![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa trebuie sa ajunga robynet!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Piuh0...eature=related https://www.youtube.com/watch?v=CKn6v...eature=related https://www.youtube.com/watch?v=5vSRq...eature=related deci???? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da liniste e pe aici de la o vreme
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
linistea dinaintea furtunii :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy ai luat permisul?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
De ce il intrebi ma ? Vrei sofer pentru Ticozaur ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da :)) azi s-a rupt cureaua de la alternator sa vezi ce silentios era nebunu :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai de pana mea ... ai rezolvat cu motoru ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu ce nu merge si asa :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba da ma :)) Deci nu treci RAR`u nici cu Tico ... esti dat dreaq ma :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
atunci merge :)) :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
care ma ajuta si pe mine sa pun 2 clipuri cu tataie de azi de la drift ? nu pot sa le urc pe forum :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La tulcea Robynet a luat cupa : 1 Best Custom si eram pe aproape sa luam si locul 1 la s1 prin Racu ( Citroen Saxo vts )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari domnilor!!!!
felicitari lui robynet si baietilor de la constanta pentru prestatiile avute! la cat mai multe!!!!!!! data viitoare sper sa vin si eu la tulcea si sa fim cat mai multi prezenti si cat mai multi participanti! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bravo robynet.....felicitari pt. cupa....
un evenimement de la care clubul a mai "cules" o cupa.....:) eu la 400 slab...grupa grea.....obosit mort, am plecat azi-noapte la 2 cu duba si platforma sa luam MOM-ul albastru.... am avut la inceput niste timpi de reactie aiurea....apoi mai mi-am revenit....fata de Tg secuiesc am mai scos aproape 1 sec mai jos.... 14,8 daca nu ma insel la Tulcea.....:rolleyes2 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
eu m-am dat azi la afi, cu toate ca am ramas fara nici un ban in buzunar. atmosfera de nota 20, show de nota 20. exact atmosfera care era acum 3-4 ani la evenimente. nu-mi pare rau pentru nici un leu pe care l-am cheltuit si nu-mi va parea rau nici de acum inainte pentru banii pe care-i cheltui pentru a ma prezenta la cat mai multe evenimente. incet...incet trebuie sa construim ceva, sa punem toate rotitele in miscare ca sa ne distram in primul rand. dar nu trebuie sa neglijam nici performantele. exista posibilitatea ca anul viitor sa fiu prezent alaturi de tine cu ursul la 402 in aceeasi grupa cu tine. dar pina la anul mai este mult....vine mos craciun....etc..:lol: bafta! si nu uita ca din bucuresti ai tot respectul cuvenit! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari pentru toti cei care au reprezentat clubul nostru.
felicitari pentru cupe,felicitari pentru participare si la tulcea si la bucuresti. imi pare rau ca nu am fost si eu prezent cu masina la evenimentul din bucuresti.se pare ca nu am ramas fara loc. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari tuturor care au participat... si felicitari pt cupe...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari tataie pentru participarea de la drift!!!
Felicitati Robynet pentru cupa obtinuta la Tulcea poate data viitoare te misti mai repede la start!!!! ( stii tu la ce ma refer !!!!) Felicitari RACule, lasa ca data viitoare exista loc de mai bine!!!! Felicitari A.C.S Inferno MotorSport in aceste momente putem demostra ca SE POATE!!!!!! In curand filmul de la tulcea!!! O zi buna, daffy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
clipurile cu Tataie de la Afi sunt in thread-ul :"eveniment 11 si 12 septembrie "
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bv baieti bv Tataie! Tataie a stat sambata cu baietii de la Ghetto au dezbatut probleme iar duminica a facut treaba! BV!
aa era sa uit Daffy fara tine IMS nu putea face nimic:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumim bogdy! masinile voastre au fost cu mult peste celelalte masini expuse si trebuiau sa castige toate 3. dar asa e in tara asta de ***. sustinuta 80% de logan pt k la acest event 80% dintre spectatori erau posesori de logan iar 20% stiau sa aprecieze o masina la care intr-adevat s-a muncit foarte mult.....
multa bafta pe viitor! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.b m w o w n e r s.ro/forum/viewtopic.php?f=103&t=454
pentru cei care nu au primit msg de la mine.[eugen,jakal,marian,bba etc] un fel de bimmerfest 2010. 18-19 septembrie. predeal.camera 120 aproximativ. in weekend este si camp. national de drift la poiana brasov. impuscam 2 chestii dintr o lovitura!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
din pacate nu pot participa la nici unul dintre cele 2 evenimente. probleme financiare si colega mea care nu poate sa-mi faca tura la munca sambata....... banii astia!!!!!!!!
in rest tin sa multumesc tuturor baietilor din club care au fost prezenti la ambele evenimente (se vede ca daca ne mobilizam un pic avem si rezultate) multumesc celor care au fost alaturi de mine la afi palace si sper ca este un plus de imagine pe care l-am adus clubului prin aceste 2 participari: tulcea si bucuresti. vineri seara vom discuta mai multe! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
iar nu it-am inteles postul. daca erai arogant, nu ma intereseaza. daca vorbeai serios ( ceea ce nu cred) , cum? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cu placere pt participare baieti.se pare ca eu nu am prea fost la niciun event sau cel putin nu ati vrut sa vedeti..cu placere ca am reprezentat si eu ims la afi ....dar vad ca doar daca ai cupa iti multumeste cineva.:sad::sad::sad:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
era sa uit ms IMS.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
are chef de caterinca asta iar ... :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cred ca vrea sa l intreaca pe gogu la "cel mai suparacios din club " :)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
data viitoare...am o rugaminte: gandeste de 2 ori pana sa postezi ceva. multumesc! o zi buna! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
va rog sa incetati, cel putin aici pe forum ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hopaaaaa certuri!!! ce aveti ma????:?:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumim frumos claudia
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumim clau!!!!!!!
e cam suparacios asta micu...... |
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning