Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 18-05-09 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama, abia acum au aparut filmele astea :lol::lol::lol:

RoByNeT 18-05-09 18:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
incet dar sigur ... mi`a placut driftul din filmul 3 parca =)) cand v`a dat andu dupa colt si erai sa intri tu in perete cu tot cu carut =))

jB*XSA 19-05-09 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se pleaca la constanta? la cursa de accelerare?

GopPo 19-05-09 11:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lipsa fonduri:(

DRK*DeSiGn 19-05-09 11:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
doamne kt am mai ras cu carutzul ala =)))))) si akum imi pare rau k nu i-am dat drumu lu duffy sa intre in stalp =)))

Hyena 19-05-09 13:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pacat de fata cu MSK ca nu a avut cine sa o filmeze cu o camera mai capabila erati 30 de casca gura si unu nu a facut un efort sa o filmeze calumea.... Pacat de efortul ei !

RoByNeT 19-05-09 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
.... o sa ne revansam data viitoare ...

kimi 19-05-09 14:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2333022)
Pacat de fata cu MSK ca nu a avut cine sa o filmeze cu o camera mai capabila erati 30 de casca gura si unu nu a facut un efort sa o filmeze calumea.... Pacat de efortul ei !

Uite ce rau ii pare ma lu Hyena....Daca ar fii putut el sa o filmeze ar fii facut-o...Amaratul de el..

cozo 19-05-09 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2333022)
Pacat de fata cu MSK ca nu a avut cine sa o filmeze cu o camera mai capabila erati 30 de casca gura si unu nu a facut un efort sa o filmeze calumea.... Pacat de efortul ei !

lasa k vinerea asta o sa aveti ce sa filmati.....:))

Hyena 19-05-09 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2333077)
Uite ce rau ii pare ma lu Hyena....Daca ar fii putut el sa o filmeze ar fii facut-o...Amaratul de el..

O filmam kimi zis si rechinul .... dar abia o parcasem si stateam sa se raceasca.

Hyena 19-05-09 14:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2333113)
lasa k vinerea asta o sa aveti ce sa filmati.....:))

Tot acolo ? :) cam multa lume sincer .... ar trebuii facut loc mai mare acolo. Vin si yo :D

Lucian_GXZ 19-05-09 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) daca vi si tu e ok, daca vin si alti gura casca nu e ok

Hyena 19-05-09 14:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai mei din fericire sunt putini :D

Lucian_GXZ 19-05-09 14:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu am zis in general :)

DRK*DeSiGn 19-05-09 15:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne cerem scuze public k am fost nishte gura casca si nu am filmat :) data viitoare o sa depunem mai mult efort


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

- Copyright 2026 4Tuning