![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru doritorii de sedinte foto separat de intalniri id-ul de mess:
popovici.gsorin |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=3ihZJ...eature=related
asta face dufyy:))):):):) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=mYMEeWnYqV4 pt tataie :):):):):):0
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
uitati-va doar la titlu...felicitari din partea mea proprietarului:)
https://www.youtube.com/watch?v=9-D9A1r6Ln0 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
INVITATIE PT BAIETII DE LA BUCURESTI:
Vineri 22.05.2009 va invitam la ora 21 la Gaesti pentru deja faimoasa "intalnire de Vineri seara";):lol: astept o confirmare din partea voastra:!: merci!:twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hmmmmmm rău e să fi mic :lol: ...e loc de poze pe acolo ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cat mai multe:!:;) te asteptam:!::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca voi ne vreti ... noi va onoram :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
salut!ne asteptati si p noi?cred ca pe la 10 aparem si noi la intalnirea din buuresti!noi(baietii din oltenita) astept o confirmare!ms mult!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
DA ghizmo la 10 ne vedem acolo!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok la fix!:D multumim mult k ne asteptati!:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:41. |
- Copyright 2026 4Tuning