Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Hyena 11-01-09 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) ms credeam ca sta la mine in berceni, si ce motor are pe ibitza ?

gen.nu`i.panik 11-01-09 17:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
numai io stau acu` pe bara :(((
sper sa imi iau numerele cat mai repede sa`i rup fashuuuuu ` crap de nervi , ca pe jos este zapada si io nu am masina sper ca luna asta sa rezolv si eu sa revin printre voi pin` atunci ...

BGY_Bogdy 11-01-09 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Runda 1

MM11AJJ 11-01-09 21:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sal,da ursu mm 02 jac nu este a lui sebi din bm,cel cu g2 vr6? k in bara park era auriu cu usi lsd style

BGY_Bogdy 11-01-09 21:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pun unu cate unu ca numai merge vad mai multe deodata dar mai incerc

BGY_Bogdy 11-01-09 21:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
...altele

BGY_Bogdy 11-01-09 21:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
vine vine

BGY_Bogdy 11-01-09 21:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
altullllll

BGY_Bogdy 11-01-09 21:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
nu stiu cate m-ai sunt dar m-ai sunt

BGY_Bogdy 11-01-09 21:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
:twisted: cateva si gata

cozo 11-01-09 21:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 1973997)
sal,da ursu mm 02 jac nu este a lui sebi din bm,cel cu g2 vr6? k in bara park era auriu cu usi lsd style

salut!
nu mai este al lui sebi demult.... acum este al meu!!!!!!!!!!!!

BGY_Bogdy 11-01-09 21:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
gata atata au fost

BGY_Bogdy 11-01-09 21:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Vand subwoofer cel din poze difuzorul este de 250RMS numai ca am dat cu putere in el si s-a dezlipit o litza de pe membrana cine e interesat YM:bogdy_44 pretzul este de 3mil

kyd_ursu 11-01-09 23:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucian...doar 5 masini prezentate la rubrica "new inferno motorsport"? cam putin

stefan_88 12-01-09 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lichidare de stoc .... detalii aici https://forum.4tuning.ro/showthread.p...54#post1974954

RoByNeT 12-01-09 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau si eu filmuletu asta => P1060057 ca nu e pus

cozo 12-01-09 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca ar trebui sa-mi cer si eu niste drepturi ...... =))

RoByNeT 12-01-09 20:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jack si cu andu ... are 400 mb filmul dar cred ca e cel mai frumos :D enjoy

BGY_Bogdy 14-01-09 20:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Mi-am luat si eu stopuri...ce parere avetzi?? Multzumiri lui Stefan_88

RoByNeT 14-01-09 22:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumos frumos sa le stap sanatos :D

Lucian_GXZ 15-01-09 09:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dragutze :D asteptam poze cu aia mica :P desigur, vorbim de oglinda de pe stanga :)

daffy duck™ 15-01-09 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1972993)
:) ms credeam ca sta la mine in berceni, si ce motor are pe ibitza ?

nu e mare sa stii....1.4....

Hyena 15-01-09 18:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:( ms daffy

Hyena 15-01-09 18:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
JAC-u se da frumos cu ursu, bai andule zici ca esti cu ursu la plimbare :))) mi e imi placea sa rup gura la urs cand faceam burn si un cerc o chestie sa se auda motoru de urs cu adevarat pana nu ai dadeam in limitare de sarea in sus. Va e frik... :). aaaaaa sa iti mai aduc aminte andule cand ne ziceai u hai ma dai fa un burn fa cercuri etc... vezi cum e acum abia ai dai .... daca eram acolo la pui de urs ce iti faceam mare bulan ai avut ! :D

BGY_Bogdy 15-01-09 21:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi-am montat stopurile pe masina da super ok nu stau ca originalele dar le fac eu luni le am inregula totul ok...si Lucian am vrut sa-mi comand oglinda de anglia pe stg dar fabiile de anglia au ambele oglinzi mari asa ca nu e combinatie m-am interesat bine si nu are rost...o sa-mi schimb decat carcasa si poate vine acuma niste angel cu tot cu faruri...sambata intra masina in service

C_kst 15-01-09 21:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cineva sa ii lase lu robynet 3-aru mai jos sa nu mai poata sa intre la facultate :)))))

kyd_ursu 15-01-09 23:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1984278)
JAC-u se da frumos cu ursu, bai andule zici ca esti cu ursu la plimbare :))) mi e imi placea sa rup gura la urs cand faceam burn si un cerc o chestie sa se auda motoru de urs cu adevarat pana nu ai dadeam in limitare de sarea in sus. Va e frik... :). aaaaaa sa iti mai aduc aminte andule cand ne ziceai u hai ma dai fa un burn fa cercuri etc... vezi cum e acum abia ai dai .... daca eram acolo la pui de urs ce iti faceam mare bulan ai avut ! :D



RAULE...musca din el mah :)))

daffy duck™ 16-01-09 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ Hyena: el nu prea stie ca pana acum a avut decat golfuri....vino intr-o seara sa ii arati cum se face si sa vedem....:twisted::twisted::twisted:
@ C_kst: se rezolva....

A.x.e.L 16-01-09 11:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
remuse nu mai iti merge mesul ma???intra si u sa vb de treaba aia daca-ti merge....

daffy duck™ 16-01-09 11:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba stii ce ma tot intraba lumea din club?...cand iti dai odata parasolarul ala alb si sa iti punem unu rosu k masina?????

A.x.e.L 16-01-09 11:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acum stai sa rezolv cu masina...ca nu vreau sa vin asa cu ea sifonata...oricum am mai vb q unu q un FR si intram in grup..;))..daca ne primeste lumea bineinteles :P

Hyena 16-01-09 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=daffy duck™;1985648]@ Hyena: el nu prea stie ca pana acum a avut decat golfuri....vino intr-o seara sa ii arati cum se face si sa vedem....:twisted::twisted::twisted:
QUOTE]

numai tati... am omorat destul masina la prostii dastea poate ne vedem in vara adik sigur o sa ne vedem la o liniutza, u ce motor ai ?

Lucian_GXZ 16-01-09 17:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))))))))))))

Hyena 16-01-09 17:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1986646)
:))))))))))))

dc razi gaozar mic ? :D

daffy duck™ 17-01-09 11:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
k io nu am masina inca...daia...oricum...tot urs imi iau acum in curand...daca poate ceva te anunt...sa vedem cum stam...

ghiszmo 17-01-09 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
neatza baieti!ce mai zice lumea p ici?c face mah mai ninge sau c mama dreaku?:D vreau sa-mi scot cainele sa se joace si el in zapada!:twisted: duffy da-mi si mie id-ul tau de mess!

daffy duck™ 18-01-09 16:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
IDul este la semnatura!

BGY_Bogdy 18-01-09 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Daffy daca vrei pot vb cu Ana m-ai demult i-am facut cadou un Urs mare daca vrei sa ti-l dea ma anunti ....

Lucian_GXZ 18-01-09 17:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Cateva poze de la garaj :)

stefan_88 18-01-09 18:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian ...cand facem si noi o sedinta foto la BMW ?:D


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning