![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru cei care nu au apucat sa vada filmul :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=oF26G...eature=related |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce inapt:lol::lol::lol: a luat panoul in brate
am mai vz eu unu live care a incercat sa intre in drift cu m3 si a luat bordura ieri in 13 sep |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai si a plecat cu ea ma ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da da...a luato la pachet k era oferta!!!!!! :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=7K0KiWEpfP8&NR=1
Ce spune-ti de asta? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
maxim :))
ce fuge tarlia :d |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cand imi fac evacuarea cam asa as vrea sa se auda. https://www.youtube.com/watch?v=Nb2HQ...eature=related
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
si o poza cu MOM-ul nostru !!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce mi place cum da cu jantele alea pe fata:D
arata bine . |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
si ia dat-o si fordului.....:-P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
jakale ajungi sambata la ianca sau esti la munca?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a facut schimb de tura sap trecuta :lol: dar poate ne face o surpriza si vine cu GT`ul =)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mama da ce promp esti ma matinalule.
tu vi nu?:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba 90 % cam da :lol:. N`ai cum sa nu mergi :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca mergem cu dizalu meu iti iau toti banii :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
du`te ba ca nu merg cu sugative dastea. Mai bine iau trenu :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia vezi tataie
https://forum.4tuning.ro/490-anunturi...kuri-15-a.html + niste scaunele https://forum.4tuning.ro/466-tuning-i...ne-scoica.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce sa faca ma cu slick`urile ? sufera de el si bubuie numai slick`uri? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robynet cand e putin suparat
https://www.youtube.com/watch?v=v6iHC...ayer_embedded#! :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce idiot esti daffy =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si pentru ursu....sa vada daca e aglomerat cand se duce la snagov
http://www.jurnalul.ro/webcam/antena1-dn1-16.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
uhh mistoo:mrhappy:
asta era buna cand nu era facut pasaju,acum de cand merg spre sneigov nu mai sunt probleme. multumesc daffy pt grija purtata :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai acum o chestie cat se poate de serioasa.
DACA NU IMI ADUCE-TI UN TRIUNGHI PANA VINERI O SA VA ZIC CEVA DE SANATATE LA TOTI.:x:x:x:x:x:x:x:x |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
o rezolvam ma ho!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic ca mai bine te duci sa l cauti pe ala cu loganu....ar fii cel mai corect :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Corect ar fi sa mi-l aduceti voi :-P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic sa-l trimiteti pe Plictist ....poate-l gaseste si pe Bogdan langa triunghiu lu' Alex
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fratilor nu mai vorbiti toti odata ca nu mai inteleg nimic. vorbiti pe rand in pana mea
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
suntem oarecum pe ultima suta de metri pana la evenimentul de la Ploiesti, se mai inscrie cineva???
Incercam sa plecam cum v-am povestit vineri si sa facem treaba aia la ursu in snagov??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu stiu nimic de chestiile astea
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Quote:
cu alte cuvinte, inca o poza cu civicul lu' adi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms duffy frumoasa masina slab soferu , pana ma fac mare poate invat si eu cu plecarile de pe loc si eventual cu supararile la finish,la ploiesti vin cu distonocalm:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mie mi se pare cam idiotenie ce au facut aia acolo :rolleyes2. Sa se roage la Dumnezeu inainte sa iasa cu ea afara.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robynet il "cunosc" eu pe asta cu golf-ul 4...daca vrei sa schimbi o vb cu el
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning