Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

ESPinoza 07-12-06 20:40

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 652169)
Astept acel porsche de 1000cp sa vada ce inseamna puterea!
Am sa-l bat!

ceva upgradari la mashina? :)

SEBASTIAN 07-12-06 22:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ce te face sa crezi ca ar fi cazul.
Inca nu am folosit maxim de putere niciodata, maxim setat acum dar daca mai cresc setarile?
Probabil ca mereu gandesc la un urmator pas si imi place sa spun dupa ce o fac nu inante sa ma laud ca altii cu mi de cai.

ESPinoza 07-12-06 22:49

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 652346)
Ce te face sa crezi ca ar fi cazul.
Inca nu am folosit maxim de putere niciodata, maxim setat acum dar daca mai cresc setarile?
Probabil ca mereu gandesc la un urmator pas si imi place sa spun dupa ce o fac nu inante sa ma laud ca altii cu mi de cai.

doar pt ca ai spus`o cu foarte multa siguranta ca ai sa`l batzi .. de asta am crezut ca ai mai facut cate ceva la ea oricum toata lumea asteapta acea cursa succes :)

SEBASTIAN 09-12-06 14:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Am spus ca inca nu am mers niciodata cu puterea maxima.
La ultima cursa am mers cu circa 6-7% mai putin decat la concursul cu Virgil unde masina nu era maxim.

ono41 09-12-06 14:29

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 654002)
Am spus ca inca nu am mers niciodata cu puterea maxima.
La ultima cursa am mers cu circa 6-7% mai putin decat la concursul cu Virgil unde masina nu era maxim.

Data viitoare sa faci ceva si sa-i pui inca vreo 30% :D

SEBASTIAN 09-12-06 15:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Pot sa fac si asta.
Trebuie sa dau doar bin butoane.

ono41 09-12-06 16:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 654067)
Pot sa fac si asta.
Trebuie sa dau doar bin butoane.


WOOOOOOW!!!!! :D

SEBASTIAN 10-12-06 15:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
De obicei invart de butoane in minus pentru ca este suficient.
Nu va faceti griji in privinta mea voi fi competitiv, atentie la modificarile voastre pentru ca eu sunt pe pozitie mereu.

SEBASTIAN 24-12-06 16:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Consider cea mai frumoasa spectaculoasa si asteptata cursa in acest an cea cu Virgil.
Respectele mele D-lui Virgil.
A fost o cursa mult asteptata am avut sansa sa castig insa stiu ca Virgil nu doarme, in rest mai putin interesant.

tratament 24-12-06 22:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
vreun filmuletz ceva?:D

Al3xius 25-12-06 00:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 673592)
Consider cea mai frumoasa spectaculoasa si asteptata cursa in acest an cea cu Virgil.
Respectele mele D-lui Virgil.
A fost o cursa mult asteptata am avut sansa sa castig insa stiu ca Virgil nu doarme, in rest mai putin interesant.

Felicitari pt. fair-play si tie si lui Virgil ! Sincer, cred ca pana la cursa cu Virgil multi ti-au subestimat masina, inclusiv eu si cred ca asta-i cea mai buna dovada ca nu din taste se face treaba. Daca ai o masina tare demonstrezi asta pe strada/pista nu pe forumuri ! Felicitari !

SEBASTIAN 20-01-07 00:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Porsche e ca noua cu doua turbo si la doua pe a noua.A2.

SEBASTIAN 20-01-07 14:35

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
azi 18:30 A2.

ESPinoza 20-01-07 14:43

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
vorbesti codat? eu nu prea am inteles mare lucru

MKE 20-01-07 16:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 706755)
vorbesti codat? eu nu prea am inteles mare lucru

cred ca da.. oricum eu banuiesc ceva :D

SEBASTIAN 21-01-07 07:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
S-a tot amanat pt la 12 azi.

ESPinoza 21-01-07 13:46

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
poi banuiesc si eu ceva.. asteptam si niste filmulete?

EvLSant0S 21-01-07 14:08

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 707707)
S-a tot amanat pt la 12 azi.

:D smechera tactica.. haos total :D nu mai stie nici dreaq cand ce si cum :)

micutzu_mrc 21-01-07 15:24

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Fuse si se duse :))))))))......cine? o sa vedeti.

Gabi 21-01-07 15:57

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Felicitari ! :wink:

Achim 21-01-07 16:35

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
cursa cu Porsche'ul a avut loc oficial... rezultatele... cei in masura sa le dea ;)

SEBASTIAN 21-01-07 18:08

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
O sa fie o poza, a fost strans dar fara probleme.

SHOGUN-A8 21-01-07 23:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
c'mon....c'mon...sa spuna cineva ceva...ce s-a intamplat?!? :-SS

Al3xius 21-01-07 23:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
S-au dat si a fost o cursa foarte frumoasa si foarte stransa ! Felicitari ambilor participanti !

ROSSI 46 22-01-07 00:14

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
fratzilor povestitzine shi noua ce sa petrecut ...o poza una alta un filmuletz....k incepe lumea sahi taie venele de curiozitate

attila 22-01-07 01:19

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
1 Attachment(s)
o poza d la cursa...

ROSSI 46 22-01-07 01:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
u the man attila...super tare poza...dak mai ai mai baga...nu ne chinui

ROSSI 46 22-01-07 01:28

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
e o placere de nedescris sa vezi shi sa shtii k pe strazile romaniei exista asa ceva...felicitari maxime celor 2 concurentzi...numai bine...RESPECT

Doctorul 22-01-07 01:30

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felicitari si aici;)

attila 22-01-07 02:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
http://www.libertatea.ro/index.php?s...ire&sid=171298
ziarul libertatea de azi...

ROSSI 46 22-01-07 02:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
tare stirea ... baga mare attila ...

SHOGUN-A8 22-01-07 02:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
E pacat intr-un fel...ca ne obisnuisem cu nr1 precedent...dar cel mai bun a castigat :)
Speram si la o revansa..dar sa asteptam sa vedem...
Frumoasa cursa..

200SX 22-01-07 07:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by attila (Post 709223)

n-am fost acolo da 'cred ca articolul asta nu e chiar conform cu realitatea.

SEBASTIAN 22-01-07 08:02

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
E aberatie!

Achim 22-01-07 08:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
din comentariile de pe Libertatea:

E facatura!
Trimis de Agamemnon la 2007-01-22 08:55:53

Felicitari pentru articol, e un frumos exercitiu de fictiune si din ce vad aici e un mixaj de poze din parcari.
Oare cine si ce a vrut sa arate cu asta?
Pacat ca nu exista o sosea-pista unde sa se vada cu adevarat care pe care.
Totul pare a fi o fabulatie pe baza unor spuse si nu cred nimic, unde sunt imaginile unui profesionist din cursa?

********************************

foarte atent ales limbajul, parca deja il recunosc :D

ESPinoza 22-01-07 12:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
super felicitari concurentzilor chiar daca inca nu inteleg cine a castigat si mai asteptam materiale :)

isacfani 22-01-07 15:28

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felicitari concurentilor ! si, daca se poate, mai multe detalii despre cursa.

SEBASTIAN 22-01-07 16:44

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
3 Attachment(s)
Final de fotografie!

shadowro 22-01-07 16:57

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
parerea mea e ca sunt la egalitate.
daca tot va dati pe strada fara echipamente profesionale cu start dat "la mana" avand ca rezultat masini milimetric egale e clar ca nimeni nu v-a putea spune cine a castigat si cel mai bine ar fi sa o lasati ca egalitate pentru moment.

ESPinoza 22-01-07 16:59

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 709935)
parerea mea e ca sunt la egalitate.
daca tot va dati pe strada fara echipamente profesionale cu start dat "la mana" avand ca rezultat masini milimetric egale e clar ca nimeni nu v-a putea spune cine a castigat si cel mai bine ar fi sa o lasati ca egalitate pentru moment.

foarte bine zis.. daca mashinile sunt atat de apropiate lasatz`o la o legala cand avetzi toate echipamentele ce trebuie


All times are GMT +2. The time now is 02:33.

- Copyright 2026 4Tuning