![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Audi A8-ul e prea...chiar nu am cuvinte sa il descriu,fenomenal,iar Camaro-ul,nu am vazut niciodata :shock: unul,sper sa il prind si eu,voi merge mai des la Carrefour:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
IS-F-ul e tipla, prea frumos, era si mai frumos daca era pe albastru :X
|
Re: Masini tari din Iasi
10 Attachment(s)
Am gasit in PC niste poze mai vechi cu fostul Ferrari al lui Zlate.:oops:Pozele sunt facute cu telefonul,scuzati claritatea.
|
Re: Masini tari din Iasi
Parca au mai fost puse odata,le mai vazusem...:???: dar oricum,e misto,claritatea nu e chiar asa de rea :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut azi urca ,copoul un corvette galben cu numere de bulgaria era fenomenal,si un e30 pickup visiniu langa parcul in fata la teatrul national.
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
noul audi a "seis" :)
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Un ford mustang (imi pare rau daca a mai fost postat)
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
Am pozat si eu acelasi Mustang,dar eu am prins si domnisoarele:lol:Si un avion:peace:
|
Re: Masini tari din Iasi
tu ai avut mei mult noroc ca mine :)))
_______________________ Asistenta rutiera non-stop 0751585169 sau 0751404060 |
Re: Masini tari din Iasi
da mai este un mustang cu nr de bulgaria..:D o domnisoara blonda il conduce..da cam scartie:))
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu am vazut un om mai grasut la volanul acelui mustang cu numere de bulgaria.
|
Re: Masini tari din Iasi
RTR-ul e vechi la iasi, e masina patronului de la 77777:))are mai multe masini tari cu RTR
|
Re: Masini tari din Iasi
Mai are un Jeep Wrangler negru si un Chrysler PT Cruiser,nu?
:D |
Re: Masini tari din Iasi
Azi cand coboram pe Independentiei am vazut un Volkswagen Beetle facut in Rat Style, foarte misto. Stie cineva ceva de el?
De asemenea am vazut un Corvette ZO6 alb. Din pacate nu am poze, pentru ca nu aveam aparatul foto la mine... |
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning