![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ce te face sa crezi ca ar fi cazul.
Inca nu am folosit maxim de putere niciodata, maxim setat acum dar daca mai cresc setarile? Probabil ca mereu gandesc la un urmator pas si imi place sa spun dupa ce o fac nu inante sa ma laud ca altii cu mi de cai. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Am spus ca inca nu am mers niciodata cu puterea maxima.
La ultima cursa am mers cu circa 6-7% mai putin decat la concursul cu Virgil unde masina nu era maxim. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Pot sa fac si asta.
Trebuie sa dau doar bin butoane. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
WOOOOOOW!!!!! :D |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
De obicei invart de butoane in minus pentru ca este suficient.
Nu va faceti griji in privinta mea voi fi competitiv, atentie la modificarile voastre pentru ca eu sunt pe pozitie mereu. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Consider cea mai frumoasa spectaculoasa si asteptata cursa in acest an cea cu Virgil.
Respectele mele D-lui Virgil. A fost o cursa mult asteptata am avut sansa sa castig insa stiu ca Virgil nu doarme, in rest mai putin interesant. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
vreun filmuletz ceva?:D
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Porsche e ca noua cu doua turbo si la doua pe a noua.A2.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
azi 18:30 A2.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
vorbesti codat? eu nu prea am inteles mare lucru
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
S-a tot amanat pt la 12 azi.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
poi banuiesc si eu ceva.. asteptam si niste filmulete?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Fuse si se duse :))))))))......cine? o sa vedeti.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Felicitari ! :wink:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cursa cu Porsche'ul a avut loc oficial... rezultatele... cei in masura sa le dea ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
O sa fie o poza, a fost strans dar fara probleme.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
c'mon....c'mon...sa spuna cineva ceva...ce s-a intamplat?!? :-SS
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
S-au dat si a fost o cursa foarte frumoasa si foarte stransa ! Felicitari ambilor participanti !
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
fratzilor povestitzine shi noua ce sa petrecut ...o poza una alta un filmuletz....k incepe lumea sahi taie venele de curiozitate
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
1 Attachment(s)
o poza d la cursa...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
u the man attila...super tare poza...dak mai ai mai baga...nu ne chinui
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
e o placere de nedescris sa vezi shi sa shtii k pe strazile romaniei exista asa ceva...felicitari maxime celor 2 concurentzi...numai bine...RESPECT
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari si aici;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
http://www.libertatea.ro/index.php?s...ire&sid=171298
ziarul libertatea de azi... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
tare stirea ... baga mare attila ...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
E pacat intr-un fel...ca ne obisnuisem cu nr1 precedent...dar cel mai bun a castigat :)
Speram si la o revansa..dar sa asteptam sa vedem... Frumoasa cursa.. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
E aberatie!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
din comentariile de pe Libertatea:
E facatura! Trimis de Agamemnon la 2007-01-22 08:55:53 Felicitari pentru articol, e un frumos exercitiu de fictiune si din ce vad aici e un mixaj de poze din parcari. Oare cine si ce a vrut sa arate cu asta? Pacat ca nu exista o sosea-pista unde sa se vada cu adevarat care pe care. Totul pare a fi o fabulatie pe baza unor spuse si nu cred nimic, unde sunt imaginile unui profesionist din cursa? ******************************** foarte atent ales limbajul, parca deja il recunosc :D |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
super felicitari concurentzilor chiar daca inca nu inteleg cine a castigat si mai asteptam materiale :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari concurentilor ! si, daca se poate, mai multe detalii despre cursa.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
3 Attachment(s)
Final de fotografie!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
parerea mea e ca sunt la egalitate.
daca tot va dati pe strada fara echipamente profesionale cu start dat "la mana" avand ca rezultat masini milimetric egale e clar ca nimeni nu v-a putea spune cine a castigat si cel mai bine ar fi sa o lasati ca egalitate pentru moment. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:33. |
- Copyright 2026 4Tuning