Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 19-05-09 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca vreti sa se faca ceva, mergem in alt loc, daca e sa fie lume multa aici.....

jB*XSA 19-05-09 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
parerea mea este ca ar trebui sa mergem intr-un loc separat sa ne facem de cap, pt ca multi gura casca erau pe acolo, nu aveau nici o treaba cu clubul....erau...si ei..sa se uite

daffy duck™ 19-05-09 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
noi am avea al 2lea loc al nostru......;)

Lucian_GXZ 19-05-09 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Despre ce se vorbeste aici? e cumva balci? Mai ganditzi putzin inainte de-a posta... Poate s-a uitat ca este vorba de acs inferno motorsport nu de cluburi de duminica dup-amiza...

daffy duck™ 19-05-09 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oupz.....am uitat.....gata...terminati cu posturile aiurea.....inferno merge doar la curse in cadru legal si atat!!!....in rest mai tragem un gratar ceva....

RoByNeT 19-05-09 19:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy fi atent ca iar m`ai enervat stii tu ce am vb noi la telefon aseara ....

Daniel_DRV 19-05-09 21:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cea mai tare faza vazuta : politia opreste un betiv in trafic si ii da sa sufle in alcooltest ia omul "obosit" alcooltestul in mana ..da capul pe spate si il baga in gura... crezand ca este sticla de baut....vazand ca nu curge nimic se uita la politisti si incepe sa urle la ei ca au facut misto de el si iau dat o sticla goala :)):)) romania tara lucrurilor anormale....

Tweety_rzw 19-05-09 21:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2334427)
cea mai tare faza vazuta : politia opreste un betiv in trafic si ii da sa sufle in alcooltest ia omul "obosit" alcooltestul in mana ..da capul pe spate si il baga in gura... crezand ca este sticla de baut....vazand ca nu curge nimic se uita la politisti si incepe sa urle la ei ca au facut misto de el si iau dat o sticla goala :)):)) romania tara lucrurilor anormale....

Vezi că ce zici tu aici e chiar un video să şti :), :rolleyes2 !

Şi nu se vorbeşte de locaţii pe forum sau ce facem noi ...... nici la telefon nu ar mai trebuii să vorbim chestiile astea.

jB*XSA 20-05-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
well..n am zis nimic de un loc anume:) ati interpretat putin gresit.

Fr33`e30 20-05-09 10:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
broh te rog pune si u pozele pe topicul meu ... k pe mine nu ma ajuta netul si nu pot sa le urc :lol: ms


Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2335382)
well..n am zis nimic de un loc anume:) ati interpretat putin gresit.


kidu2006 20-05-09 14:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2334445)
nici la telefon nu ar mai trebuii să vorbim chestiile astea.

Saracu ... :sad:

cozo 20-05-09 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2333141)
Tot acolo ? :) cam multa lume sincer .... ar trebuii facut loc mai mare acolo. Vin si yo :D

nu stiu sigur daca tot acolo....sa vdm...vb la un tel daca e!

cozo 20-05-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2333171)
:) daca vi si tu e ok, daca vin si alti gura casca nu e ok

aici cam ai dreptate! ar trebui sa fim cat mai putini

Lucian_GXZ 20-05-09 15:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Luam tortze aprinse si fugim dupa ei prin padure ca KKK

jB*XSA 20-05-09 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2335454)
broh te rog pune si u pozele pe topicul meu ... k pe mine nu ma ajuta netul si nu pot sa le urc :lol: ms

oke fratioru


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning