deci va place? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Quote:
Radu: intr-adevar la BMW lui Franco a luat putin din puterea culorii, BMW-ul era un rosu aprins, dar tot imi place cum se vede:D La masina asta nu prea a luat din culoare: Attachment 2565677Attachment 2565678Attachment 2565679 Attachment 2565680 |
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
|
- Copyright 2026 4Tuning