Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 03-10-10 16:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru cei care nu au apucat sa vada filmul :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=oF26G...eature=related

plictisit 04-10-10 00:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.vplay.ro/watch/vkg2wf8u/

GopPo 04-10-10 00:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce inapt:lol::lol::lol: a luat panoul in brate
am mai vz eu unu live care a incercat sa intre in drift cu m3 si a luat bordura ieri in 13 sep

RoByNeT 08-10-10 08:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai si a plecat cu ea ma ? :lol:

cozo 08-10-10 11:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da da...a luato la pachet k era oferta!!!!!! :lol:

alexu_bad_boy 09-10-10 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=7K0KiWEpfP8&NR=1
Ce spune-ti de asta?

Evo-Jr 09-10-10 11:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
maxim :))
ce fuge tarlia :d

alexu_bad_boy 09-10-10 12:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cand imi fac evacuarea cam asa as vrea sa se auda. https://www.youtube.com/watch?v=Nb2HQ...eature=related

daffy duck™ 09-10-10 23:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si o poza cu MOM-ul nostru !!!!

Evo-Jr 09-10-10 23:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce mi place cum da cu jantele alea pe fata:D
arata bine .

jakal 10-10-10 00:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3715372)
si o poza cu MOM-ul nostru !!!!

:))...aici i-am dat-o lui boby sa se dea sa ii mai treaca supararea ca nu a reusit sa isi faca cardanul la a lui.....

si ia dat-o si fordului.....:-P

Evo-Jr 14-10-10 08:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jakale ajungi sambata la ianca sau esti la munca?

RoByNeT 14-10-10 08:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a facut schimb de tura sap trecuta :lol: dar poate ne face o surpriza si vine cu GT`ul =)))))

Evo-Jr 14-10-10 08:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama da ce promp esti ma matinalule.
tu vi nu?:)

RoByNeT 14-10-10 08:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba 90 % cam da :lol:. N`ai cum sa nu mergi :lol:

Evo-Jr 14-10-10 08:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca mergem cu dizalu meu iti iau toti banii :))))

RoByNeT 14-10-10 08:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
du`te ba ca nu merg cu sugative dastea. Mai bine iau trenu :))

jakal 14-10-10 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3725910)
jakale ajungi sambata la ianca sau esti la munca?

nu pot sa vin......sint sambata de noapte la munca.....:sad:

daffy duck™ 19-10-10 11:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia vezi tataie

https://forum.4tuning.ro/490-anunturi...kuri-15-a.html

+ niste scaunele

https://forum.4tuning.ro/466-tuning-i...ne-scoica.html

RoByNeT 19-10-10 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce sa faca ma cu slick`urile ? sufera de el si bubuie numai slick`uri? :lol:

daffy duck™ 19-10-10 15:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3740303)
ce sa faca ma cu slick`urile ? sufera de el si bubuie numai slick`uri? :lol:

la drift slick-urile sunt folosite invers ca la drag. adica pe fata ca sa nu fuga fata !

RoByNeT 19-10-10 15:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:rolleyes2

daffy duck™ 19-10-10 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet cand e putin suparat

https://www.youtube.com/watch?v=v6iHC...ayer_embedded#!

:lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 19-10-10 18:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce idiot esti daffy =)))

daffy duck™ 20-10-10 01:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si pentru ursu....sa vada daca e aglomerat cand se duce la snagov

http://www.jurnalul.ro/webcam/antena1-dn1-16.html

Evo-Jr 20-10-10 08:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uhh mistoo:mrhappy:
asta era buna cand nu era facut pasaju,acum de cand merg spre sneigov nu mai sunt probleme.

multumesc daffy pt grija purtata :))

alexu_bad_boy 23-10-10 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai acum o chestie cat se poate de serioasa.

DACA NU IMI ADUCE-TI UN TRIUNGHI PANA VINERI O SA VA ZIC CEVA DE SANATATE LA TOTI.:x:x:x:x:x:x:x:x

daffy duck™ 23-10-10 11:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by alexu_bad_boy (Post 3750263)
Bai acum o chestie cat se poate de serioasa.

DACA NU IMI ADUCE-TI UN TRIUNGHI PANA VINERI O SA VA ZIC CEVA DE SANATATE LA TOTI.:x:x:x:x:x:x:x:x

Louie a prins tupeu:lol:

o rezolvam ma ho!!!

Evo-Jr 23-10-10 11:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic ca mai bine te duci sa l cauti pe ala cu loganu....ar fii cel mai corect :))

alexu_bad_boy 23-10-10 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Corect ar fi sa mi-l aduceti voi :-P

adi_cvc 23-10-10 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic sa-l trimiteti pe Plictist ....poate-l gaseste si pe Bogdan langa triunghiu lu' Alex

alexu_bad_boy 23-10-10 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by adi_cvc (Post 3750670)
eu zic sa-l trimiteti pe Plictist ....poate-l gaseste si pe Bogdan langa triunghiu lu' Alex

:D:D:D:D:D:Ddoamne cat de panarama esti am ras de m-am cocosat

alexu_bad_boy 25-10-10 22:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fratilor nu mai vorbiti toti odata ca nu mai inteleg nimic. vorbiti pe rand in pana mea

daffy duck™ 25-10-10 22:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suntem oarecum pe ultima suta de metri pana la evenimentul de la Ploiesti, se mai inscrie cineva???

Incercam sa plecam cum v-am povestit vineri si sa facem treaba aia la ursu in snagov???

alexu_bad_boy 25-10-10 23:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu nu stiu nimic de chestiile astea

daffy duck™ 25-10-10 23:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alexu_bad_boy (Post 3757249)
eu nu stiu nimic de chestiile astea

ba stii....fix cu tine am vorbit primu de treaba asta

cu alte cuvinte, inca o poza cu civicul lu' adi

adi_cvc 25-10-10 23:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms duffy frumoasa masina slab soferu , pana ma fac mare poate invat si eu cu plecarile de pe loc si eventual cu supararile la finish,la ploiesti vin cu distonocalm:D

daffy duck™ 26-10-10 01:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si pentru robynet.....poate o sa aibe nevoie!!!

http://euromedian.net/2010/10/21/2672/

RoByNeT 26-10-10 09:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mie mi se pare cam idiotenie ce au facut aia acolo :rolleyes2. Sa se roage la Dumnezeu inainte sa iasa cu ea afara.

GopPo 26-10-10 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet il "cunosc" eu pe asta cu golf-ul 4...daca vrei sa schimbi o vb cu el


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning