![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
12 Attachment(s)
Cu placere!!
Si inca o aparitie IMS: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
merci frumos claudia !!!!
poate si programul meu de editat sa editeze cateva poze realizate de tine???? :* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ia vezi !? Poate ??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
a putut gata :D
10x! the results => |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba ti`am mai zis de 1000 de ori. Nu te mai semna pe munca altora. :!: Editezi editezi dar nu semna ca nu ai facut tu pozele.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
io niciodata nu am inteles de ce sar altii in locul respectivului/ei !!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sincer eu nu inteleg cearta asta pe forum....nu da bine....
sigur va aveti in listele de mess....se pot rezolva acolo.... e doar o parere... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu e cearta :lol:. Doar ca d c trebe sa astepti sa iti spuna respectivul de la obraz ? Cand stii foarte bine ce ai mai patit cu treaba asta ... Nu e corect sa iei credite pentru munca altora.
PS: Te invat, nu te cert fiule :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
fiul ratacitor, fiul nimanui , fiul ploii si al strazilor |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Rata neagra a clubului.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Stii ca si Crbl mai editeaza poze, dar scrie la sfarsit: poza de x, editata de y. Sau nu mai scrii nimic.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
acum numai avea rost sa scriu de cine sunt facute pozele ca tu le-ai postat si , logic, eu te-am intrebat daca se poate....daca pozele or sa apara in alta parte...atunci o sa scriu. bine ca mi-am adus aminte !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frumoase poze ai facut daffy bravo ti-ai luat aparat? :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasand gluma la o parte
1. incercati sa va vedeti de vietile voastre batute de soarta ! 2. nu cred ca e problema voastra ce aparat mi-am luat si pe ai cui bani ! 3. nu vad rostul arogantei voastre si dpmdv este fix 0 ! 4. cand ne intalnim face2face, nu o mai dati in diverse si numai cautati anturaj cu mine aiurea ! o viata linistita, daffy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bogdy te mananca fashu ? :lol: Lasa`l ma in pace, ca are nu are, macar face. Si tu MTX, ce`i cu caterinca asta de Italia pe tine ? :lol:
Orice rautate pe subiectul asta va fi dilitat. Ms de intelegere :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
robi astept si eu sa-mi trimiti ce mi-ai promis.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pana atunci, da si tu te rog join la usergroup again !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pana vineri te pun in legatura cu omu ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sal Lume ,
Bv ma baietzi se pare ca se poate ..... Chiar ma bucur sa vad acest club din ce in ce mai sus ... bafta in ce mai vretzi sa facetzi si hai ca mai sus ;) poate ne mai auzim vineri daca se poate face o vizita pe unde suntetzi voi .... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da...il stiam daffy. mi-a zis si robynet de el.
@jak: daca vrei sa vii stii numerele noastre de telefon.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri ora 22:00 locatie X ..... nu?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
yep. locatia difera.....de la o saptamana la alta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy cand ma vezi pe mess da-mi te rog un buzz ca vreau sa vb ceva cu tine :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stiti pe cineva care vrea sa cumpere vouchere ? am 3 la pachet, 3000 ron, doar din bucuresti, si tre sa scap cam repede de ele ..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
postez aici link, ca sunt sigur ca nu o sa vada mai nimeni topicul :lol:
https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...ml#post3685240 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Şi-a luat RoByNeT BBS RS !:lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fa si tu mai multe variante, poate se hotaraste sa schimbe RF-urile:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Să îţi trăiască ţie ... :( app mâine poate dau o fugă pe la înâlnire pe la voi,să mă suni să îmi zici unde vă adunaţi dacă e.0769 695 906 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
suna-ma maine cand te trezesti si discutam, te asteptam! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stie careva pe vreo persoana care se ocupa cu vanzari de ceasuri ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
depinde ce ceasuri....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fossil L222, Fossil Stella White Topring Watch ES2442, Fossil Stella Watch ES1967, Fossil Es2444 Stella Ladies Watch, Fossil Es1967 Multifunction Ladies Watch, Guess White Prism G10583L
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning