Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CRyS` 06-09-11 17:34

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
BMW X5 M , alb cu numere de Bucuresti !

grg_92 06-09-11 17:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4568926)
BMW X5 M , alb cu numere de Bucuresti !

un x6 M negru in fata la master (tudor) samabata seara:shock: cu numere de italia parca

N3n3a 06-09-11 18:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4568926)
BMW X5 M , alb cu numere de Bucuresti !

E din iasi x5m-ul, eu il vad foarte des parcat in curtea unei firme de pe calea chisinaului, cum te duci spre podu' ros pe partea dreapta..

Jockers 06-09-11 19:42

Re: Masini tari din Iasi
 
ala cu x6 negru din cate stiu eu e numai kit-ul de M..

Dan101 06-09-11 19:46

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4568937)
un x6 M negru in fata la master (tudor) samabata seara:shock: cu numere de italia parca

Are doar bara fata de x6M , evacuarile de 5.0I il dau de gol :D

grg_92 06-09-11 19:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Dan101 (Post 4569244)
Are doar bara fata de x6M , evacuarile de 5.0I il dau de gol :D

am muscat atunci :oops::oops: scuze

John BRO 07-09-11 02:06

Re: Masini tari din Iasi
 
Legat de X6-le negru este un X6 cu pachet Performance si din cate stiu poate avea si motorul de 3 litri cu aceeasi evacuare uriasa.Sper sa nu gresesc.:D

Bogdan_auto 08-09-11 18:56

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Onofrash (Post 4516748)
In nici un caz supersports! e morgan aero 8 IS-xx-ELF

Acum aveti si Supersports ...
Morgan Aero Supersports

Dan101 08-09-11 20:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4569787)
Legat de X6-le negru este un X6 cu pachet Performance si din cate stiu poate avea si motorul de 3 litri cu aceeasi evacuare uriasa.Sper sa nu gresesc.:D

Corect, 3.0 twinturbo :D, performance package , nu cred ca are pachetul complet in schimb :)

Onofrash 08-09-11 23:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_auto (Post 4573633)
Acum aveti si Supersports ...
Morgan Aero Supersports

daaaaamn:shock:

BoxeR.RGA 08-09-11 23:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_auto (Post 4573633)
Acum aveti si Supersports ...
Morgan Aero Supersports

incredibil , bijuterie de masina 8)

mituc 08-09-11 23:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Intr-adevar. Pacat ca la noi in iasi sint 10 kilometri de asfalt.

Radu_Toretto93 11-09-11 18:22

Re: Masini tari din Iasi
 
9 Attachment(s)
Salut.
Minunatia asta o stie cineva ?

John BRO 11-09-11 18:28

Re: Masini tari din Iasi
 
I-a spart masina?:lol:Cam taranel proprietarul.

CRyS` 11-09-11 19:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Pozele sunt facute in parcarea unui service auto, de langa Printco,nu?

A mai fost prezentata aici!


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning