Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Danos 22-08-11 20:40

Re: Masini tari din Iasi
 
Audi A8-ul e prea...chiar nu am cuvinte sa il descriu,fenomenal,iar Camaro-ul,nu am vazut niciodata :shock: unul,sper sa il prind si eu,voi merge mai des la Carrefour:lol:

MihaiCsl 22-08-11 20:50

Re: Masini tari din Iasi
 
IS-F-ul e tipla, prea frumos, era si mai frumos daca era pe albastru :X

John BRO 23-08-11 19:22

Re: Masini tari din Iasi
 
10 Attachment(s)
Am gasit in PC niste poze mai vechi cu fostul Ferrari al lui Zlate.:oops:Pozele sunt facute cu telefonul,scuzati claritatea.

Danos 23-08-11 20:09

Re: Masini tari din Iasi
 
Parca au mai fost puse odata,le mai vazusem...:???: dar oricum,e misto,claritatea nu e chiar asa de rea :D

JusT_SaY_BoBo 27-08-11 11:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4542945)
Parca au mai fost puse odata,le mai vazusem...:???: dar oricum,e misto,claritatea nu e chiar asa de rea :D

vaut noul a7 cu numere de anglia pe undeva prn nicolina.la mai vazut cineva,din pacate nu am apucat sa ii fac poze dar e senzational

tyberyuSS 28-08-11 23:19

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut azi urca ,copoul un corvette galben cu numere de bulgaria era fenomenal,si un e30 pickup visiniu langa parcul in fata la teatrul national.

N3n3a 29-08-11 19:22

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
noul audi a "seis" :)

DeMoN94 30-08-11 21:20

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Un ford mustang (imi pare rau daca a mai fost postat)

John BRO 31-08-11 09:27

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
Am pozat si eu acelasi Mustang,dar eu am prins si domnisoarele:lol:Si un avion:peace:

DeMoN94 31-08-11 11:15

Re: Masini tari din Iasi
 
tu ai avut mei mult noroc ca mine :)))


_______________________

Asistenta rutiera non-stop 0751585169 sau 0751404060

Jockers 31-08-11 13:39

Re: Masini tari din Iasi
 
da mai este un mustang cu nr de bulgaria..:D o domnisoara blonda il conduce..da cam scartie:))

John BRO 31-08-11 14:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu am vazut un om mai grasut la volanul acelui mustang cu numere de bulgaria.

tyberyuSS 31-08-11 15:46

Re: Masini tari din Iasi
 
RTR-ul e vechi la iasi, e masina patronului de la 77777:))are mai multe masini tari cu RTR

John BRO 31-08-11 15:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Mai are un Jeep Wrangler negru si un Chrysler PT Cruiser,nu?
:D

axel_BMW 06-09-11 16:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi cand coboram pe Independentiei am vazut un Volkswagen Beetle facut in Rat Style, foarte misto. Stie cineva ceva de el?
De asemenea am vazut un Corvette ZO6 alb. Din pacate nu am poze, pentru ca nu aveam aparatul foto la mine...


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning