Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Claudia 16-09-10 15:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
12 Attachment(s)
Cu placere!!

Si inca o aparitie IMS:

daffy duck™ 16-09-10 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merci frumos claudia !!!!

poate si programul meu de editat sa editeze cateva poze realizate de tine???? :*

Claudia 16-09-10 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ia vezi !? Poate ??

daffy duck™ 16-09-10 22:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
a putut gata :D

10x!


the results =>

RoByNeT 16-09-10 22:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba ti`am mai zis de 1000 de ori. Nu te mai semna pe munca altora. :!: Editezi editezi dar nu semna ca nu ai facut tu pozele.

daffy duck™ 16-09-10 23:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3663358)
Ba ti`am mai zis de 1000 de ori. Nu te mai semna pe munca altora. :!: Editezi editezi dar nu semna ca nu ai facut tu pozele.

ba dar trebuie sa sari de fiecare data de cur-n sus????

io niciodata nu am inteles de ce sar altii in locul respectivului/ei !!!!

jakal 17-09-10 00:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sincer eu nu inteleg cearta asta pe forum....nu da bine....
sigur va aveti in listele de mess....se pot rezolva acolo....
e doar o parere...

RoByNeT 17-09-10 09:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu e cearta :lol:. Doar ca d c trebe sa astepti sa iti spuna respectivul de la obraz ? Cand stii foarte bine ce ai mai patit cu treaba asta ... Nu e corect sa iei credite pentru munca altora.


PS: Te invat, nu te cert fiule :lol:

87MTX 17-09-10 09:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3663801)
.......... fiule :lol:


fiul ratacitor, fiul nimanui , fiul ploii si al strazilor

alexu_bad_boy 17-09-10 13:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Rata neagra a clubului.

Claudia 17-09-10 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3663801)
nu e cearta :lol:. Doar ca d c trebe sa astepti sa iti spuna respectivul de la obraz ? Cand stii foarte bine ce ai mai patit cu treaba asta ... Nu e corect sa iei credite pentru munca altora.


PS: Te invat, nu te cert fiule :lol:

Ai destula dreptate... Eu sunt eu... sa zicem ca isi permite, dar altul poate se supara. N-am de ce sa ma supar, ca nu-s cine stie ce poze, dar daca le faceam "de album" cu siguranta m-ar fi deranjat.

Stii ca si Crbl mai editeaza poze, dar scrie la sfarsit: poza de x, editata de y. Sau nu mai scrii nimic....

daffy duck™ 17-09-10 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acum numai avea rost sa scriu de cine sunt facute pozele ca tu le-ai postat si , logic, eu te-am intrebat daca se poate....daca pozele or sa apara in alta parte...atunci o sa scriu. bine ca mi-am adus aminte !

bogdy.ghetto 17-09-10 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumoase poze ai facut daffy bravo ti-ai luat aparat? :)))

87MTX 17-09-10 19:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3665019)
frumoase poze ai facut daffy bravo ti-ai luat aparat? :)))

ia nu mai faceti caterinca de daffy ,da ?...app ce aparat ti-ai luat ?? =)) :)) ala nokia? :))

daffy duck™ 17-09-10 23:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasand gluma la o parte

1. incercati sa va vedeti de vietile voastre batute de soarta !
2. nu cred ca e problema voastra ce aparat mi-am luat si pe ai cui bani !
3. nu vad rostul arogantei voastre si dpmdv este fix 0 !
4. cand ne intalnim face2face, nu o mai dati in diverse si numai cautati anturaj cu mine aiurea !

o viata linistita,
daffy

RoByNeT 19-09-10 19:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bogdy te mananca fashu ? :lol: Lasa`l ma in pace, ca are nu are, macar face. Si tu MTX, ce`i cu caterinca asta de Italia pe tine ? :lol:


Orice rautate pe subiectul asta va fi dilitat. Ms de intelegere :)

b31rmy 19-09-10 22:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robi astept si eu sa-mi trimiti ce mi-ai promis.

daffy duck™ 19-09-10 23:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pana atunci, da si tu te rog join la usergroup again !

RoByNeT 20-09-10 09:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3669503)
robi astept si eu sa-mi trimiti ce mi-ai promis.


Pana vineri te pun in legatura cu omu ;)

daffy duck™ 21-09-10 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia vezi bai tataita !!!

https://forum.4tuning.ro/463-motoare/...e-manuala.html

daffy duck™ 21-09-10 13:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru Evo sau Fafi !!!!!

https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esa...e-evo-9-a.html

Fr33`e30 21-09-10 13:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sal Lume ,

Bv ma baietzi se pare ca se poate ..... Chiar ma bucur sa vad acest club din ce in ce mai sus ... bafta in ce mai vretzi sa facetzi si hai ca mai sus ;) poate ne mai auzim vineri daca se poate face o vizita pe unde suntetzi voi ....

cozo 21-09-10 13:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da...il stiam daffy. mi-a zis si robynet de el.
@jak: daca vrei sa vii stii numerele noastre de telefon....

Fr33`e30 21-09-10 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vineri ora 22:00 locatie X ..... nu?

cozo 21-09-10 14:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
yep. locatia difera.....de la o saptamana la alta

DRK*DeSiGn 21-09-10 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy cand ma vezi pe mess da-mi te rog un buzz ca vreau sa vb ceva cu tine :D

daffy duck™ 21-09-10 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 3673679)
Daffy cand ma vezi pe mess da-mi te rog un buzz ca vreau sa vb ceva cu tine :D

da-mi pm ca nu o mai ard pe mess!

plictisit 22-09-10 23:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiti pe cineva care vrea sa cumpere vouchere ? am 3 la pachet, 3000 ron, doar din bucuresti, si tre sa scap cam repede de ele ..

daffy duck™ 26-09-10 22:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
postez aici link, ca sunt sigur ca nu o sa vada mai nimeni topicul :lol:

https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...ml#post3685240

Tweety_rzw 30-09-10 20:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Şi-a luat RoByNeT BBS RS !:lol::lol::lol::lol:

daffy duck™ 30-09-10 22:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fa si tu mai multe variante, poate se hotaraste sa schimbe RF-urile:lol:

Tweety_rzw 01-10-10 00:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3694315)
fa si tu mai multe variante, poate se hotaraste sa schimbe RF-urile:lol:

Daffy nu te supăra,când mă rezolvi şi pe mine cu handbrake'u?:(

Să îţi trăiască ţie ... :( app mâine poate dau o fugă pe la înâlnire pe la voi,să mă suni să îmi zici unde vă adunaţi dacă e.0769 695 906

daffy duck™ 01-10-10 00:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3694559)
Daffy nu te supăra,când mă rezolvi şi pe mine cu handbrake'u?:(

Să îţi trăiască ţie ... :( app mâine poate dau o fugă pe la înâlnire pe la voi,să mă suni să îmi zici unde vă adunaţi dacă e.0769 695 906

vrei sa ti'o trag ? :lol::lol::lol::lol:

suna-ma maine cand te trezesti si discutam, te asteptam!

87MTX 01-10-10 03:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3694585)
vrei sa ti'o trag ? :lol::lol::lol::lol:

esti gay?

daffy duck™ 01-10-10 08:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3694651)
esti gay?

incearca sa faci un singur post!!!!

RoByNeT 01-10-10 12:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3694066)
Şi-a luat RoByNeT BBS RS !:lol::lol::lol::lol:

Mersi frumos pentru poza Razvanica :lol:

87MTX 02-10-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stie careva pe vreo persoana care se ocupa cu vanzari de ceasuri ?

daffy duck™ 02-10-10 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
depinde ce ceasuri....

87MTX 02-10-10 14:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fossil L222, Fossil Stella White Topring Watch ES2442, Fossil Stella Watch ES1967, Fossil Es2444 Stella Ladies Watch, Fossil Es1967 Multifunction Ladies Watch, Guess White Prism G10583L

cozo 02-10-10 21:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3695348)
Mersi frumos pentru poza Razvanica :lol:

hai k arata intr-un mare fel .....


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning